Çam Thermal Resort & Spa

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

İpek & Murat

Düğün Tarihi: 22.12.2017


Öncelikle Çam Hotel e bu güzel organizasyondan dolayı tekrardan çok çok teşekkür ederiz. Nişan için anlaştığımız bu mekandan ve yanımızdaki ekipten çok memnun kaldık. Profesyonel bir ekip vardı yanımızda. Yemekler çok lezzetliydi misafirlerimizin geri dönüşleriyle daha da mutlu olduk . Unutulmayan... devam 

Bütün Yorumlar (1)

Kapasite Bilgileri

Çam Thermal Resort & Spa
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Çam Thermal Resort & Spa Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Çam Thermal Resort & Spa Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Balkon Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Çam Thermal Resort & Spa Sık Sorulan Sorular

Çam Thermal Resort & Spa düğün fiyatları ne kadar?

Çam Thermal Resort & Spa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çam Thermal Resort & Spa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Çam Thermal Resort & Spa kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çam Thermal Resort & Spa 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çam Thermal Resort & Spa düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çam Thermal Resort & Spa düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Çam Thermal Resort & Spa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çam Thermal Resort & Spa düğün dışında açılışlar, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, baby shower, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çam Thermal Resort & Spa Hakkında

Doğanın içinde şehirden uzak kalabileceğiniz bir davet mi hayal ediyorsunuz?


Öyleyse Çam Thermal Resort & Spa Kızılcahamam’da tam da size göre! Uzman kadrosu ile eksiksiz bir şekilde davetleriniz için hazırlanan balo salonu ve davetli odaları ile sizi bekliyor. Organizasyon sorumlumuz ile yaptığınız görüşmeler ile karar verdiğiniz her detay için özel bir çalışma yürütüyoruz.


Düğün ve davetleriniz tasarlanırken ilk olarak otelimizde konaklama tercih eden misafirleriniz için 256 adet odamızdan yeterli sayıda oda rezervasyonu yapıyoruz. Ardından davetli sayınıza göre Ladin Balo Salonumuzda masa düzeni oluşturuyoruz. Davet alanınızı en şık şekilde düzenliyoruz. Genellikle beyaz masa ve sandalye örtüleri tercih ediyoruz. Konseptinize uygun renklerde giydirmeler ve aksesuarlar kullanılarak süslemeleriniz gerçekleştiriliyor. Zarif bir atmosfer kibar süsleme seçenekleri ve çiçekler ile sağlanıyor.


Davet menüleriniz de hazırlanıyor. Üstelik davet menülerimiz için yemekli ve ikram menüler olarak seçeneklerin olduğu düğün paketlerimiz bulunuyor. İsterseniz düğün paketlerimizden tercihinizi yapabiliyorsunuz. İsterseniz de düzenlediğimiz menü tadımları ile damak tadınıza uyan lezzetler ile kendi menülerinizi hazırlayabiliyorsunuz. Düğün paketlerimizde düğün ve kutlama pastalarınız da yer alıyor. Aşçılarımızın özel tarifleri ile hazırlanan lezzetler şık sunumlar ile konuklarınızın beğenisine sunuluyor.


Bütün bu süsleme hazırlıklarının yanında; Ladin salonumuzda geniş bir dans pisti de oluşturuluyor. Canlı müzik performansları için de ışıltılı bir sahne kuruluyor. Gece boyunca canlı müzik ile bolca eğlence sizi bekliyor…


Ayrıca otelimizde Türk hamamımızda gelin hamamı, davet alanlarımızda; bekarlığa veda partileri, kına gecesi ve nikah sonrası yemek davetleri de düzenleyebiliyoruz. Doğa aktiviteleri ve eğlenceli bir tatil için de balayı paketlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz!


Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Çam Thermal Resort & Spa Hotel iletişim formunu doldurmak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kızılcahamam Soğuk Su Milli Parkı içi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çam Thermal Resort & Spa Yol Haritası

Çam Thermal Resort & Spa Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

İpek & Murat

Düğün Tarihi: 22.12.2017


Öncelikle Çam Hotel e bu güzel organizasyondan dolayı tekrardan çok çok teşekkür ederiz. Nişan için anlaştığımız bu mekandan ve yanımızdaki ekipten çok memnun kaldık. Profesyonel bir ekip vardı yanımızda. Yemekler çok lezzetliydi misafirlerimizin geri dönüşleriyle daha da mutlu olduk . Unutulmayan... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.