Adana Düğün Belgeseli

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Seyhan, Adana

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Özellikle doğal güzelliği olan mekânlarda çekim yapıyoruz. Deniz kenarı, orman, yeşillik gibi yerler. Bunların dışında çiftlerin talepleri doğrultusunda pek çok yerde de çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Berk Günal Coşman Photography Studio
390 10 3

Seyhan

Berk Günal Coşman Photography Studio

Siyah Beyaz Günlerden, renkli fotoğraflara ve ardından dijitalleşen günümüz...

İbrahim Işık Fotoğrafçılık
196

Seyhan

İbrahim Işık Fotoğrafçılık

2005 yılından bu yana profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyor ve bu alanda...

Akdeniz Fotoğrafçılık
93 5 9

Çukurova

Akdeniz Fotoğrafçılık

20 yılı aşkın süreden beri Adana düğün fotoğrafları konusunda hizmet veriyo...

Hakkında

2012 yılında amatör olarak başladığımız bu yola şu anda profesyonel olarak devam ettiğimizi belirtmek istiyoruz öncelikle. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte biz de kendimizi geliştirdik ve her geçen gün yeniliklere uyum sağladık.

Biz Adana Düğün Belgeseli olarak 2015 yılında düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli çekmeye tam anlamıyla başladık. O günden bugüne kadar da en sevdiğimiz çekim türleri arasında yer aldılar. Çekimlerimiz esnasında aksesuar kullanmayı pek doğru ve estetik bulmuyorum. Çünkü asıl amacımızın sizin düğün gününüzü belgelemek olduğunu göz önünde bulundurursak, aksesuarların fotoğraflarda fazla detay olduğunu eminiz ki siz de düşüneceksiniz. Bunların dışında nişan, save the date, trashday gibi çekimleri de yapıyoruz. Çekimlerden önce sizden nasıl bir çekim olmasını istediğinizi öğreniyoruz. Ardından çekim türüne uygun olarak sizin için önceden bir araştırma yapıyoruz. Gerekirse farklı şehirlere gidiyor, buralarda istediğiniz çekim türünü gerçekleştirip gerçekleştiremediğimize bakıyoruz. Böylelikle sizin de düğün albümünüzde farklı şehirlerden farklı konseptlerle fotoğraflarınız oluyor. Önceden mekânı belirlemiş olmamızın bir diğer sebebi de düğün filmini senaryolu çekmemizden kaynaklanıyor. Böylelikle çekimler sırasında adeta tiyatro oyuncusuymuş hissi yaratacak senaryomuzla hem çekimlerinizin keyifli geçmesini sağlıyoruz hem de sizin “nasıl poz versem” sorunuzu akıllarınızdan siliyoruz.

Peki “Adana dış çekim fiyatları ne kadar?” diye soracak olursanız; sadece 1000 TL’den başlayıp isteğiniz çekim türü doğrultusunda değiştiğini söyleyebiliriz. Üstelik sadece 2 hafta gibi kısa bir sürede de orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz. Eğer bu hizmetlerden ve ayrıcalıklardan siz de yararlanmak istiyorsanız bize form üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ali Tugay

 • Adres: SeyhanYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.