Oteller Erzurum

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel

 • Kapasite
  100 - 750 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 750

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel Sıkça Sorulan Sorular

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel düğün fiyatları ne kadar?

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel 100 kişiden 500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 750 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı, sünnet düğünü, parti, doğum günü, nişan, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel Hakkında

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz düğününüzü en güzel şekilde hayata geçirmek adına sizi Dedeman Otel Palandöken’e bekliyoruz!

Yıllardan beri en güzel günlerinizde düzenlediğiniz davetlere en şık ve konforlu alanlarda ev sahipliği yapıyoruz. Dedeman kalitesini Erzurum’daki konuklarımız ile buluşturduğumuz mekânımızda sevinçli günlerinizde düzenlediğiniz davetlerde mutluluğunuza ortak oluyoruz. Dedeman Palandöken Otel Erzurum’da kolay ulaşım sağlanabilen konumumuz ile değerli misafirleriniz düğününüze gelirken herhangi bir sorun yaşamıyorlar. Kapalı alanımızda hayata geçirdiğimiz düğünlerinizde hayallerinizdeki ortamı gerçekleştirmek adına organizasyon sorumlumuz bulunuyor. Organizasyon sorumlumuz ile görüşmeler yaparak hayallerinizi süsleyen düğünü bize anlatabilirsiniz. Böylece biz de salonumuzda sizi mutlu edecek atmosferi oluşturabiliriz.

Salonumuzda 550 kişiye kadar olan davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Gecenize katılacak konuk sayısına göre salonumuzda özel oturma düzenleri kurabiliyoruz. Düğünlerinizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz 3 farklı opsiyona sahipsiniz. Öncelikle kurabiyeli fix menümüz bulunuyor. Genellikle kokteyllerde servis ettiğimiz bu menüler daha çok ayakta düzenlenen davetlerde tercih ediliyor. Düğünlerde ise daha çok kırmızı ve beyaz etli menülerimiz tercih ediliyor. İki parça et ile servis edilen bu menülerimizi konuklarınızın tercihlerine göre şekillendirebilirsiniz. Davetinizde hangi menülerin misafirlerinize servis edileceğine karar vermek adına otelimizde menü tadımlarına katılabilirsiniz.

Sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri sayesinde gece boyunca eğlence hiç hız kesmiyor. Ayrıca düğününüzde yaşanan en duygusal ve eğlenceli anları ölümsüzleştirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz fotoğrafçıları ile çalışma fırsatına da sahipsiniz.

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde sevdikleriniz ile gerçekleştireceğiniz kutlamayı Dedeman Otel Palandöken’de gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Dedeman Palandöken Otel Erzurum iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Palandöken Kayak merkezi Palandöken Erzurum

 • Haritadaki Konumu

  Dedeman Palandöken Ski Lodge Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.