Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Murat Meral Wedding

5,0
  • Min. Paket Fiyatı
    25.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Murat Meral Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
25.000 TL'den fazla

Murat Meral Wedding Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Murat Meral Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Murat Meral Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Murat Meral Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 25.000 TL'den fazla aralığındadır.

Murat Meral Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Murat Meral Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Murat Meral Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Murat Meral Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Murat Meral Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerimizin tercih ve zevklerine göre önerilerinde bulunup ortak kararlaştırdığımız mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştirmekteyiz."

Murat Meral Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Murat Meral Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Murat Meral Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Murat Meral Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Murat Meral Wedding Hakkında

Ben Murat Meral, 2011-2012 yıllarında hobi olarak ilgilenmeye başladığım fotoğrafçılığı şu anda profesyonel sanatçı kimliğim ile sürdürüyorum. “Sanatçı kimliğim ile” diyorum; çünkü fotoğraf çekmenin, özünde iyi bir sanat ruhu gerektirdiğine inanıyorum.

Fotoğrafçılık ile uğraşanların ve tabii ki profesyonel olarak fotoğrafçılık mesleğini icra edenlerin oldukça iyi bir göze sahip olmaları gerektiği aşikâr. Bu yeteneğin bende fazlası ile olduğunu düşünüyorum.Öyle ki çok yoğun ilgim ve yeteneğim, fotoğrafçılık mesleğini lisans eğitimi aldığım elektrik-elektronik mühendisliğiyle eş zamanlı olarak yürütmemi sağladı. İnsanın kendini bulduğu, çok severek yaptığı bir mesleği tercih etmenin, başarıyı da beraberinde getireceğine inanıyorum. Bu sebeple bir yönümü de büyük bir aşk ile icra ettiğim fotoğrafçılığa çevirdim ve şu anda Karşıyaka düğün fotoğrafçısı İzmir Murat Meral Wedding ismini taşıyan markamla sizinleyim.

Kendimden ve fotoğrafçılığa bakış açımdan kısaca bahsettikten sonra şimdi düğün çekimleri için ekipçe nasıl çalıştığımızdan bahsedelim:

Eğer fotoğraf çekimi gerçekleştireceksek asistanlarımla çekimlerinizi tamamlıyoruz. Video çekimlerinde ise en az 2-3 kişilik ekibim ile çekim yapıyoruz. Her iki tür çekimde de son teknolojiye sahip ekipmanlar ile çalışıyoruz. Teknolojinin fotoğrafçılık sektörüne kattığı en iyi icatlardan biri olan drone sayesinde film sahnelerini aratmayacak kalitedeki video çekimleri yapabiliyoruz.

Düğün fotoğrafları dendiğinde son yıllarda büyük bir ivme kazanan dış mekân çekimlerinden ayrıca bahsetmekte yarar var. Yeni mekânlar keşfetmek ve size sunmak en önemli çalışma prensiplerimizden biri. Belirlediğiniz konsepte ya da mekân çeşidine göre önerilerde bulunuyor, mekâna karar verdikten sonra da çekimleri yapıyoruz. İyi bir göz ve ayrıntıları kaçırmayan bakış açısıyla ortaya özel kareler çıkacağının garantisini veriyoruz.

Bir diğer çalışma prensibimiz de bir günü sadece bir çifte ayırmamız. Çok uzak olmayan mesafeler için sizden herhangi bir ek ücret talebinde bulunmadığımızı da belirtmek isterim.

Düğün çekimleriniz için gelin damat çekimi paketimizden yararlanabileceğiniz gibi ihtiyaçlarınıza istinaden size özel bir paket de oluşturabiliriz. Murat Meral Wedding İzmir düğün fotoğrafı fiyatları için bilgi almak ve bizi daha yakından tanımak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    6139 Sokak Dedebaşı Mahallesi Yasemin Apt No:7 Karşıyaka/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Murat Meral Wedding Yol Haritası

Murat Meral Wedding Yorumları (6)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Nihan & Canip

Düğün Tarihi: 26.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kendileriyle çok eğlenceli bir gün geçirdik. Enerjileri ve samimiyetleri nedeniyle o güne sadece fotoğraf çekimi demek yanlış olur :) pozlar ve fotoğraf kalitesi de bi o kadar güzel. İsteklerimize ve sorularımıza hızlı ve olumlu dönütler aldık. Tekrar çoook teşekkür ederiz Murat Meral Wedding 😊

Murat Meral Wedding

İçten yorumunuz için teşekkür ederiz. Bizde sizinle çekim yapmaktan çok memnun kaldık. Bir nebzede olsun yüzünüzü güldürebildiysek ne mutlu bize. Eğlenceli ve doğal bir çifttimiz. Güzel bir iş çıkardık beraber Çook MUTLU olunnn :)) MURAT MERAL

Sevgi & Emre

Düğün Tarihi: 17.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Harika fotoğraflarımız oldu, çok beğendik, fotoğraflarımızı gören herkes de çok beğendi, Murat Bey'in enerjisi ve iletişimi çok güçlü. Çekimler çok eğlenceli geçti. Albüm yaklaşık 1 ay sonra elime ulaştı, albüm baskısını da çok beğendim,
Herkese tavsiye ederim pişman olmayacaksınız :)

Murat Meral Wedding

Emre Bey çok çok teşekkür ederim. Bizde çekim sırasında çok eğlendik. Enerjik bir çifttiniz bende elimden geleni yapmaya çalıştım sizin için mutlu edebildiysem sizi ne mutlu bize :) unutmayın bizi

Aylin & Sinan

Düğün Tarihi: 26.06.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Sihirli elleriyle şahane fotoğraflar oldu hem biz hem çevremizdeki insanlar fotoğraflarımızı çok beğendi.. Samimi, içten, sıcakkanlı ,sağlam iletişim ve tüm sabrıyla harikalar yarattı. Tekrar olsa gene sizi seçerdim kisacasi tek adres MuratMeralWedding çok teşekkür ederim 😊😊🤩🤩💖💖

Murat Meral Wedding

Çok kibarsınız. Sizin gibi sıcak kanlı enerjik bir çiftle çalışmak çok güzeldi. Arkadaşımın çekimini yapıyor gibiydim herşeyi bana bırakmanız bana güvenmeniz ayrı yetten hoşuma giden bir detaydı. Sonuçlarıda çok güzel oldu...mutluluklar dilerim tekrardan:)

İmren & İsmet

Düğün Tarihi: 09.06.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İletişim kurduğumuz andan itibaren saat kaç olursa olsun bize olumlu geri dönüşleriyle kafamızda soru işareti bırakmadan çekime gitmemizi sağladınız .
Buluştuğumuzda güleryüz ve samimiyetiniz ile heyecanımızı minumum seviyeye indirip daha doğal pozlar çıkarmamızı sağladınız , daha önce yan...
devam 

Murat Meral Wedding

Sevgili İmren ve İsmet ( Güzel çiftimiz ) sizinle tanıştığımıza gerçekten çok memnun olduk. Samimiyetiniz, doğallığınız, güler yüzünüz sayesinde size çabuk ısınarak başarılı bir çekim gerçekleştirdik. Birbirimizden aldığımız güzel enerji sayesinde her şey çok güzel geçti :) Sizi zorlamamıza rağmen pozlarda hiç sıkılmadan dediğimiz pozları yaptınız. Geçirdiğimiz güzel ve eğlenceli saatlerden sonra arkadaşlığımız sadece çekim gününden ibaret kalmayacaktır. Bizde sizi seviyoruzzzz ♥️ Murat Meral

Kıymet & Kıymet

Düğün Tarihi: 09.03.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İşini severek ve aşkla yapan bir arkadaşla çekim yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ben cok teredütlüydüm fotografçı ararken taki Murat beyle tanışana kadar :) kısacası sonuç güzel olsun istiyorsanız Murat meral wedding..

Murat Meral Wedding

çok teşekkür ederiz Kıymet hanım. Siz çiftlerimizin geri dönüşleri bizleri ayrı mutlu ediyor. Sizinle çalışmak çok eğlenceli ve güzeldi tekrar tekrar mutluluklar diliyoruz :)

Yağmur & Arhan

Düğün Tarihi: 02.02.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bayıldım bayıldım bayıldım.Bir çekim bu kadar güzel geçer.Kendileri bizimle çok ilgilendi, biz mutlu olalım diye çok uğraştı.Tercih eden pişman olmaz.Emin olabilirler...

Murat Meral Wedding

İşimiz sizin mutluluğunuza bir nebzede olsa katkıda bulunmak. Sizin gibi tatlı sempatik çiftler karşımıza çıktığında da bu kaçınılmaz oluyor :) Ömür boyu mutluluklar dilerizzzz sizlere Yağmur & Arhan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.