Dilara Sultan Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Dilara Sultan Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Dilara Sultan Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim

Dilara Sultan Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Dilara Sultan Photography Hakkında

Aşkınızı kusursuz hizmetim eşliğinde ölümsüzleştirdiğim Dilara Sultan Photography’de siz de mutluluğunuzun kayıt altına alınmasını sağlayabilirsiniz.

Uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyorum. Kendi adımı taşıyan markamla pek çok çiftin en mutlu günlerinin çekimlerini yapıyorum. Gün boyu çekimleriniz esnasında sizinle beraber oluyor, talepleriniz doğrultusunda fotoğraf konseptlerinizi oluşturuyorum. Fotoğrafçılık benim için çok kutsal. Bu nedenle işimi titizlikle yapıyor, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya özen gösteriyorum.

Çekimden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Albüm tasarımı sırasında daima sizinle iletişim halinde oluyoruz. Tasarımı birlikte yapıyoruz. Çalışmalarımdan da örnekler göstererek hizmet kaliteme dair fikir sahibi olmanızı sağlıyorum. Fotoğraflarınızı ise size ortalama dört hafta içerisinde teslim ediyorum. Albüm teslim sürecini de tabii ki ben üstleniyorum.

Çekimleri sizin istediğiniz Adana düğün fotoğraf mekanları arasında bulunan her yerde yapabiliyoruz. Herhangi bir mekan kısıtlamam bulunmuyor. Talebiniz olan konsepti oluşturabileceğimiz tüm yerlere ekipmanlarımla birlikte geliyorum. Doğayla iç içe bir alanda ya da önceden ayarlanan kapalı bir mekanda da çekimlerinizi yapabiliyorum. Çekimler sırasında size poz ve duruş gibi temel konularda elbette gereken yönlendirmeleri yapıyorum. İçinizden geldiği gibi davranmanız benim için çok önemli. Zaten tanıştığımızda samimi bir ortam oluşacağına eminim. Ortalama altı hafta önceden benimle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Yoğunluk dolayısıyla sizi ertelemek istemem. Bu nedenle ne kadar erken bana ulaşırsanız sizinle o kadar sağlıklı bir iletişim kurabiliriz.

Siz de Adana profesyonel düğün fotoğrafçısı bendeniz Dilara Sultan’ın bir sonraki çekim çifti olmak isterseniz tek yapmanız gereken bana ulaşmak. Bunun için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.