Kıbrıs Düğün Mekanları ve Fiyatları

Evlenme kararı aldıysan, sıra düğün mekanında! Kır düğünü mekanlarında, otellere, kulüp ve davet alanlarından restaurantlara kadar tüm Kıbrıs düğün mekanları Düğün.com'da! Mekanların servislerini ve fotoğraflarını incele, beğendiklerin ile oturduğun yerden iletişime geç.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Tüm Şehirler Düğün Mekanları


Kıbrıs Düğün Mekanları Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Girne 274 105 TL 28.770 TL
Lefkoşa 324 87 TL 28.188 TL
Gazimağusa 365 66 TL 24.090 TL
Baf 750 200 TL 150.000 TL
İskele 750 150 TL 112.500 TL

Düğün mekanı seçmek çiftleri en çok düşündüren hazırlıklardan biri. Ancak düşündüğün kadar zorlanmaman için Düğün.com yanında! Öncelikle mekan seçimi tavsiyelerimizle fikrinin değişeceğine eminiz. Ufak ipuçlarımızı dinlersen mekan listeleme sayfalarımızda aradığın mekanı kolayca bulabilirsin.

Düğün mekanı seçerken önemli olan mekan özellikleri, nasıl bir düğün konsepti istediğin ve düğün tarihin. Düğün tarihini biran önce belirleyip mekan aramaya başlaman istediğin tarihte beğendiğin mekanın dolu olma ihtimalini düşürmek için önemli. Düğün konseptini seçmen ise nasıl bir mekan arayacağın konusunda daha hızlı olmanı sağlayacaktır. Son olarak mekan özellikleri; masa düzeni, kaç kişilik olduğu, havalandırma ve klima sistemleri, otopark vale hizmetleri gibi detaylar ise kişi sayısından, davetlilere kolaylık sağlamaya kadar birçok şeyi etkilediğinden önem vermen gereken ve mekan görevlisine mutlaka sorman gereken sorulardan.