After Party Alanı Olan İzmir'deki Düğün Mekanları

15.03.2021

Eğlenmeyi seven İzmirli çiftler! Düğün organizasyonunu keyifli bir after party ile taçlandırmaya ne dersiniz? İzmir’de hem düğün yapabileceğiniz hem de after parti alanı olan mekanları sizin için derledik. Buyursunlar…

İzmir'de Düğünden Sonra After Party Yapılan Mekanlar

Görsel Numarası: D1326993

İzmirli çiftler, düğün mekanlarıyla görüşürken after party alanlarının olup olmadığını mutlaka öğrenmeliler. Ayrıca after party için DJ’e, içecek ikramına ve dans pistinin genişliğine dikkat etmeleri gerekiyor. Yani her şey eğlence odaklı olmalı!

Şimdi mekan önerilerine geçelim...

Bürde Özçakır

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE
İzmir'de Düğünden Sonra After Party Yapılan Mekanlar

Sultanlar Vadisi

Görsel Numarası: D1297419

200 dönümlük devasa bir arazi düşünün ve bu alan içerisinde çok farklı özelliklere sahip pek çok mekân alternatifi. Birbirinden uzak ve ayrı noktalarda 3 tanesi ana, 5 tanesi ise ara davet alanı bulunan Sultanlar Vadisi, sunduğu alan seçenekleriyle dikkat çekiyor. 750-1.000 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesine sahip mekanın Urla'da konumlandığını da ifade edelim.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Sultanlar Vadisi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Allesta Plus

Görsel Numarası: D1365697

Açık ve kapalı alan seçenekleri sunan, kapalı alanda 200-300 kişiyi, açık alanda ise farklı düzenlemelerle 750 ila 1000 kişilik davetler tasarlayan Allesta Plus da after parti alanı sunan mekan seçenekleri arasında. Mekanın şıklığı ile dikkat çeken masalarında; renkli örtüler, runnerlar, çiçek, abajur, servis takımı gibi zarif aksesuar ve dekorlara yer veriliyor. Allesta Plus'ın Urla'da bulunduğunu da belirtelim.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Allesta Plus

Talles Park Vip

Görsel Numarası: D1286880

Talles Park Vip, Balçova’da yer alıyor. Mekanın 1.000 kişilik açık alanı ve 300 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğiniz kapalı salonu bulunuyor. After party için bu kapalı salonu kullanabiliyorsunuz. Ahşap detayların yer verildiği kapalı salonlarının dekorasyonunu çok beğendiğimizi belirtmeden geçmeyelim.

Mekanda yemekli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Dilerseniz sadece atıştırmalıklar da sunabiliyorsunuz. Ayrıca kullandıkları son teknoloji ses ve ışık sistemleri de eğlencenizi daha da keyifli kılıyor.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Talles Park Vip

Swissotel Büyük Efes

Görsel Numarası: D1006930

Swissotel Büyük Efes, Konak’ta bulunuyor. Mekanın yaklaşık 1.000 kişilik davetli kapasitesi olan ihtişamlı bir salonu var. Burada düğün yapan çiftlere balayı odasında konaklama hizmeti hediye ediliyor.

Mekan yetkilileri, çiftlerle detayları konuştukları toplantılar düzenliyorlar. Düğün gecesinde sunulacak menüden sınırsız içecek paketlerine kadar her detaya birlikte karar veriliyor. Düğün günü ise otele giriş anında çifti hoş geldin içeceği ile karşılıyor ve aileleri hazırlıklarını yapmaları için kendilerine tahsis ettikleri odada ağırlıyorlar.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Swissotel Büyük Efes

Tepekule

Görsel Numarası: D1313471

Tepekule, Bayraklı’da yer alıyor. Mekanın birbirinden farklı kapasitelerde 3 salonu var. 250 kişiden 1.000 kişiye kadar dilediğiniz sayıda davetliyi bu salonlarda ağırlayabiliyorsunuz.

Mekanın menü dahilindeki hizmetleri şöyle: Düğün pastası, kumaş peçete, gelin ve damat masası seti, gelin ve damat için pasta kesimi anında şampanya ikramı, 250 kişi ve üzeri organizasyonlarda Hilton Garden İnn’den balayı süitinde konaklama, ilk evlilik yıldönümünde 2 kişilik akşam yemeği.

Organizasyonlarınızın planlamasından bitişine kadarki süreç boyunca düğün koçluğu hizmeti de veriyorlar.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Tepekule

Tepekule

Firmayı İncele
Tepekule

Elit Elegance Event & Wedding

Görsel Numarası: D1637536

Elite Elegance Event & Wedding İzmir’in kolay ulaşım sağlanabilen semtlerinden Balçova’da yer alıyor. Düğün boyunca çiftlerin tüm isteklerini yerine getirmek için güler yüzlü ve tecrübeli ekibi bulunuyor. Açık alanında 750 kişiye kadar davetliyi ağırlama kapasitesine sahip mekanda, düğünden sonra after parti için de alan seçeneği sunuluyor.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Elit Elegance Event & Wedding

For You Wedding House

Görsel Numarası: D584536

Buca düğün mekanlarından For You Wedding House ile sonlandıralım listeyi! Mekanın toplam 3 düğün alanı mevcut. 450 kişilik “Rustik Bahçe”de butik davetleri, 950 kişi kapasiteli “Elegance Bahçe”de kalabalık düğünleri düzenleyebiliyorlar. Kapalı alanları da kış düğünleri ve after party için değerlendiriyorlar.

Düğün organizasyon işlerini de kendi bünyelerinde gerçekleştiriyorlar. Böylelikle ekstra bir organizasyon firmasıyla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

For You Wedding House

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap