Anılar Düğün Sarayı

E-posta Gönder

 • Palandöken, Erzurum. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Anılar Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Anılar Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Anılar Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Anılar Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Anılar Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Anılar Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Anılar Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Anılar Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Anılar Düğün Sarayı 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Anılar Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Anılar Düğün Sarayı düğün dışında parti, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Anılar Düğün Sarayı Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme kararı aldınız ve düğün konseptinizi, düğün salonu olarak belirlediyseniz, Erzurum Palandöken’de size harika bir salon önerimiz var: Anılar Düğün Salonu Erzurum. En özel gününüzde, en güzel şekilde sizi ağırlamak ve heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz, beklentilerinizi karşılamak için durmaksızın çalışıyor. En özel gününüzde her şeyin, istediğiniz gibi olması için çabalıyoruz. Fikirlerinizi önemsiyoruz ve memnuniyetiniz için çabalıyoruz.

Salonumuz, bembeyaz duvarları ve tavan aydınlatmasıyla oldukça ferah bir görünüme sahip. Kolonsuz olma özelliği de, bu ferahlığı tamamlayan cinsten. Bunun yanında, gösterişli gelin yolu da dekorasyonunun güzel bir parçası. Masa örtüleri ve sandalye kaplamaları da beyaz olduğu için, günün anlamını fazlasıyla yansıtıyor. Salonumuz, Davetli sayınıza göre, masa ve sandalye düzeninizi planlıyoruz. Böylece misafirlerinize ve sahneye ne kadar alan ayıracağımızı belirlemiş oluyoruz.

Düğününüzde misafirlerinize, muhteşem lezzetler tattırmak isterseniz iki seçenek sunuyoruz: Yemek menüsü veya ordövr tabağı. Bu ikisinden birini seçiyorsunuz ve menü içeriklerini siz belirliyorsunuz. Yemek hizmeti isterseniz; çorba, ara sıcak, ana yemek ve tatlı şeklinde menülerimiz mevcut. Ordövr tabağı seçeneğiniz belirlerseniz de, çeşitli tatlı ve tuzluları bir arada bulunduran tabağımızı misafirlerinizin beğenisine sunuyoruz. Düğün öncesinde yapacağımız menü tadımlarıyla, değiştirmek istediğiniz herhangi bir seçeneği bize söyleyebilirsiniz.

Düğününüz boyunca size sağlayacağımız bir başka olanak da, fotoğraf ve video. Her anınızı fotoğraflayan bir fotoğrafçı ile birlikte, düğününüzün canlı canlı kaydedilmesini sağlayan bir video kaydı imkanınız mevcut. Böylece, düğününüzde kaçırdığınız bütün detayları sonradan seyretme şansına sahip oluyorsunuz.

Erzurum düğün salonları arasında, tecrübemiz ve verdiğimiz hizmetlerle yerimizi korumaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bize ulaşmak isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi Yıldız Cami Yanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Anılar Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.