Kardeşler Organizasyon

E-posta Gönder

 • Ezine, Çanakkale.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Kardeşler Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Kardeşler Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kardeşler Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kardeşler Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Kardeşler Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri olan düğününüz için eminiz ki tüm ayrıntılarla tek tek ilgileniyorsunuz. Çanakkale’de Kardeşler Organizasyon ismiyle düğün organizasyonu konusunda bizden destek almak isteyen çiftlerimize yardımcı oluyoruz. Üstelik sadece düğün değil nişan, sünnet, kına gecesi, nikah, doğum günü, baby shower ve evlilik teklifi gibi etkinliklere de büyük bir keyifle hizmet veriyoruz. Birbirini seven kalpleri mutlu görmek ve gözlerinin parıldadığı anlara şahitlik etmekse en büyük kazancımız diyebiliriz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl detaylara sahip bir organizasyon istediğinizi konuşuyoruz. Her şeyi tüm ayrıntılarıyla inceleyerek sizin için en uygun olan planlamayı birlikte yapıyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin istekleriniz olduğu için bizimle açık konuşmanızı istiyoruz. Aklınızda en ufak soru işareti kalmadan karşılıklı olarak iletişim kurarak birbirimizi iyi anlamayı ve isteklerinize pratik çözümler getirmeyi önceliğimiz yapıyoruz. Mekanınızı inceleyerek hayalini kurduğunuz konsepti tam da istediğiniz gibi uyguluyoruz. Beyaz tüller, inciler, beyaz çiçek aranjmanları, mini ışıklar gibi farklı ve etkileyici aksesuarları birlikte kullanıyoruz. Sahil kenarında, balo salonunda ya da kır bahçesinde siz nerede evlenmek isterseniz biz size orada hizmet sunarak yardımcı oluyoruz.

Düğün gibi özel süreçlerin her zaman çok kutsal bir değere sahip olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden hayatınızın en anlamlı “Evet!” cevabını verirken bizim imzamız olan bir görselliğin tam ortasında olmanızı istiyoruz. Sizin hiçbir şeyi düşünmenizi istemiyoruz. Sadece isteyin ve gerçekleşmesini bekleyin. Sahne, ses ve ışık sistemlerinin kurulumuna kadar her şeyle ilgileniyoruz. Size sadece sevdiklerinizden gelen tebrikleri kabul etmek ve rüyalarınızın gerçeğe dönüştüğünü mutlulukla izlemek kalıyor. Çanakkale organizasyon firmaları arasında oldukça sevilen ve beğenilen yerlerden biri olduğumuzu da mutlaka belirtmek isteriz. Eğer siz de hakkımızda ayrıntılı bilgi almak ve bize ulaşmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.