Düğün Pastası İstanbul

Donut’s Love Beşiktaş

  • Min. Dilim Fiyatı
    100-150 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Donut’s Love Beşiktaş Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
100-150 TL
Maksimum Dilim Sayısı
1.000
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım

Donut’s Love Beşiktaş Hakkında

Muhteşem tatların çok şirin bir formda beden bulduğu ve tek niyeti insanları mutlu etmek olan bir lezzet, donut. Amerikan kültüründe çokça yer alan ve onların mutfağında ortaya çıkmış bir hamurlu tatlı olan bu donutlar Türkiye pazarına gireli epey oldu. Biz de Donut’s Love markası olarak bu işi en iyi yapanlardan bir tanesiyiz. Kaliteli ürünler kullanarak geleneksel yöntemleri ile yapıp aslına uygun tatlarla sunduğumuz tatlılarımız ile İstanbul’da hizmet veriyoruz. Tarabya, Eminönü, Sarıyer, Mecidiyeköy de dahil 5 adet şubemiz mevcut.

Biz Beşiktaş şubesi olarak hatırı sayılır bir süredir faaliyetteyiz ve İstanbul’un pek çok yerine lezzetlerimizi ulaştırıyoruz. Hem pastanemizde misafirlerimizi ağırlıyor hem de lezzetlerimizden vazgeçemeyen ancak buraya gelemeyecek kadar da meşgul olan müşterilerimize paket servis de yapıyoruz.

Fakat çoğu kişinin tahmin edemediği ve duyunca şaşırdığı bir hizmetimiz daha var. Duyduktan sonra bu fikri çok seven ve benimseyen müşterilerimizden sonra sizde de aynı duyguyu yaşatacağını düşünüyoruz. Donut’s Love olarak düğün pastaları yaparak çiftlerimizin en mutlu günlerine dahil oluyoruz. Kişiye özel pastalarımız ile hem lezzet hem de görsel açıdan oldukça tatmin edici sonuçlara ulaşıyoruz. Tasarımları tamamen bize ait olduğu için düğünün konseptine ve çiftimizin zevkine göre her defasında farklı pastalar yapabiliyoruz. Katlı pasta formunda veya daha farklı bir formda dilediğiniz şekilde pastanızı düğüne getirebiliriz.

Yazıda bahsi geçen o Donut’s Love Beşiktaş biziz ve sizi mutlaka pastanemize bekliyoruz. Beşiktaş Çarşı, Cihannuma Mahallesi’nde, BKM’nin karşısındayız. Eğer siz de sıradan bir düğün pastası yerine sıra dışı bir düğün donut’unuz olsun istiyorsanız adresimizi biliyorsunuz. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinmek ve aklınıza takılanları sormak isterseniz hemen sayfanın sağ kısmında bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Cihannuma Mah. Hasfırın Cad. N:18 Beşiktaş/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Donut’s Love Beşiktaş Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.