Ümit Fotoğrafçılık

1

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Kozan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Milcan Uğurbaşçıl Photography
61 6

Seyhan

Milcan Uğurbaşçıl Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Berk Günal Coşman Photography Studio
89 10

Seyhan

Berk Günal Coşman Photography Studio

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Liza Fotoğrafçılık
30 10 18

Çukurova

Liza Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

2005 yılından beri hayatınızın en değerli anlarından harika hatıralar oluşturuyoruz. 3 kişiden oluşan profesyonel ekibimizle yaşadığınız tüm heyecanı, eşinizle birbirinize olan büyük aşkınızı ve konuklarınızın içten gülümsemelerini ölümsüzleştiriyoruz.

Ümit Fotoğrafçılık olarak ilk hedefimiz size keyifli ve stresten uzak bir gün yaşatabilmek. Bunu sağlamak için titiz bir çalışma yürütüyor, elimizden geldikçe size destek oluyoruz. Dış mekân çekimlerinizden önce sizinle yüz yüze konuşup mekan seçimi, çekim türleri ve konsept oluşturmakla ilgili fikirlerimizi de sizinle paylaşıyoruz. Adana başta olmak üzere; Kozan, Kadirli, Osmaniye, Mersin gibi il veya ilçelerde çekimler yapabiliyoruz. Dış mekan çekimlerinizin nerede olacağına siz karar veriyorsunuz. Sizi bu konuda asla sınırlamıyoruz. Nereyi isterseniz, profesyonel ekibimizle orada oluyoruz.

Diyelim ki dış çekim konusunda endişelisiniz ve nasıl poz vermeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. Üstelik yabancı bakışların arasında poz verebileceğinizi düşünmüyorsunuz. İşte bu hislere kapılmamanız için dış çekimlerinizi kendinizi daha rahat hissedeceğiniz, fazla kalabalık olmayan, doğanın ve denizin keyfini çıkarabileceğiniz mekanlarda yapmayı tercih ediyoruz. Bu sayede kendinizi rahat hissediyorsunuz ve biz de en doğal hallerinizi fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Tabii imkanlarımız fotoğraf çekimiyle sınırlı değil! Save the date, trahs day, düğün belgeseli, düğün hikâyesi, düğün klibi gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Dilediğiniz çekim türünü seçin ve kendinizi eğlenceli geçecek bu sürece şimdiden hazırlayın!

Adana düğün fotoğrafçısı arayışınıza son verecek bir diğer özelliğimiz de kaliteli işlere imza atmak için teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor olmamız. Gerekli tüm donanıma sahip ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz aracılığıyla hayal ettiğiniz düğün fotoğraflarına sahip olmanız çok kolay olacak!

Eğer siz de şimdiye kadar bizi tercih eden şanslı çiftlerimiz arasında yerinizi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ümit Tapan

 • Adres: Tufanpaşa Mahallesi Saimbeyli Cad. No:78/A Adana / Kozan

Ümit Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!