Düğün Fotoğrafçıları Denizli

Ayhan Keçelioğlu Fine Art

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Ayhan Keçelioğlu Fine Art

Ayhan Keçelioğlu Fine Art Hakkında

Bizim Ayhan Keçelioğlu Art Studio olarak fotoğrafçılık serüvenimiz 2015 yılında başladı. Fotoğrafçılık sektörüne adımımızı attığımız günden beri de kaliteden ve özgünlük ödün vermeyerek çiftlerle muhteşem anılar biriktirdik. Beraber çalıştığımız her çiftten de elbette ki çok şey öğrendik. Şimdi tüm tecrübemiz ve işimize duyduğumuz tutkuyla çiftlerin aşkını en güzel karelerle ölümsüzleştirmeye devam ediyoruz.

Biz tam 5 kişilik profesyonel bir ekibimiz. Bu profesyonel ekibimizle beraber düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda öncelikle her detayın sizi yansıtmasına ve içinize tam olarak sinmesine çok önem veriyoruz. Bu nedenle çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm istek ve beklentilerinizi detaylıca öğreniyoruz. Ardından çekimlerinize başladığımızda edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket edip, kusursuz düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Çekimlerinizde size en iyi hizmeti sunabilmek için son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak, son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz. Ekibimizdeki her üye fotoğrafçılık tekniklerini iyi bilen tecrübe sahibi üyelerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle ışığı ve açıyı iyi bir şekilde kullanarak, en küçük detaydaki güzelliği bile fotoğraflarınıza ustalıkla yansıtabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda sizi olduğunuz gibi yansıtan, doğal çekimler yapmayı tercih ediyoruz. Bunun için yapay pozlardan uzak durarak, kendinizi özgür hissettiğiniz bir ortamda çekimlerinizi yapıyoruz.

Sinematik bir bakış açısıyla yaptığımız, profesyonel video çekimleriyle aşkınızı muhteşem bir filme dönüştürebiliyoruz. Video hizmetlerimizde düğün klibi, düğün belgeseli gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için sınır tanımıyor, şehir dışında da hizmet veriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Ayhan Keçelioğlu Art Studio Denizli düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz aşkınızı muhteşem karelerle unutulmaz kılmak için sizi bekliyoruz.

Ayhan Keçelioğlu Fine Art Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ayhan Keçelioğlu Fine Art Sıkça Sorulan Sorular

Ayhan Keçelioğlu Fine Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ayhan Keçelioğlu Fine Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Ayhan Keçelioğlu Fine Art ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ayhan Keçelioğlu Fine Art ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ayhan Keçelioğlu Fine Art şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ayhan Keçelioğlu Fine Art şehir dışında hizmet veriyor.

Ayhan Keçelioğlu Fine Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ayhan Keçelioğlu Fine Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ayhan Keçelioğlu Fine Art hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ayhan Keçelioğlu Fine Art aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.