İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

22.07.2020

İzmir'de bahar ve yaz aylarında düğün yapacaksan, kesinlikle açık alanı olan mekanlarla görüşmelisin. Biz işini kolaylaştırmak için beğendiğimiz mekanların bir kısmını listeledik bile! Haydi galeriyi incele.

İzmir Açık Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1317622

İzmir gibi doğasıyla büyüleyen bir şehirde düğün yapacaksanız, değerlendirebileceğiniz birçok açık alan olduğunu biliyorsunuz demektir. Her tarafınızın ağaçlarla çevrili olduğu bir kır alanı veya denize nazır bir havuz başı düğün mekanı düşünün! Üstelik bu mekanlara sandığınız kadar yüksek bütçeler de ayırmanıza gerek yok. Her bütçeye uygun açık düğün mekanı bulunuyor.

İzmir'de düğün mekanlarının kapasiteleri 100 kişiden başlıyor ve 3.000'e kadar yükseliyor. Açık alanı olan düğün mekanlarının kötü hava koşullarına karşı yedek kapalı salonları da bulunabiliyor.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Gloria Garden

Görsel Numarası: D1141556

Gloria Garden, Balçova'da yer alıyor. Mekanın 800 kişilik kır bahçesi ve 200 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Kapalı alanı after partiler ve kına gibi organizasyonlar için değerlendirebiliyorsunuz. Ücretsiz otopark, gelin damat hazırlık odası, misafirler için bebek bakım odası gibi avantajlar da sunuyorlar. Ayrıca mekanda 2 adet jeneratör mevcut. Bu sayede organizasyon süresince eğlenceye hiçbir şekilde ara vermiyorsunuz!

Mekan süslemeleri de çiftle yapılan görüşmeler sonucunda alınan ortak kararlara göre belirleniyor. Yani tamamen çiftin zevki mekana yansıtılıyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

%20 indirim 2021 Erken Rezervasyon Başvuruları Başlamıştır! %20 İndirimi Kaçırma!
Hemen ara

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Case de Garden

Görsel Numarası: D1065134

Listeye Balçova'daki çok şık bir düğün mekanıyla devam edelim! Case de Garden, 15 yıllık organizasyon tecrübesine sahip. Mekanın bünyesinde çalışan organizasyon ekibi, süslemeleriyle çiftleri kendine hayran bırakıyor. Gelin yollarından taklara, nikah kürsülerinden fotoğraf köşelerine kadar her detayı özenle planlıyorlar.

Mekanda otel deneyimli servis elemanları, fuar ve organizasyon deneyimli karşılama hostesleri, dünya çapında otel zincirlerinde hali hazırda da görev alan mutfak personelleri çalışıyor.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Vilayetler Evi Karşıyaka

Görsel Numarası: D1284120

Vilayetler Evi, Karşıyaka'nın en popüler düğün mekanlarından biri. Burada 600 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz. Vilayetler Evi ile anlaşırsanız balayı suitinde ücretsiz konaklama fırsatını da yakalamış oluyorsunuz. Böylelikle düğün günü o yorgunlukla yolculuk yapmanıza gerek kalmıyor. Mekanın menü, düğün pastası, müzik, süsleme, dekorasyon, ses, ışık ve fotoğrafın dahil olduğu düğün paketini de mutlaka incelemeni öneriyoruz.

Mekanı detaylı incelediğimiz yazıyı da buraya bırakalım: Karşıyaka’da Yemyeşil Bahçeli Bir Otel Vilayetler Evi

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Vilayetler Evi Karşıyaka

Vilayetler Evi Karşıyaka

Firmayı İncele →
%20 indirim Düğün Organizasyonları %20 İndirimli + Hazırlık Odası, Balayı Odası Ve Kahvaltı Hediye
Hemen ara

Talles Park Vip

Görsel Numarası: D1203708

Balçova kır düğünü mekanlarından bir diğeri de Talles Park Vip! Dört tarafı palmiye ağaçlarıyla çevrili bir organizasyon alanları var. Mekanın kapasitesi 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Yani kalabalık düğünler için ideal. Oturma düzenini tamamen çiftin isteğine göre hazırlıyorlar. Ayrıca talep doğrultusunda yuvarlak veya dikdörtgen masalar kullanabiliyorlar.

Mekanın hazır düğün menüleri var. Bunlardan birini seçebileceğiniz gibi tamamen size özel bir menü oluşturulmasını da talep edebiliyorsunuz. Ayrıca düğünden önce menü tadımı yapma imkanınız da bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Talles Park Vip

Talles Park Vip

Firmayı İncele →
Hediye 31 Aralık 2020 Tarihine Kadar Yapılacak Erken Rezervasyonlarda 3'lü Hediye Paketi!
Hemen ara

Prenses Garden İzmir Kır Düğünü

Görsel Numarası: D791617

Prenses Garden, Narlıdere'de yer alıyor. Mekanın 3 farklı kır alanı bulunuyor ve bu alanlarda 1.500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Prenses Garden'ın süslemelerinde yuvarlak masa ve sandalye giydirme, çiçekli masa şamdanları, cam supla, yer volkanları, yürüyüş yolu şamdanları, gelin damat masa süslemesi, giriş takı süslemesi, kırmızı halı gibi çalışmalar yapılıyor.

Mekanın düğün paketinde de ses düzeni, fotoğraf / video, orkestra, ücretsiz otopark, jeneratör, tek tip kıyafet ve tecrübeli servis ekibi gibi hizmetler bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Prenses Garden İzmir Kır Düğünü

Prenses Garden İzmir Kır Düğünü

Firmayı İncele →
%23 indirim Havuzlu Bahçede Yapılacak Vip Kokteyl Menülü Organizasyonlar %23 İndirimle Sadece 65 ₺
Hemen ara

Bordo Yeşil Garden Alsancak

Görsel Numarası: D1269396

Konak'ta yer alan kır düğünü mekanı Bordo Yeşil Garden; uygun fiyatları, kaliteli hizmeti ve güler yüzlü çalışanları ile dikkat çekiyor. Mekanın iki farklı düğün alanı bulunuyor: Biri tam anlamıyla kır konseptini yansıttıkları açık alanları, bir diğeri ise şık balo salonları! Kır alanlarının kapasitesi 1.100 kişiye kadar çıkabiliyor.

Bordo Yeşil Garden'ın süslemeleri de çok hoş:. Makromelerle donattıkları fonlar, çiçekli gelin takları, balonlarla süsledikleri gelin yolları ve çok daha fazlası!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Bordo Yeşil Garden Alsancak

Bordo Yeşil Garden Alsancak

Firmayı İncele →
%30 indirim 2021 Erkan Rezervasyonlarına Özel %30 İndirim Fiyatlarını Kaçırmayın !
Hemen ara

Mygarden İzmir

Görsel Numarası: D1193155

Düğünün esnasında Bornova'nın o eşsiz doğa manzarasına tanıklık etmeye ne dersin? Bu fikir hoşuna gittiyse Mygarden'ı mutlaka incelemeni öneriyoruz. Mekan; yüzme havuzu,150 kişilik kapalı alanı, barbekü alanları, 100'ün üzerinde meyve ağaçları, 2 adet bungalov evi, ücretsiz geniş otoparkı, kolay ulaşımı ile bölgenin en iyi düğün yerlerinden biri.

Mygarden İzmir'de düğün yapan çiftlere balayı odasında konaklama ve sabah kahvaltı servisi hizmeti de verdiklerini belirtmeden geçmeyelim.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Mygarden İzmir

Mygarden İzmir

Firmayı İncele →
Hemen ara

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum