Alyans Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alyans Düğün Salonu
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 500

Alyans Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Alyans Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Alyans Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Alyans Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Alyans Düğün Salonu 100 kişiden 500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Alyans Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alyans Düğün Salonu düğün dışında nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Alyans Düğün Salonu Hakkında

Erzurum’da yıllar boyunca hafızalardan çıkmayacak görkemli bir düğün hayata geçirmek istiyorsanız sizi Alyans Düğün Salonu’na bekliyoruz!

Uzun yıllardır Erzurum’da düğün salonu denince akla ilk gelen isimlerden biri olan salonumuzda bugüne kadar pek çok farklı konseptte düğün hayata geçirdik. Bu davetlerin hepsinden sonra değerli konuklarımızı hep memnuniyet içinde salonumuzdan uğurladık. Bu tecrübelerimize dayanarak şimdi de en güzel gününüzde sizin mutluluğunuzu kutlayacağınız düğününüze ev sahipliği yapmak istiyoruz! Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz düğününüz boyunca tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda yardımcınız oluyor. Gece boyunca Alyans Düğün Salonu Erzurum’da her şey planladığınız gibi gerçekleşeceği için size sadece gönül rahatlığıyla eğlenmek kalıyor!

Erzurum’daki düğün salonları içinde en güzel tasarımlardan birine sahip olan mekânımıza adım attığınız andan itibaren kendinizi bir masalın içinde gibi hissediyorsunuz. Yüksek tavanımız sayesinde mekânımızda geçireceğiniz zaman boyunca kendinizi ferah bir ortamda buluyorsunuz. Tavanımızdaki süslemeler ve gelişmiş ışıklandırma sistemleri mekânımıza ayrı bir hava katıyor. Gelişmiş ses sistemlerimiz bu ışıklandırma sistemlerimiz ile bir araya geldiği anda ortaya güzel bir atmosfer çıkıyor ve eğlence hız kesmeden devam ediyor. Masa ve sandalyelerimiz de mekânımızın görsel bütünlüğünü sağlayacak şekilde dizayn edildi. Sandalyelerde ve masalarda masumiyet ve sadeliğin rengi olan beyazı tercih ettik. Beyazın yanında şık duran altın renginde şamdanlar ve sandalye giydirmeleri ile kendinizi elit bir ortamda hissetmenizi sağlıyoruz. Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek isterseniz organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek menü tadımlarına katılabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz düğününüzü bizimle hayata geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst köşesinde bulunan Alyans Düğün Salonu iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

İletişim

Alyans Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Tuba

Düğün Tarihi: 25.07.2015


500 kişilik bir mekan, biz 400 kişilik bir organızasyon gerçekleştirdik, ikramlı gerçekleşti düğünümüz, ikramlarından ve garsonların lgilerinden çok memnun kaldık, mekanın pist alanı geniş ve büyüktü, müzikleride, canlı müzik eşliğinde eğlendi herkes, görsel olarakta güzel ve şık bir mekandı, ben... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.