Sizi En İyi Ne Yansıtır?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:52 dakika

29.06.2020

Kordelya Butik Tasarım davetiye seçmenin inceliklerini, 2014 davetiye trendlerini ve davetiye hakkında daha pek çok şeyi siz Düğün.com Çiftleri için paylaştı!

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

Kordelya Butik Tasarım olarak yola çıktığımızda bir davetiyeden daha fazlasını yapmaktı hedefimiz. Davetlilerin saklayacakları, belki kullanacakları tasarımlar her zaman ön planda oldu. Kişiye özel, hikayeli davetiyeler de zamanla yelpazemize birer renk olarak katıldı. İlk ve tek olarak yaptığımız, çiftimizin kendi özel hikayelerini yansıtan pek çok davetiyeye imza attık. Kişiye özel tasarımlarımızın yanında kendi tasarımlarımızda da zariflik ve dikkat çekiciliği ön planda tuttuk.

kordelya_butik_tasaraimi

Davetiye seçerken neleri göz önünde bulundurmak gerekir?

Davetiyeler yalnızca hayatlarını birleştiren çiftlerin bu çok özel günlerini sevdikleri insanlara duyurması için değil, aynı zamanda kendilerinin eşsiz tarzlarını yansıtması için de birer araçtır. Bu yüzden bizce davetiye seçerken en önemli kriter insanın neden hoşlandığını, kendini ve tarzını bilmesidir. Seçim yaparken “bizi en iyi ne yansıtır?” sorusunu sormalarını öneririz.

Daha sonra devreye hangi faktörler giriyor?

Bütçeyi planlamak da çok önemlidir. Ne istediğini ve bütçeyi bilerek yola çıkmak kişiyi zaman ve para kaybından koruyan en önemli kriterlerdir. Bunun için öncelikle internet üzerinden araştırma yapmak, Dugun.com gibi birçok seçeneği bir arada sunan sitelere göz atmak yararlı olacaktır. Bizim Kordelya Butik Tasarım olarak müşterilerimizle yaptığımız, bütçe konusunda sorun yaşadığımız zaman maliyet yaratan bir öğeyi çıkarmak veya daha uygunuyla değiştirmek oluyor. Bazen de daha sade bir modele fark katacak bir ilave yapmakla hem bütçeye hem de hayallere uygun bir model yaratabiliyoruz.

Düğün Davetiyesi İndirimleri

Mert Davetiye
%10 İNDİRİM
489 2 11
Mert Davetiye

Düğün.com Çiftlerine Özel Tüm Modellerimizde %10 İndirim Sizleri Bekliyor!

Sim Davetiye
HEDİYE
50 8
Sim Davetiye

Düğün.com Üzerinden Gelen Çiftlerimize Kına Davetiyesi Hediye!

Kişiye özel davetiye tasarımı ne kadar sürüyor?

Kişiye özel tasarımlarımızın süresinin çiftin ne istediğini bilip bilmemesine göre değiştiğini söylemeliyiz. Aklında belirli bir fikirle gelen müşterilerimizle tasarım aşamasını 2-3 gün gibi kısa bir sürede tamamlayabiliyoruz. Fakat bazı müşterilerimizle bu süre 1 haftaya uzayabiliyor. Özellikle yaz sezonundaki düğünlerde yoğunluk sebebiyle en az 1 hafta tasarım süresi koymamız gerekebiliyor.

Bu yılın davetiye modasında ne gibi öğeler var?

İnsanlar giderek kendilerine özel, farklı tasarımlara ilgi duyuyorlar. O yüzden özelleşen davetiyelerin daha ön plana çıkacağını düşünüyorum. Melek, baykuş, kuş gibi figürler son yıllarda davetiyelerde sıkça kullanılan figürlerden. Çiçek ve dantel vazgeçilmezlerden. 2014’te doğal malzemelerin de davetiyelerde bolca yer alacağına inanmaktayız.

En çok hangi ürünleriniz tercih ediliyor?

En çok tercih edilen ürünlerimiz çiçekli modellerimiz ile kişiye özel tasarladığımız davetiyelerimiz. Özellikle ayrı şehirlerde birlikteliklerini sürdürerek aşklarını evliliğe taşıyan çiftlerimiz için yaptığımız “2şehir1aşk” konseptli davetiyelerimiz en çok ilgi görenler arasında.

Ortalama bir davetiye için verebileceğiniz fiyat aralığı nedir?

Davetiyelerimizin fiyatları tasarımına ve sipariş adedine göre değişiyor. Ortalama bir modelimizin 200 adedi için verebileceğimiz adet fiyatı 2,50-4,00 TL arasında değişmektedir. Modellerimiz üzerinde pek çok değişiklik yapabildiğimiz için bu fiyat aşağıya da yukarıya da gidebilir. Müşterilerimizin bütçelerine göre optimum tasarımı sunmak her zaman önceliğimizdir.

Kordelya Butik Tasarım hakkında daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Sıradaki Makaleler

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

FC

F. Cömert

18/10/2014

bence asil ve güzel olur. ablamın davetiyesi siyahtı..


TE

Tuba Ergün

18/10/2014

Sizce siyah davetiye çok karamsar mı olur yoksa daha asil mi durur?