• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL

Büyük Anadolu Girne Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Büyük Anadolu Girne Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Büyük Anadolu Girne Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Büyük Anadolu Girne Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Büyük Anadolu Girne Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Büyük Anadolu Girne Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Büyük Anadolu Girne Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.

Büyük Anadolu Girne Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Büyük Anadolu Girne Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Büyük Anadolu Girne Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Büyük Anadolu Girne Hotel düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Büyük Anadolu Girne Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Büyük Anadolu Girne Hotel düğün dışında baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü, parti, açılışlar, sünnet düğünü, nişan, kına ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Büyük Anadolu Girne Hotel Hakkında

Turizmin başkenti Girne’de bulunan Büyük Anadolu Girne Hotel adresimizde bugüne dek sayısız organizasyon düzenledik.


Konaklama hizmetinin yanı sıra özel davetlerinizde de yanınızda oluyor; konuklarımızın isteklerine özel çözümler üretiyoruz. Girne’nin en özel bölgelerinden birinde yer alıyoruz. Şehir merkezine yalnızca 1 kilometre olan otelimizin eşsiz bir manzarası bulunuyor. Bir yanımızda çam ormanları diğer bir yanımızda ise Akdeniz… Görsel açıdan oldukça keyif verici olan otelimizde sunduğumuz hizmetler de misafirlerimizce beğeni topluyor. Çünkü yaptığımız her işi belirli standartlar çerçevesinde yapıyor; hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz.


Düğün organizasyonları için çiftlerimizin karşısına 2 farklı alternatifle çıkıyoruz. Havuz başında gerçekleştirecekleri bir düğün mü yoksa kır düğünü mü kararını vermek çiftlerimize kalıyor. Son dönemlerde düğün için en çok tercih edilen alanlar havuz başı ve kır oluyor. Bu iki alternatifi de Büyük Anadolu Girne Hotel Kıbrıs çatısı altında sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte düğününüzü eksiksiz bir şekilde planlıyoruz. Hayalinizdeki düğüne ulaşmanız için detaylı bir şekilde çalışıyor; tüm aşamaları düşünerek hareket ediyoruz. Düğünün başlangıcından sonuna kadar her aşamada nelerle karşılaşacağınızı biliyorsunuz. Hatta bilmekle kalmıyor; bunların karar vericisi oluyorsunuz. Her ne kadar düğüne dair belirli standartlar olsa da önemli olanı çiftimizin istekleri olarak alıyoruz.


Otelimizde düğün organizasyonları için sağladığımız standart hizmetler: mekân düzenleme, ikram hazırlama, ikramların servisi, müzik, fotoğraf ve video çekimi şeklindedir. Dilerseniz dışardan organizasyon firması da getirebileceğiniz otelimizde dilediğiniz konsepte uygun olarak davet alanınızı düzenleyebiliriz.


Bu mutlu gününüz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Büyük Anadolu Girne Hotel fiyatları ve hizmetleriyle ilgili aklınıza takılan sorulara hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Y.Girne Mah. Bülent Ecevit Cad. No:10 Girne

 • Haritadaki Konumu

  Büyük Anadolu Girne Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.