Masal Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Çukurova, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, Kına gecesi, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Brothers Wedding Organizasyon
22

Çukurova

Brothers Wedding Organizasyon

5-10 TL

Hakkında

Sevdiğinizle birlikte yepyeni bir hayata adım atacağınız düğün gününüzü hayallerinizdeki gibi gerçekleştirmek için sizi Masal Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz. Hayatınızın belki de en mutlu gününü tüm ayrıntısına kadar planlıyor, her hizmetin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini amaçlıyoruz. Bu özel anların değerini biliyor, tüm sorumluluğu üstümüze alarak size harika bir gece vaat ediyoruz!

Bir çiftin ömürleri boyunca unutamayacakları bir gündür düğün günleri. Biz de bu unutulmazlar içine girmek ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak hedefiyle organizasyon sektörüne giriş yaptık. Memnuniyet esaslı bir hizmet anlayışı ile çalışıyor, çiftlerimizin tüm istek ve beklentilerine yanıt veriyoruz. Bu sayede çiftler tarafından düşlenen ne varsa Masal Organizasyon farkıyla gerçekleştirilmiş oluyor.

Aksesuar konusunda size eşsiz imkanlar sağlıyoruz. En yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyor, modaya uyum sağlıyoruz. Böylelikle farklı, yaratıcı ve daha önce başka yerde görmediğiniz bir organizasyona da sahip olma şansı sunuyoruz.

Renkli çiçekler, tüller, balonlar, masa ve sandalyeler en çok tercih ettiğimiz aksesuarların başında geliyor. Konseptinize uygun renklerde tercih ediyor, mekana ve tarzınıza da uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.

Bilgi birikimlerimiz, tecrübelerimiz ve geniş yelpazeli aksesuarlarımız sayesinde pek çok özel güne imza atabiliyoruz. Düğün, kına, söz ve nişan, evlilik teklifleri, doğum günleri ve mezuniyet baloları gibi en mutlu anlarınızı kusursuz hale dönüştürmek için biz hazırız. Bugüne kadar tasarladığımız sayısız davet ile kendimizi Adana organizasyon firmaları arasında kanıtladığımızı düşünüyoruz. Siz de tüm detaylarda kalite ve memnuniyet ile karşılaşmak isterseniz adresiniz Masal Organizasyon olmalı!

Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve masal gibi organizasyonunuz için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. En güzel günlere en güzel şekilde hazırlanmak, sizin de hakkınız!

İletişim

Bekircan Bey

  • Adres: Çukurova/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!