Düğün Organizasyon Çanakkale

Kardeşler Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kardeşler Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Kardeşler Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Kardeşler Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Kardeşler Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kardeşler Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Kardeşler Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kardeşler Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Kardeşler Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Kardeşler Organizasyon düğün organizasyonu dışında piknik, nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, baby shower, sünnet düğünü, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Kardeşler Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Kardeşler Organizasyon servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme, işık ve ses ekipmanları, dekor, nikah şekeri, kına gecesi, masa / sandalye temini, pasta, sanatçı, süsleme hizmetlerini vermektedir.

Kardeşler Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Kardeşler Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Kardeşler Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri olan düğününüz için eminiz ki tüm ayrıntılarla tek tek ilgileniyorsunuz. Çanakkale’de Kardeşler Organizasyon ismiyle düğün organizasyonu konusunda bizden destek almak isteyen çiftlerimize yardımcı oluyoruz. Üstelik sadece düğün değil nişan, sünnet, kına gecesi, nikah, doğum günü, baby shower ve evlilik teklifi gibi etkinliklere de büyük bir keyifle hizmet veriyoruz. Birbirini seven kalpleri mutlu görmek ve gözlerinin parıldadığı anlara şahitlik etmekse en büyük kazancımız diyebiliriz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl detaylara sahip bir organizasyon istediğinizi konuşuyoruz. Her şeyi tüm ayrıntılarıyla inceleyerek sizin için en uygun olan planlamayı birlikte yapıyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin istekleriniz olduğu için bizimle açık konuşmanızı istiyoruz. Aklınızda en ufak soru işareti kalmadan karşılıklı olarak iletişim kurarak birbirimizi iyi anlamayı ve isteklerinize pratik çözümler getirmeyi önceliğimiz yapıyoruz. Mekanınızı inceleyerek hayalini kurduğunuz konsepti tam da istediğiniz gibi uyguluyoruz. Beyaz tüller, inciler, beyaz çiçek aranjmanları, mini ışıklar gibi farklı ve etkileyici aksesuarları birlikte kullanıyoruz. Sahil kenarında, balo salonunda ya da kır bahçesinde siz nerede evlenmek isterseniz biz size orada hizmet sunarak yardımcı oluyoruz.

Düğün gibi özel süreçlerin her zaman çok kutsal bir değere sahip olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden hayatınızın en anlamlı “Evet!” cevabını verirken bizim imzamız olan bir görselliğin tam ortasında olmanızı istiyoruz. Sizin hiçbir şeyi düşünmenizi istemiyoruz. Sadece isteyin ve gerçekleşmesini bekleyin. Sahne, ses ve ışık sistemlerinin kurulumuna kadar her şeyle ilgileniyoruz. Size sadece sevdiklerinizden gelen tebrikleri kabul etmek ve rüyalarınızın gerçeğe dönüştüğünü mutlulukla izlemek kalıyor. Çanakkale organizasyon firmaları arasında oldukça sevilen ve beğenilen yerlerden biri olduğumuzu da mutlaka belirtmek isteriz. Eğer siz de hakkımızda ayrıntılı bilgi almak ve bize ulaşmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    Ezine/Çanakkale

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.