İzmir’in En Şık Deniz Kenarı Düğün Mekanları

29.04.2020

Ege'nin eşsiz sahillerinde, denize nazır düğün yapmak isteyen çiftleri böyle alalım. Senin için birbirinden güzel deniz kenarı İzmir düğün mekanlarını listeledik!

İzmir Deniz Kenarı Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1236351

Ege'nin eşsiz manzarası eşliğinde evlenmek isteyen çiftlerin ilgisini çekecek birbirinden şık düğün mekanlarını sıraladık! Bu mekanların özelliklerini de anlattık. İlgini çeken firmalarla iletişime geçebileceğini unutma!

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

The Nowness Luxury Hotel

Görsel Numarası: D1054625

Deniz kenarı düğün mekanları İzmir'in müthiş doğasını düğününe taşımak isteyen çiftler için ideal. Çeşme'de, Sakız Adası ile karşı karşıya konumda yer alan mekanda hem kır alanını hem de denize sıfır olan özel platformu tercih edebiliyorsun. Gün batımının keyfini çıkarmak için ideal olan havuz başı ve geceyi after party ile taçlandıracak özel plajı bulunan The Nowness Luxury'nin, araçla Çeşme merkeze 5 dakika mesafede olduğunu da söyleyelim.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

The Nowness Luxury Hotel

İzmir

0232 335 5860


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Görsel Numarası: D910404

İzmir'de deniz kenarı düğün mekanları arayan çiftlere bir önerimiz de Radisson Blu Resort & Spa Çeşme. Yeşil ve maviyi bir arada bulabileceğin mekanın düğün için hem açık hem de kapalı alanı bulunuyor. Mekanın yemekli davet kapasitesi ise oldukça geniş. 1000 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Radisson Blu Resort & Spa Çeşme'nin menülerinde de karşına birçok seçenek çıkıyor. Hatta dilersen çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryan menüler de hazırlayabiliyorlar.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Ramada Encore İzmir

Görsel Numarası: D1027284

Ramada Encore Hotel de İzmir sahil düğünleri için uygun mekanlar arasında sayabiliriz. Yemekli kapasitesi 100-200 TL, açık hava kapasitesi 200-300 olan mekanın minimal dekorasyon ögeleriyle romantik bir ambiyansa sahip olduğunu da söyleyelim. Mekan, açık ve kapalı alan, otopark hizmeti, zengin yemekli ya da kokteyl menü seçeneğinin yanı sıra konaklama hizmetiyle de pek çok avantaj sunuyor. Ayrıca düğüne katılıp mekanda konaklamak isteyen misafirlere özel indirim fırsatı bulunduğunu da söyleyelim.

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Sandal Marina

Görsel Numarası: D975464

İzmir düğün mekanları deniz kenarında yer alan seçenekleriyle, özellikle ilkbahar ve yaz düğünü yapacak çiftler için alternatif oluşturuyor. Sahilde yer alan, üzerine gelin ve damat kürsüsünün kurulduğu sandal şeklindeki özel platformu da mekanın dikkat çeken özelliklerinden. Rustik, vintage gibi organizasyon temaları da sunan Sandal Marina'nin 500-750 kişilik kapasitesi bulunuyor. Yemekli düğünler için farklı menü seçenekleri bulunan mekanın düğün fotoğrafçısı da var.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Sandal Marina

İzmir

0232 335 5896


Altınyunus Çeşme Resort & Termal Hotel

Görsel Numarası: D881469

Çeşme Altınyunus Resort & Termal Hotel de büyüleyici plajıyla kumsal düğünü yapacak çiftlerden ilgi gören mekanlar arasında. Nikah töreni için deniz üzerine kurulan iskeleyi ya da kumsal alanını tercih edebilirsin. Yemekli etkinlikler için havuz başı alanını da düşünebilirsin. Mekanın profilini incelediğinde göz alıcı fotoğraflarla karşılaşacaksın. Çünkü mekanda, düğün konseptine göre sade ya da rengarenk dekorasyon ögeleri ile şık bir ambiyans yaratılıyor. Davetlilerini ister kumsalda minderler üzerinde istersen minimal süslerle donatılmış şık bir masada ağırlayabilirsin.

Balayı fırsatlarından da bahsetmeden geçmeyelim. Balayı tatilini Altın Yunus'ta geçirecek çiftler birbirinden özel balayı odasında ağırlanıyor. Birinci evlilik yıl dönümünde bir akşam yemeği hediye etmesi de cabası!

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Hediye Düğününü Bizimle Yapan Çiftlerimize Evlilik Yıl Dönümlerinde 1 Gece Konaklama Hediye

Ontur Otel Çeşme

Görsel Numarası: D848715

Çeşme Ontur Otel de Ege'nin eşsiz kıyılarında düğün yapmak isteyen çiftler için ideal. Romantik gün batımı ve eşsiz Sakız Adası manzarasıyla Çeşme Ontur Hotel, yemekli düğünler için zengin bir menü içeriğine de sahip. Mekanın yemekli davet kapasitesi ise oldukça geniş. 1000 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Ayrıca düğüne özel aracıyla gelecek davetliler için mekanın 250-500 kişilik otopark hizmeti bulunduğunu da ekleyelim.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Ontur Otel Çeşme

İzmir

0232 335 5974

Hediye Düğün Anlaşması Yaptığımız Çiftlerimize Çift Masajı Hediyemizdir!

Maya Bistro Hotel Beach

Görsel Numarası: D1035046

Seferihisar’ın huzurlu plajı Büyük Akkum’un kenarında yer alan Maya Bistro Hotel Beach'in, 100-200 kişilik yemekli düğün kapasitesi bulunuyor. Fotoğrafçı ve organizasyon firması getirme imkanının bulunduğu firmanın yetkilendirdiği organizasyon sorumlusu ile düğünün akışını düşünmeden eğlencenin tadını çıkarabilirsin. Yemekli organizasyonlar için farklı menü seçenekleri bulunan firmanın, after party alanında da eğlenceye devam edebilirsin.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum