Kızılcahamam Çam Thermal Resort & Spa

100 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Kızılcahamam Çam Thermal Resort & Spa

100 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Kızılcahamam Eliz Hotel

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Gölbaşı Villa Event İncek

70 - 200 Kişi
1.800
1.440 TL

Yenimahalle Wonders Event & Wedding

200 - 1500 Kişi
400
300 TL

Yenimahalle Wonders Event & Wedding

200 - 1500 Kişi
1.000
650 TL

Çankaya Valley Wedding

50 - 600 Kişi
750
550 TL

Çankaya Atakule Wedding & Events

100 - 1000 Kişi
1.325
790 TL

Çankaya Atakule Wedding & Events

50 - 1000 Kişi
1.250
790 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kızılcahamam Düğün Mekanları

Ankara’nın Kızılcahamam ilçesi pek çok düğün mekanı ile çiftlere hizmet vermektedir. 100 kişiden 1500 kişiye kadar farklı kapasitelerde davetli gruplarına organizasyon paketleri sunan Kızılcahamam düğün mekanları bulunmaktadır. Kızılcahamam düğün mekanları tarafından çiftlere balkon, teras, kır düğünü gibi birçok farklı özellik ve konsepti içeren düğün alanları sunulabilmektedir.

Her çifte hitap edebilecek bütçe dostu düğün paketleri Ankara Kızılcahamam’da ulaşılabilir! Bütçe dostu düğün paketlerine pek çok kaliteli hizmet de dahildir. Ayrıca Kızılcahamam düğün yerleri aldıkları pratik önlemler sayesinde dört mevsim organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek fiziksel koşullara da sahiptir. Her türlü organizasyon tipine, mevsime ve davetli sayısına uygun bir düğün mekanı Kızılcahamam’da mevcuttur!

Kızılcahamam Düğün Mekanlarında Sunulan Hizmetler

Çeşitli hizmetler Kızılcahamam düğün mekanlarının paketlerine dahildir. Size düğün süreciniz boyunca yardımcı olacak profesyonel organizasyon ekipleri olacaktır. Sizinle birebir ilgilenecek organizasyon sorumlusuna her türlü sorunuz ve talebinizde rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Ayrıca düğün gecesi boyunca çalışacak olan karşılama hosteslerinin hizmeti ile de davetliler çok memnun kalacaklardır.

Müziksiz olmaz diyen çiftler için Kızılcahamam düğün mekanlarında ses ve sahne sistemi hizmetleri oldukça faydalı olacaktır. Gece boyu müziğin devam etmesini sağlayacak kaliteli ses sistemi imkanları ile eğlenceye doyacaksınız. İsterseniz ilk dansınızda ve düğün pastası seremonisinde talep ettiğiniz şarkılar da çalınabilir. Pakete dahil olan bu ses ve sahne sisteminin yanı sıra, ekstra olarak canlı müzik de talep edebilirsiniz.

Pek çok çift gibi siz de en güzel gecenizden anılarınızı biriktirmek istiyorsanız Kızılcahamam düğün yerlerinin anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video ekipleri size destek olabilirler. Düğün alanına giriş, danslar, nikah seremonisi gibi özel anlarınız da dahil olmak üzere önemli anları çekecek olan bu ekipler düğün paketinize dahil olabilir. Dışarıdan fotoğrafçı getirmenize gerek kalmayacaktır!

Kızılcahamam Düğün Yerleri Avantajları

Çiftlere Kızılcahamam düğün mekanlarında pek çok avantaj sunulmaktadır. hem bütçe dostu hem de geniş hizmet seçenekleri ile bilinen Kızılcahamam düğün yerlerinin sunduğu avantajların bir kısmı ise nelerdir gelin beraber bakalım:

Fiyatları ile Kızılcahamam Düğün Mekanları

Kızılcahamam düğün mekanları bütçe dostu seçenekler sunmaktadır. Fiyatlandırma sistemi temelde kişi başı olarak hesaplanır. Belirtilen davetli sayısı ile kişi başı ücret çarpılarak ödenmesi gereken net tutar ortaya çıkacaktır. Kızılcahamam düğün mekanlarının fiyat aralığı ise geniş bir yelpazede yer almaktadır. Kızılcahamam düğün yerleri farklı tarzlara hitap edebildiği gibi, farklı bütçelere de hitap edebilmektedir.

Yemekli ya da yemeksiz oluşu Kızılcahamam düğün yerlerinin fiyatlarını en çok etkileyen faktörler arasındadır. Yemeksiz düğünler atıştırmalık ile meşrubat hizmeti sunarlar ve daha uygun fiyatlılardır. Yemekli düğünler ise beyaz et menülerinde daha ucuza gelebilir. İkramların yanı sıra davetli sayısı da direkt olarak Kızılcahamam düğün mekanlarının fiyatlarını etkilemektedir.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar ile Kızılcahamam Düğün Yerler

Kızılcahamam düğün mekanlarında organizasyon planlıyorsanız süslemelere ve mekan düzenlenmesine dikkat etmenizde fayda olabilir. Süslemelerin göz yormadığına emin olmak kontrol edebilirsiniz. Masa ve sandalye düzenlemesinin dans pisti ve gelin damat masasını engellemediğine bakmak için önceden bakmak isteyebilirsiniz. Masaların kendi düzeni için de demo masa isteyerek bir örnek üstünde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Düğün paketinize dahil olan gelin damat odası var ise, kalitesinden emin olmak adına organizasyon sorumlusuna sorular sorabilirsiniz ve önceden görebilirsiniz. Hava koşullarına uygun olarak ısıtıcı veya klimanın kalitesini, havalandırma imkanlarını ve hijyen durumunu öğrenebilirsiniz. Hazırlık ve dinlenme sürecinizi geçireceğiniz gelin damat odasının yeterliliğine dikkat edebilirsiniz.

Yemekli düğün yapmak istiyorsanız yemek için ön tadım yapabilirsiniz. Kokteyl düğün yapmak istiyorsanız Kızılcahamam düğün yerleri onlar için de atıştırmalık ve meşrubat ön tadımı sunabilmektedir. Beğenmediklerinizi menüden çıkartabilirsiniz. Gece boyu çalışacak servis personellerinin yeterli sayıda olup olmayacağını da sormakta yarar olacaktır. Eğer siz de Kızılcahamam’da düğün yapmak istiyorsanız, tüm bunları mekanlara hemen şimdi ulaşarak öğrenebilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları