Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

 • Lefkoşa, Kıbrıs.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  7.500-10.000 TL

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

1997 yılında kurulan firmamız, yüzlerce güzel çiftin hayallerini süsleyen karelere ve çekimlere imza attı. Size en iyi hizmeti; en iyi ekiple vermek için çalışan Bekir Işık, bünyesinde işinin ehli 10 kişilik bir kadroyla; kişi ve kurumlara onlarca fotoğraf ve video çözümü sunuyor. Kıbrıs düğün fotoğrafçısı arayışınızda siz de deneyimli ve keyifli bir ekiple tanışmak isterseniz buradayız.

Deneyim

Kurucumuz Bekir Işık’ın 1997 yılında başladığı fotoğrafçılık mesleği gönlünü öylesine çeliyor ki, çırak olarak çalıştığı stüdyoyu satın almasıyla hayatında yeni bir devir açıyor. Yıllar içinde işine duyduğu büyük tutku zirveye tırmanmasını sağlıyor. Oldukça bilinen bir düğün fotoğrafçısı olan Bekir Işık fotoğraf alanında birçok başarıya imza atarak rakipleri arasında öne çıkıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

1000 metrekare açık ve 650 metrekare kapalı alanlı muhteşem bir fotoğraf platosu bulunan Bekir Işık, hayallerinizin de ötesinde bir çekim vadediyor. Ayrıca aklınıza gelen bir çok dış mekan, belki bir kumsal, yemyeşil ağaçlarla kaplı bir orman, muhteşem bir gün batımı çekim mekanımız olabiliyor. Tarihi mekanlarsa özel ilgi alanımıza giriyor. Çok farklı renk ve dokuları bir araya getiren bu mekanlar favorilerimizden.

Bekir Işık Fotoğraf olarak birçok farklı hizmet sunuyoruz. Olmazsa olmazlarımız arasında düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, konsept çekimleri ve katalog çekimi var. Çizgi dışına çıkmak isteyen çiftlerimiz için keyifli ve farklı Save The Date çekimleri ve yeni hayatınıza eğlenceli bir başlangıç yapacağınız, en çok sizin keyif alacağınız yaratıcı Trash Day çekimleri de yapıyoruz.

Ek Hizmetler

Türkiye sınırları içinde tüm illerde ve dilerseniz yurt dışında çekim yapabiliyoruz. Son dönemde oldukça popüler olan ve çekimlere ayrı bir hava katan drone yanında en son teknoloji çekim ekipmanlarını kullanıyoruz. Oldukça fazla seçenek içeren renk kartelamız ve zengin bir albüm koleksiyonumuz var. En yüksek kalitede baskı ve teknoloji kullanımımızla size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. VIP aracımızla rahat etmenizi sağlıyoruz.

Ömrünüz boyunca unutamayacağınız düğün gününüzde, sonsuza kadar saklamak isteyeceğiniz anılar yaratıyoruz. Fotoğraflarınıza her baktığınızda yüzünüzde kocaman bir gülümse oluşturmak en büyük hayalimiz. Çok tercih edilen bir ekiple, pişman olmayacağınız keyifli bir gün geçirmek için bize sayfada bulunan numaralardan ulaşabilirsiniz. Düğün fotoğraf paketlerimiz hakkında bilgi almak ve düğün gününüzü harika anlarla hatırlamak için bize sayfada bulunan formu doldurarak ta ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.