Ay Işığı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ay Işığı Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Ay Işığı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Ay Işığı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ay Işığı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ay Işığı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ay Işığı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Ay Işığı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ay Işığı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ay Işığı Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ay Işığı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ay Işığı Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Ay Işığı Düğün Salonu Hakkında

Erzurum’da sevdikleriniz ile doyasıya eğlenebileceğiniz düğününüzü gerçekleştireceğiniz bir mekân arıyorsanız sizi Ay Işığı Düğün Salonu’na bekliyoruz!

Düğün, kına gecesi, nişan, söz ve mezuniyet törenleri gibi pek çok farklı organizasyona ev sahipliği yaptığımız mekânımızda bugüne kadar düzenlediğimiz davetlerden sonra konuklarımızdan hep olumlu geri dönüş aldık. Bu pozitif yorumlar sayesinde yeni davetler düzenleme konusunda kendimizi daha da motive ettik. Pek çok farklı etkinliğe ev sahipliği yapmak bizi değişik konseptlerde geceler düzenleme açısından daha da geliştirdi. Düğününüzü nasıl bir ortamda hayata geçirmek istiyorsanız organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek dileklerinizi iletebilirsiniz. Gerekli ortamı sağlamak adına organizasyon sorumlumuz dekor ve süslemeler ile istediğiniz atmosferi sağlıyor.

Peki Ay Işığı Düğün Salonu Erzurum’da ne gibi hizmetler sağlıyoruz?

Öncelikle sağladığımız tüm hizmetlerden faydalanmanızda yardımcı olan ekibimiz oldukça önemli. Gece boyunca her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılama konusunda yardımcınız olan ekibimiz güler yüzlü ve profesyonel bir çalışma politikasına sahip. Salonumuzda 250 ila 350 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Gecenize katılan konuklarınız için özel oturma düzenleri kurabiliyoruz. Mekânımızda hem şık hem de sade bir görünüm elde edebilmek adına beyaz ve altın renklerini ağırlıklı olarak kullandık. Duvarlarımız ile de aynı renkte olan bu örtüler güzel bir görsel bütünlük oluşturuyor. Salonumuzda fotoğrafçı, kameraman, orkestra, çerez, kuru pasta ve yaş pasta gibi çeşitli imkânlara da sahibiz. Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek isterseniz menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun lezzetleri tercih edebilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde unutulmaz bir gece geçirmek adına Ay Işığı Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında yer alan Ay Işığı Düğün Salonu iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Kocatepe İlköğretim Okulu Yanı Şükrü Paşa Mah. 25050

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ay Işığı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.