Biyolokman Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Pamukkale, Denizli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday, Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Burak Ayın Fotoğrafçılık
25 10

Pamukkale

Burak Ayın Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Umut Uysal
25 10

Pamukkale

Umut Uysal

1.000-1.500 TL
Mert Yangöz Fotoğrafçılık
50 6 2

Sarayköy

Mert Yangöz Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL

Hakkında

Uzun yıllardır Denizli düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Biyolokman Fotoğrafçılık ismiyle başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Lokman Sevim tarafından kurulan stüdyomuzda, hayatının en güzel ve anlamlı anlarına şahitlik etmemizi ve mutluluğunuzu ölümsüzleştirmemizi isteyen değerli çiftlerimizle birlikte harika karelere imza atıyoruz.

İsteklerinizi dinliyor ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sorunsuz bir hizmet ortaya çıkarıyoruz. Nişan, düğün, dış çekim, save the date, gelinlik, düğün hikayesi, yurt dışı ve video gibi daha nice çekimlerimizle özel anlarınızda size destek oluyoruz. Fotoğraf çekiminiz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir fotoğraf albümünün sahibi olmak istediğinizi konuşuyoruz. Sizden önce yaptığımız çift çekimlerimize dair bazı örnekler göstererek aklınızda fikir oluşmasını sağlıyoruz. Doğayla sanatımızı birleştiren çekimler yaparak estetik görüntünün ön plana çıktığı kareler elde ediyoruz. Alışılmış düğün fotoğraflarının dışına çıkarak sizin için özel yerler keşfediyor ve fotoğraflarınızın arka fonunda kullanıyoruz. Denizli fotoğraf çekimi konusunda oldukça çeşitli yerlere sahip olduğu için yer tercihi konusunda fazla zorlanmıyoruz. Lavanta kokulu köy, Pamukkale’nin tarihi günümüze taşıyan arkeolojik alanları, beyazın ve mavinin buluştuğu Salda Gölü ile kralların şehri olarak adlandırılan Laodikeia’da ömrünüzün sonuna kadar saklayacağınız harika fotoğraflarınız olacağına emin olabilirsiniz. İstediğiniz konsepti belirledikten sonra son teknoloji ekipmanlarımızla sizi farklı açılardan çekiyoruz. Çekimler esnasında kendinizi rahat hissetmenizi ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Ne kadar doğal olursanız o kadar güzel kareler elde edeceğinizi biliyoruz. Çekimler bittiğinde fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Işık oyunlarıyla görsel anlamda belirginlik kattığımız karelerinize profesyonel dokunuşlar yapıyoruz. Hazırlıkları tamamlanmış fotoğraflarınızı orijinalleriyle birlikte size teslim ediyoruz.

Hayatınızın renkli albümüne katacağınız birbirinden güzel fotoğrafların Biyolokman Fotoğrafçılık objektifinden çıkmasını istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan formu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Abdülhamid Sevim

 • Adres: Çamlaraltı, Mustafa Alper Cad. 21-19, 20160, 20100 Pamukkale/Denizli

Biyolokman Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.