İzmir’in En Şık Deniz Kenarı Düğün Mekanları

21.07.2020

Ege'nin eşsiz sahillerinde, denize nazır düğün yapmak isteyen çiftleri böyle alalım. Senin için birbirinden güzel deniz kenarı İzmir düğün mekanlarını listeledik!

İzmir Deniz Kenarı Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1236351

Ege'nin eşsiz manzarası eşliğinde evlenmek isteyen çiftlerin ilgisini çekecek birbirinden şık düğün mekanlarını sıraladık! Bu mekanların özelliklerini de anlattık. İlgini çeken firmalarla iletişime geçebileceğini unutma!

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

The Nowness Luxury Hotel

Görsel Numarası: D1054625

Deniz kenarı düğün mekanları İzmir'in müthiş doğasını düğününe taşımak isteyen çiftler için ideal. Çeşme'de, Sakız Adası ile karşı karşıya konumda yer alan mekanda hem kır alanını hem de denize sıfır olan özel platformu tercih edebiliyorsun. Gün batımının keyfini çıkarmak için ideal olan havuz başı ve geceyi after party ile taçlandıracak özel plajı bulunan The Nowness Luxury'nin, araçla Çeşme merkeze 5 dakika mesafede olduğunu da söyleyelim.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Görsel Numarası: D910404

İzmir'de deniz kenarı düğün mekanları arayan çiftlere bir önerimiz de Radisson Blu Resort & Spa Çeşme. Yeşil ve maviyi bir arada bulabileceğin mekanın düğün için hem açık hem de kapalı alanı bulunuyor. Mekanın yemekli davet kapasitesi ise oldukça geniş. 1000 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Radisson Blu Resort & Spa Çeşme'nin menülerinde de karşına birçok seçenek çıkıyor. Hatta dilersen çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryan menüler de hazırlayabiliyorlar.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Ramada Encore İzmir

Görsel Numarası: D1027284

Ramada Encore Hotel de İzmir sahil düğünleri için uygun mekanlar arasında sayabiliriz. Yemekli kapasitesi 100-200 TL, açık hava kapasitesi 200-300 olan mekanın minimal dekorasyon ögeleriyle romantik bir ambiyansa sahip olduğunu da söyleyelim. Mekan, açık ve kapalı alan, otopark hizmeti, zengin yemekli ya da kokteyl menü seçeneğinin yanı sıra konaklama hizmetiyle de pek çok avantaj sunuyor. Ayrıca düğüne katılıp mekanda konaklamak isteyen misafirlere özel indirim fırsatı bulunduğunu da söyleyelim.

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Altınyunus Çeşme Resort & Termal Hotel

Görsel Numarası: D881469

Çeşme Altınyunus Resort & Termal Hotel de büyüleyici plajıyla kumsal düğünü yapacak çiftlerden ilgi gören mekanlar arasında. Nikah töreni için deniz üzerine kurulan iskeleyi ya da kumsal alanını tercih edebilirsin. Yemekli etkinlikler için havuz başı alanını da düşünebilirsin. Mekanın profilini incelediğinde göz alıcı fotoğraflarla karşılaşacaksın. Çünkü mekanda, düğün konseptine göre sade ya da rengarenk dekorasyon ögeleri ile şık bir ambiyans yaratılıyor. Davetlilerini ister kumsalda minderler üzerinde istersen minimal süslerle donatılmış şık bir masada ağırlayabilirsin.

Balayı fırsatlarından da bahsetmeden geçmeyelim. Balayı tatilini Altın Yunus'ta geçirecek çiftler birbirinden özel balayı odasında ağırlanıyor. Birinci evlilik yıl dönümünde bir akşam yemeği hediye etmesi de cabası!

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum