Yedinci Sanat Prodüksiyon

0258 225 5340

9 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Merkezefendi, Denizli

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Katalog çekimi, Trashday, Save the date, Düğün klibi, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Konsept çekim, Düğün belgeseli
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Yedinci Sanat Prodüksiyon bir Fethi Beşol kuruluşudur.

Fethi Beşol Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi görüntü Yönetmenliği eğitimi sırasında edindiği akademik bilgileri fotoğrafçılık ve görüntü yönetmenliği alanında özgün projeler üreterek profesyonelliğe taşımıştır.

Tüm çalışmalarını ticari kaygıdan uzak, sanatçı duyarlılığı ile gerçekleştirir. Yetenek, bilgi, deneyim, disiplin ve yaratıcılığın bir arada toplandığı Fethi Beşol beklentilerinize uygun olarak gerçekleştirdiği çekimlerde alanında eğitimli bir ekiple çalışır. Tüm çekimlerde ekibe liderlik eder. Yedinci Sanat Prodüksiyon aynı gün için tek bir sözleşme yapar. Böylece tüm çekimler Fethi Beşol kalitesinde gerçekleşir.

Yedinci Sanat Prodüksiyon; alanında uzman fotoğrafçılar, kameramanlar, sanat yönetmenleri, kurgu ve montaj ekibi ile beklentilerinize cevap vermek, çözümler sunmak için kurulmuştur.

Fotoğraf ve video görüntü alanında akademik eğitime sahip ekibimiz, bu alandaki bilgi birikimini son teknoloji ürünü ekipmanlarla birleştirerek fotoğraf ve video alanında beklentilerinize teknik ve sanatsal değeri yüksek cevaplar vermektedir... Yedinci Sanat Prodüksiyon için beklentilerinize cevap ararken temel hareket noktası özgünlüktür...

Çalışmalarımızı talepler doğrultusunda kendi stüdyomuzda, dış mekanda ya da kurumunuzda gerçekleştirmekteyiz.

İster özel gün fotoğrafı olsun ister ürün yada kurumsal tanıtım fotoğraf yada videosu taslak aşamasında geliştirdiğimiz size özel konsept ile çekimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Çekimlerin tasarı aşamasından teslimine kadar geçen sürede prensibimiz profesyonellik ve sanatsal bakış açısıdır.

İletişim

Fethi Besol

 • Telefon: 0258 225 5340

 • Adres: Merkezefendii / Denizli


9 yorum


D&A

Duygu & Ali

Düğün Tarihi: 08.09.2018

Herşeyi Fethi Bey'e bırakın siz sadece çekimin ve mekanlarn tadını çıkarın. Sonuç mükemmel olacak. Emin olabilirsiniz. Fethi Bey ne kadar teşekkür etsem az.


M&M

Merve & Murat

Düğün Tarihi: 11.08.2018

Fethi Bey'in tavsiyesi dış mekan çekimini farklı bir günde yapmaktı. Ama biz yurt dışında yaşadığımız için aynı gün gerçekleştirmemiz gerekiyordu. Zaman çok kısıtlıydı. Bu şartlar altında bile kısa zamanda inanılmaz kareler çekmiş. Bayıldık. Teşekkürler Fethi Bey.


S&E

Sibel & Enver

Düğün Tarihi: 05.08.2018

Ben çok hareketli bir video istemiyordum. Daha yavaş ve romantik bir hikaye olsun istemiştim. Telefonla konuştuğumuzda kafamda hayal ettiğim hikayeyi nasıl anlatıysam tam istediğim gibi olmuş. Detay çekimlere bayıldım. Çok çok teşekkür ederim.


E&B

Eylem & Burak

Düğün Tarihi: 21.07.2018

Düğün tarihimizde çok çabuk karar verdik, yani zamanımız çok azdı. Biraz tedirgindik acaba fotoğrafçı seçimimiz aceleye mi geldi diye. Ama çekimler baştan sona harika geçti. Çünkü işini ilen ve çok fazla özenen bir ekibe denk gelmişiz. Bütün fotoğraflar harika ve videomuzu izlemeye doyamıyoruz.... devamı 


S&B

Serpil & Birkan

Düğün Tarihi: 15.07.2018

Merhaba, benim için gelinlik, çiçek ve düğün mekanı kadar önemli olan bir konu da fotoğraflardı. Hatta belki daha önemli çünkü sonuçta o fotoğraflar hayatımın en özel gününü ölümsüzleştirecekti. Bu nedenle fotoğrafçıya karar vermekte çok zorlandım. Fotoğraflarımın sırdan olmasından ve... devamı 


R&A

Rukiye & Ahmet

Düğün Tarihi: 30.06.2018

Hiç fotojenik olmadığım için fotoğraflar beni çok korkutuyordu. Sonuç mükemmel :)) Fethi Bey bunu nasıl başarıyorsunuz ?


F&B

Fatma & Berkay

Düğün Tarihi: 24.06.2018

Sıradan kareler olmasını istemiyorduk, herkesin verdiği pozları vermek ya da aynı mekanlarda fotoğraf çektirmek değildi istediğimiz. Eşimle pek çok düğün fotoğrafçısı ile görüştük. 7. Sanat'a karar verdiğimizde bile içim çok rahattı ama doğrusu o günün en önemli bölümünü bu kadar mutlu... devamı 


E&T

Ece & Turan

Düğün Tarihi: 05.05.2018

Fethi Beşol gerçekten bir sanatçı. Hikaye de fotoğraflarda efsane olmuş. Albümler çok kaliteli. Emeklerinize sağlık. Herkese tavsiye ederim.


P&E

Pınar & Erkan

Düğün Tarihi: 29.04.2018

Öncelikle şunu söylemeliyim ki Fethi Bey çok özel bir insan. Yaptığı işin bizim için önemli olduğunun o kadar farkındaki. Tamamen bize özel bir çekim tasarladı. Fotoğraflar muhteşem oldu. Adeta tablo gibi. Ekip çok profesyonel çalışıyor. Tüm çiftlere tavsiye ediyorum.


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!