Merit Lefkoşa Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Merit Lefkoşa Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Merit Lefkoşa Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Merit Lefkoşa Hotel Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Merit Lefkoşa Hotel Sık Sorulan Sorular

Merit Lefkoşa Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Merit Lefkoşa Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Merit Lefkoşa Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Merit Lefkoşa Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Merit Lefkoşa Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Merit Lefkoşa Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Merit Lefkoşa Hotel düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Merit Lefkoşa Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Merit Lefkoşa Hotel düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Merit Lefkoşa Hotel Hakkında

2008 yılında kapılarını hizmete açan otelimiz düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için kapılarını açıyor. Unutamayacağınız bir düğün yaşamanız için birbirinden yetenekli, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Pek çok firmanın kurum ve kuruluşları için toplantı ve yemek organizasyonlarına ev sahipliği yaptık. Düğün organizasyonlarınız için de birbirinden güzel mekânlarımızı seçiminize sunuyoruz. Merit Lefkoşa Hotel Casino olarak düğününüz için düşlediğiniz her şeyi gerçeğe dönüştüreceğimizi bilmenizi istiyoruz. İster deniz başında harika bir kır düğünü isterseniz de balo salonumuzda muhteşem bir düğünü ayrıntılı bir şekilde tasarlıyoruz. Tek yapmanız gereken ise bize ne istediğinizi söylemek. Görkemli ya da sade bir düğün için tüm otel ekibi olarak yanınızdayız. Düğününüzün gerçekleşeceği alanı belirledikten sonra davetlileriniz için oturma düzeni oluşturuyoruz. Daha sonra tarzınızı yansıtacak düğün konseptine uygun aksesuar ve renk kullanarak mekânımızı dekore ediyoruz. Eğer yemekli bir düğün yapmayı planlıyorsanız birbirinden lezzetli yemeklerimizin tadına bakmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece misafirleriniz için harika bir menüyü beraber oluşturuyoruz. Otelimizde servis alanında hizmet veren çalışanlarımız son derece hızlı ve ilgili bir şekilde misafirlerinizi ağırlıyor. Otel ekibimizin tamamı titiz ve özenli kişilerden oluştuğu için temizlik konusunda bir şüpheniz olmasın. Ayrıca otelimizde konaklamak isteyen misafirlerinizi memnuniyetle ağırlayıp her isteklerini karşılamak isteriz. Üstelik özel aracınız ile otelimize gelmeyi düşünürseniz araç park yerimizin bulunduğunu ve gönül rahatlığı ile ulaşım sağlayabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim. Balayınız için de otelimizin harika fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Otelimizin sunduğu tüm bu hizmetten yararlanmak ve düğününüzü organize etmek için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Merit Lefkoşa Hotel iletişimini kolayca sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bedrettin Demirel Cad. Kıbrıs/ Lefkoşa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Merit Lefkoşa Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.