After Party Alanı Olan İzmir'deki Düğün Mekanları

22.07.2020

Eğlenmeyi seven İzmirli çiftler! Düğün organizasyonunu keyifli bir after party ile taçlandırmaya ne dersiniz? İzmir’de hem düğün yapabileceğiniz hem de after parti alanı olan mekanları sizin için derledik. Buyursunlar…

İzmir'de Düğünden Sonra After Party Yapılan Mekanlar

Görsel Numarası: D1326993

İzmirli çiftler, düğün mekanlarıyla görüşürken after party alanlarının olup olmadığını mutlaka öğrenmeliler. Ayrıca after party için DJ’e, içecek ikramına ve dans pistinin genişliğine dikkat etmeleri gerekiyor. Yani her şey eğlence odaklı olmalı!

Şimdi mekan önerilerine geçelim...

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Maya Bistro Hotel Beach

Görsel Numarası: D1254631

Seferihisar’da yer alan Maya Bistro Hotel, çiftlere plaj düğünü yapma imkanı sunuyor. Mekan, Seferihisar’ın en sevilen plajlarından biri olan Büyük Akkum’un kenarında konumlanmış.

Otelin organizasyonlara ayırdığı açık ve kapalı alanları bulunuyor. Yaz döneminde açık alanda düğünler düzenlenirken, kapalı alanda after party etkinliklerine yer veriyorlar.

Burada çok kişiyi davet etmeyi düşünmediğiniz, 50-100 kişi çağıracağınız düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Talles Park Vip

Görsel Numarası: D1286880

Talles Park Vip, Balçova’da yer alıyor. Mekanın 1.000 kişilik açık alanı ve 300 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğiniz kapalı salonu bulunuyor. After party için bu kapalı salonu kullanabiliyorsunuz. Ahşap detayların yer verildiği kapalı salonlarının dekorasyonunu çok beğendiğimizi belirtmeden geçmeyelim.

Mekanda yemekli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Dilerseniz sadece atıştırmalıklar da sunabiliyorsunuz. Ayrıca kullandıkları son teknoloji ses ve ışık sistemleri de eğlencenizi daha da keyifli kılıyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Porto Beach Resort

Görsel Numarası: D614317

Alaçatı’da denize sıfır bir mekanda düğün yapma fikri kulağınıza nasıl geliyor? Düşünmesi bile keyifli geldiyse, Porto Beach Resort ile tanışmanın tam vakti! Otelin kır bahçesinde birbirinden güzel düğün organizasyonları düzenleniyor.

Mekanın açık alanındaki organizasyonlar saat 00:00 itibariyle son bulurken, after party alanlarında geç saatlere kadar eğlenmeye devam edebiliyorsunuz.

Porto Beach Resort’un yemekli menülerinden birini tercih edebileceğiniz gibi bir catering firmasıyla anlaşma imkanınız da var.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Swissotel Büyük Efes

Görsel Numarası: D1006930

Swissotel Büyük Efes, Konak’ta bulunuyor. Mekanın yaklaşık 1.000 kişilik davetli kapasitesi olan ihtişamlı bir salonu var. Burada düğün yapan çiftlere balayı odasında konaklama hizmeti hediye ediliyor.

Mekan yetkilileri, çiftlerle detayları konuştukları toplantılar düzenliyorlar. Düğün gecesinde sunulacak menüden sınırsız içecek paketlerine kadar her detaya birlikte karar veriliyor. Düğün günü ise otele giriş anında çifti hoş geldin içeceği ile karşılıyor ve aileleri hazırlıklarını yapmaları için kendilerine tahsis ettikleri odada ağırlıyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Moya Park

Görsel Numarası: D980465

Urla kır düğünü mekanlarından Moya Park, oldukça geniş bir alana sahip. Mekanda kır konsepti en iyi şekilde yansıtabilmek için beyaz renk ağırlıklı olarak kullanılmış.

Moya Park’ta düğün yapan çiftler, firmanın sayfasına birçok yorum yazmış. Bunlardan birini paylaşmak istiyoruz:

Özgecan & İlker: "Zaten ilk görüşte hem mekanın sıcaklığına bayılmış hem de Moya Park ailesine inanmıştık. Düğün günü bizlere ve misafirlerimize inanılmaz güzel bir hizmet sundular. Orkestradan masa düzenine, yemeklerden garsonlara her şey kusursuzdu. Bizlere düğün sürecinde hala güzelliklerle andığımız bir gece yaşatan Moya Park ailesine sonsuz teşekkürler."

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Tepekule

Görsel Numarası: D1313471

Tepekule, Bayraklı’da yer alıyor. Mekanın birbirinden farklı kapasitelerde 3 salonu var. 250 kişiden 1.000 kişiye kadar dilediğiniz sayıda davetliyi bu salonlarda ağırlayabiliyorsunuz.

Mekanın menü dahilindeki hizmetleri şöyle: Düğün pastası, kumaş peçete, gelin ve damat masası seti, gelin ve damat için pasta kesimi anında şampanya ikramı, 250 kişi ve üzeri organizasyonlarda Hilton Garden İnn’den balayı süitinde konaklama, ilk evlilik yıldönümünde 2 kişilik akşam yemeği.

Organizasyonlarınızın planlamasından bitişine kadarki süreç boyunca düğün koçluğu hizmeti de veriyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Tepekule

Tepekule

Firmayı İncele

For You Wedding House

Görsel Numarası: D584536

Buca düğün mekanlarından For You Wedding House ile sonlandıralım listeyi! Mekanın toplam 3 düğün alanı mevcut. 450 kişilik “Rustik Bahçe”de butik davetleri, 950 kişi kapasiteli “Elegance Bahçe”de kalabalık düğünleri düzenleyebiliyorlar. Kapalı alanları da kış düğünleri ve after party için değerlendiriyorlar.

Düğün organizasyon işlerini de kendi bünyelerinde gerçekleştiriyorlar. Böylelikle ekstra bir organizasyon firmasıyla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum