Osmanlı Royal Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Osmanlı Royal Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Osmanlı Royal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Osmanlı Royal Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Osmanlı Royal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Royal Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Osmanlı Royal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Osmanlı Royal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Osmanlı Royal Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Osmanlı Royal Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Osmanlı Royal Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Osmanlı Royal Düğün Salonu düğün dışında kına, baby shower, sünnet düğünü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, mezuniyet törenleri ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Osmanlı Royal Düğün Salonu Hakkında

O özel gün geldi çattı! Her şey sevdiklerinizle birlikte güzel bir düğün hayali üzerine kurulu! İşte bu hayali gerçeğe dönüştürecek olan Osmanlı Royal Düğün Salonu hayatınızın en önemli dakikalarına ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyor. Ekibinden salonun dizaynına kadar birçok ayrıntıda istekleriniz önemseniyor, düşlediğiniz gibi bir düğün amaçlanıyor. Bu da gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyor.

Açıldığımız ilk günden itibaren kalitenin ve şıklığın ön planda olduğu bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyetlerini sağlamak için her detaya dikkat ediyor, tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi eksiksiz karşılamayı ön planda tutuyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, geçmişten kopmadan, geleceğe ışık tutuyoruz. Kullandığımız tüm aksesuar ve ekipmanları sürekli yenileyerek düğün, balo, davet, kokteyl ve bunun gibi pek çok etkinlikte Erzurum’un en çok tercih edilen salonları arasında yer almayı hedefliyoruz.

Salonumuzun şık ve modern bir dizayna sahip olduğunu söyleyebiliriz. Giriş yaptığınız ilk andan itibaren kaliteyi her köşede hissedeceğinizden eminiz. Masa ve sandalyelerimizde, ışıklandırmalarımızda, ışık ve ses sistemlerimizde, masa üstü aksesuarlarımızda ve daha pek çok konuda düğününüze verdiğimiz önemi anlıyorsunuz. Osmanlı Royal düğünlerinin farkı, kendinizi farklı hissedecek olmanız!

İnce, uzun bir gelin yolunun bulunduğu salonumuzda oturma düzeni bu yolun sağında ve solunda bulunuyor. Salonumuzu ortadan ikiye bölen bu yoldan direkt olarak salonun pistine ve sizin ayrılan masanıza ilerliyorsunuz. Bu yol, yeni bir hayata yürüdüğünüz yol olacak. Bu yüzden de etrafını çiçeklerle süslüyor, ışıklandırıyor ve kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz.

Eğer siz de Erzurum’da düğününüz için şık ve elit bir düğün salonu arıyorsanız, Osmanlı Royal Düğün Salonu doğru bir tercih olacaktır. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İl Jandarma Yanı 3 Temmuz Lisesi Karşısı Kayakyolu

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Osmanlı Royal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.