Düğün Fotoğrafçıları Kıbrıs

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

  • Min. Paket Fiyatı
    15.000-25.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
15.000-25.000 TL

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Türkiye sınırları içinde tüm illerde ve dilerseniz yurt dışında çekim yapabiliyoruz. Son dönemde oldukça popüler olan ve çekimlere ayrı bir hava katan drone yanında en son teknoloji çekim ekipmanlarını kullanıyoruz. Oldukça fazla seçenek içeren renk kartelamız ve zengin bir albüm koleksiyonumuz var. En yüksek kalitede baskı ve teknoloji kullanımımızla size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. VIP aracımızla rahat etmenizi sağlıyoruz."

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz."

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

1997 yılında kurulan firmamız, yüzlerce güzel çiftin hayallerini süsleyen karelere ve çekimlere imza attı. Size en iyi hizmeti; en iyi ekiple vermek için çalışan Bekir Işık, bünyesinde işinin ehli 10 kişilik bir kadroyla; kişi ve kurumlara onlarca fotoğraf ve video çözümü sunuyor. Kıbrıs düğün fotoğrafçısı arayışınızda siz de deneyimli ve keyifli bir ekiple tanışmak isterseniz buradayız.

Deneyim

Kurucumuz Bekir Işık’ın 1997 yılında başladığı fotoğrafçılık mesleği gönlünü öylesine çeliyor ki, çırak olarak çalıştığı stüdyoyu satın almasıyla hayatında yeni bir devir açıyor. Yıllar içinde işine duyduğu büyük tutku zirveye tırmanmasını sağlıyor. Oldukça bilinen bir düğün fotoğrafçısı olan Bekir Işık fotoğraf alanında birçok başarıya imza atarak rakipleri arasında öne çıkıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

1000 metrekare açık ve 650 metrekare kapalı alanlı muhteşem bir fotoğraf platosu bulunan Bekir Işık, hayallerinizin de ötesinde bir çekim vadediyor. Ayrıca aklınıza gelen bir çok dış mekan, belki bir kumsal, yemyeşil ağaçlarla kaplı bir orman, muhteşem bir gün batımı çekim mekanımız olabiliyor. Tarihi mekanlarsa özel ilgi alanımıza giriyor. Çok farklı renk ve dokuları bir araya getiren bu mekanlar favorilerimizden.

Bekir Işık Fotoğraf olarak birçok farklı hizmet sunuyoruz. Olmazsa olmazlarımız arasında düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, konsept çekimleri ve katalog çekimi var. Çizgi dışına çıkmak isteyen çiftlerimiz için keyifli ve farklı Save The Date çekimleri ve yeni hayatınıza eğlenceli bir başlangıç yapacağınız, en çok sizin keyif alacağınız yaratıcı Trash Day çekimleri de yapıyoruz.

Ek Hizmetler

Türkiye sınırları içinde tüm illerde ve dilerseniz yurt dışında çekim yapabiliyoruz. Son dönemde oldukça popüler olan ve çekimlere ayrı bir hava katan drone yanında en son teknoloji çekim ekipmanlarını kullanıyoruz. Oldukça fazla seçenek içeren renk kartelamız ve zengin bir albüm koleksiyonumuz var. En yüksek kalitede baskı ve teknoloji kullanımımızla size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. VIP aracımızla rahat etmenizi sağlıyoruz.

Ömrünüz boyunca unutamayacağınız düğün gününüzde, sonsuza kadar saklamak isteyeceğiniz anılar yaratıyoruz. Fotoğraflarınıza her baktığınızda yüzünüzde kocaman bir gülümse oluşturmak en büyük hayalimiz. Çok tercih edilen bir ekiple, pişman olmayacağınız keyifli bir gün geçirmek için bize sayfada bulunan numaralardan ulaşabilirsiniz. Düğün fotoğraf paketlerimiz hakkında bilgi almak ve düğün gününüzü harika anlarla hatırlamak için bize sayfada bulunan formu doldurarak ta ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    lefkoşa,Kıbrıs

  • Haritadaki Konumu

    Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.