Cabin Photography

0850 241 1770

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Pamukkale, Denizli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date, Trashday, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Lokasyon
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Yer çekiminin olduğu her yerde.

Önerilen Firmalar

Akar Fotoğrafçılık
200 7 27

Pamukkale

Akar Fotoğrafçılık

Çekimlerimiz tamamen eğlenceli bir ortamda geçmektedir.Çekim günü tamamen s...

Yasin Aysan Fotoğrafçılık
86 6

Merkezefendi

Yasin Aysan Fotoğrafçılık

YASİN AYSAN FOTOĞRAFÇILIK...

Burak Ayın Fotoğrafçılık
22 9

Pamukkale

Burak Ayın Fotoğrafçılık

Hayallerinize profesyonelliğimizi katıyor ve en özel anlarınızı sizin için ...

Hakkında

Uzun yıllar (Laf olsun diye değil gerçekten çok uzun bir süre: 22 yıl) televizyon, sinema ve reklam sektörünün kalbi İstanbul’da yönetmen ve uygulayıcı yapımcı olarak çalıştıktan sonra yeter artık diyerek baba evi Denizli’ye dönen Batur Emin Akyel tarafından Şubat 2018 tarihinde kurulan CABIN PHOTOGRAPHY başta düğün fotoğrafçılığı olmak üzere ürün, katalog, lansman, tanıtım, vb alanlarda profesyonel kadrosu ile fotoğraf ve video hizmeti vermektedir. Türkiye nin önde gelen tecrübeli fotoğraf sanatçılarından oluşan ekibi ile Denizli’de ki “Düğün Fotoğrafçılığı” algısını ve hizmet standartlarını kökten değistirmeyi hedefleyen CABIN PHOTOGRAPHY olarak bu iddiamız doğrultusunda şehir dışı çekimlerde kullanılmak üzere içinde make-up kulisi bulunan karavan hizmeti ve televizyon dünyasının bir çok ünlü ismi ile bir çok önemli projede çalışmış tecrübeli styling danışmanlarımız ve make-up artist kadromuz sayesinde istenildiği takdirde sizlere gerek düğün ve benzeri etkinliklerde, gerekse fotoğraf ve video çekimlerinde farklı bir alternatif sunmaktayız.

NEDEN CABIN PHOTOGRAPHY?

En önemli amacı telafisi mümkün olmayan anı en güzel ve doğru şekilde yakalayarak belgelemek olan fotoğrafçılık çok ciddi bir tecrübe ve disiplin isteyen bir iştir. Hele ki konu insan hayatında bir kez yaşanılan düğün fotoğrafları olunca sıfır hata ile çalışılması gerekmektedir. Fotoğraf çekiminde kullanılacak teknik malzemenin seçimi ve doğru kullanımı, uygun lokasyonun ve en iyi sonucu verecek çekim saaatlerinin tespiti ve planlanması başarılı bir çekim icin olmazsa olmazlardır. Özellikle düğün fotoğrafçılığında atlanmaması gereken bir diğer konu da çiftlerin cekim günü için mental ve fiziki olarak hazır olmalarıdır. Neredeyse tüm gün boyunca pek de rahat olmayan kıyafetlerle açık arazide poz vermek ciddi bir fiziki performans gerektirmektedir.

CABIN PHOTOGRAPHY ekibindeki tüm fotoğrafçılar ise düğün fotoğrafçılığı, moda fotoğrafı, sinema ve TV dizisi set fotoğrafçılığı gibi farklı alanlarda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde uzun yıllardır çalışan, olası her türlü zorluğu ve problemi deneyimlemiş kişilerden oluşmaktadır. Alternatiflerimizle aramızdaki en büyük fark olan sahip olduğumuz tecrübe ve referanslarımız ışığında sizlere hiç bir kötü süprize yer bırakmadan mümkün olan en mükemmel fotoğraf hizmetini vereceğimizi koşulşuz tahahhüt etmekteyiz.

İletişim

Batur Emin Akyel

gokberkkolaoglu

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Mehmetçik Mahallesi 2576 Sokak No:2 Daire:10 (Artizan Cafe & Fırın Üstü)

Cabin Photography Yol Haritası

1 yorum


C&C

Canan & CAN

Düğün Tarihi: 06.10.2018

Evlenmemize sayılı günler kala en önemli ayrıntılardan biri de fotoğraf çekimiydi . Salda Gölü ve Lavanta Bahçelerinde fotoğraf çektirmeyi planladık ve internet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda Cabin foto ekibi ile tanıştık. internet üzerinden bulduğumuz için biraz endişeliydik fakat... devamı 


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.