Adana Düğün Belgeseli

E-posta Gönder

0850 532 9034

10 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Seyhan, Adana

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Özellikle doğal güzelliği olan mekânlarda çekim yapıyoruz. Deniz kenarı, orman, yeşillik gibi yerler. Bunların dışında çiftlerin talepleri doğrultusunda pek çok yerde de çekim yapıyoruz.

Hakkında

2012 yılında amatör olarak başladığımız bu yola şu anda profesyonel olarak devam ettiğimizi belirtmek istiyoruz öncelikle. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte biz de kendimizi geliştirdik ve her geçen gün yeniliklere uyum sağladık.

Biz Adana Düğün Belgeseli olarak 2015 yılında düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli çekmeye tam anlamıyla başladık. O günden bugüne kadar da en sevdiğimiz çekim türleri arasında yer aldılar. Bunların dışında nişan, save the date, trashday gibi çekimleri de yapıyoruz. Çekimlerden önce sizden nasıl bir çekim olmasını istediğinizi öğreniyoruz. Ardından çekim türüne uygun olarak sizin için önceden bir araştırma yapıyoruz.

Talebinize göre farklı şehirlere gidiyor, buralarda istediğiniz çekim türünü gerçekleştirip gerçekleştiremediğimize bakıyoruz. Böylelikle sizin de düğün albümünüzde farklı şehirlerden farklı konseptlerle fotoğraflarınız oluyor. Düğün filmini senaryolu çekmemizde hizmetlerimiz arasındadır. Böylelikle çekimler sırasında adeta tiyatro oyuncusuymuş hissi yaratacak senaryomuzla hem çekimlerinizin keyifli geçmesini sağlıyoruz hem de sizin “nasıl poz versem” sorunuzu akıllarınızdan siliyoruz.

Peki “Adana dış çekim fiyatları ne kadar?” diye soracak olursanız; sadece 1.000 TL’den başlayıp isteğiniz çekim türü doğrultusunda değiştiğini söyleyebiliriz. Üstelik sadece 2 hafta gibi kısa bir sürede de orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz. Eğer bu hizmetlerden ve ayrıcalıklardan siz de yararlanmak istiyorsanız bize form üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ali Tugay

 • Telefon: 0850 532 9034

 • Adres: şehitler bulvarı /Adana

Adana Düğün Belgeseli Yol Haritası

10 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


Z&M

Zeynep & Musa

Düğün Tarihi: 25.08.2019

Eğer Adana ilindeyseniz kesinlikle Adana Düğün Belgeseli. Ben düğün öncesi çok araştırdım doğru tercih yapmışım. Geri dönüp fotoğraflarıma ve düğün belgeselime baktigimda iyi ki diyorum. Ali' nin samimi ve içten oluşu çekimlerin stres geçmesini sağlıyor. Ali emeğine sağlık :)

M&R

Melek & Raifcan

Düğün Tarihi: 13.10.2019

Her şey için teşekkür ederim Ali. Neşen, enerjin ve emeğin. Gerçekten Adana'nın senin gibi işler çıkartan insanlara ihtiyacı vardı. Tarzını asla söylemiyorum zaten her şey olduğu gibi göründüğü kadar güzel. Kasıntı olayları oldum olası sevmezdim zaten bizi hiç kasmadın varlığın yokluğun belli... devamı 

M&M

Melek & Mehmet

Düğün Tarihi: 22.09.2019

Ali, bence aşkın belgeseli çekilseydi sen bu işin en iyi yönetmeni olurdun. Evet belki şimdilik küçücük bir yönetmen tanesi olabilirsin ama bu ileride koskoca bir yönetmen olmayacağın anlamına gelmez ben böyle düşünüyorum ya sen? Her zaman bu kadar eğlen olur mu? Yani demek istiyorum ki yaptığın... devamı 

S&A

Seren & Adem

Düğün Tarihi: 11.09.2019

Emeğine sağlık her anımızda yanımızda olduğun ve bu anlarımızı bize en güzel şekilde ölümsüzleştirip her daim o anları hatırlatacak eserler yaratman. Sonsuz teşekkürler.

S&S

Sinem & Sabahattin

Düğün Tarihi: 21.08.2019

Ali bu çok eğlenceli, çok doğal ve çok güzel geçen çekimler için çok teşekkür ederim. Her şeyi istediğin gibi yaptığın, gelin kaprisi çektiğin, zaman zaman seni çıldırttığım anlarda bile anlayışla davrandın. Çekimlerin aranılan fotoğrafçısı, emeklerine sağlık.

A&O

Aslıcan & Onur

Düğün Tarihi: 14.07.2019

Ali her şey için çok ama çok teşekkür ederiz. Sabahtan itibaren gece düğün bitimine kadar hiç yoruldum demeden emek verdiğin için minnettarız. Sadece bir belgesel çekmedik dostta kazandık. Yaptığın çıkardığın işten hiç şüphem yoktu. Çokta güzel oldu bize harika bir anı bıraktın, dokunacağın daha... devamı 

G&F

Gözde & Fırat

Düğün Tarihi: 30.06.2019

Adana'da senden iyisi yok. Çok eğlenceli ve keyifli bir çekim yaşattın bize tüm stresimizi aldın. Her şey mükemmeldi sana çok ama çok teşekkür ederiz. Böylesine harika unutulmaz anıları bize bıraktığın için.

B&O

Burçin & Orçun

Düğün Tarihi: 22.06.2019

Sevgili Ali, tüm süreç boyunca biriken heyecanımızı güleryüzünle ve samimiyetinle eritip ortaya harika anılar çıkardığın için teşekkür ederiz. Adana sıcağında bir de bize katlandığın için :) Hiç bir isteğimizi geri çevirmediğin için tekrar tekrar teşekkürü hak diyorsun Adana Düğün Belgeseli 1... devamı 

A&A

Aybüke & Amircan

Düğün Tarihi: 19.06.2019

En güzel günümüzde başından sonuna kadar bizimleydin ve aynı zamanda mutluluğumuzu paylaştın. Sonunda harika ve bir o kadar samimi bir iş çıkardın. Sana çok teşekkür ederiz. Şimdi iyi ki birlikte çalışmışız diyoruz. Eline emeğine sağlık.

A&M

Aybike & Mehmet

Düğün Tarihi: 09.10.2016

O güzel günden elimizde tek kalan fotoğraflar ve seninle tanışıp çalıştığımız için çok mutlu olduk. Hiç bir an bizi sıkmadın aksine gayet eğlenceli ve rahat anlar geçirdik. Hiç bir şeye karışmadık her şeyi sana bıraktık ve hiç pişman olmadık. Eline emeğine sağlık her zaman önereceğim tek kişisin... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!