melia patisserie

E-posta Gönder

melia patisserie Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
8-10 TL
Maksimum Dilim Sayısı
500
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Pasta Büfesi

melia patisserie Sık Sorulan Sorular

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

Gerçek pasta

melia patisserie Hakkında

Daha önce İstinye’de sadece sipariş üzerine üretim yapan bir atölye olan Melia Patisserie, artık yeni yeri Tarabya’da Melia Patisserie&Cafe; konseptiyle kapılarını tatlı severlere açtı. Yiyebileceğiniz en taze Eclair’ler, dört farklı Charlotte çeşidi ve mevsimine göre değişiklik gösteren bir çok badem aromalı tartıyla damak tadına düşkün olanlara eşsiz bir deneyim sunuyor.

Dünya'nın en büyük yemek okulu Le Cordon Bleu Paris mezunu Çiçek Meliha Gençer ve yakın arkadaşı Cansu Onomay, bu yeni yolda yeni konseptleriyle, gelenekselleşmiş Fransız tatlılarını müşterilerine sunuyorlar.

Sabahları Fransız kahvaltısı servisi de sunan Melia Patisserie&Cafe;’nin menüsü, Croque Monsieur ya da Pain Perdu gibi pek çok kahvaltı seçeneklerinin yanı sıra, zengin sandviç ve kiş çeşitleri ile tatlı öncesi tuzlulara da damağınızda yer ayırıyor. Birbirinden lezzetli Fransız peynirleri ve zengin şarap menüsüyle manzaraya karşı keyifli bir akşam geçirmeniz için Melia Patisserie&Cafe;, Tarabya’da sizleri bekliyor!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Tarabya Mah. Yeniköy Cad. No14/A Sarıyer

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    melia patisserie Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.