Kişiye Özel Davetiyeler ve Yeni Sezonun Davetiye Trendleri

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:44 dakika

29.06.2020

Düğününüzün en şık habercileri.

Farklı davetiyeler mi arıyorsunuz? Ya da aklınızda kimseye tam olarak anlatamadığınız bir davetiye fikri mi var? Kişiye özel davetiyelerle ilginizi çekiyorsa Love Wedding Design’a “Merhaba” deyin.

Düğün.com Çiftleri için firmanızdan bahseder misiniz?

Kız kardeşim Sinem’in evlenmeye karar vermesiyle birlikte çoğu davetiyelerin sıradan ve aynı olduğu ilgimizi çekti ve davetiye seçimi için özel tasarım yapan bir davetiye firması bulamadık. Bilgi birikimimiz ve deneyimimizle böyle bir firma kurmaya karar verdik. Böylece iç mimar ve grafik tasarımcı 2 kız kardeş olarak 2010 yılında Love Wedding Design adı altındaki firmamızın ilk temel taşlarını atmış olduk Bizi benzerlerimizden ayıran özelliğimiz ise firma olarak hazır özel tasarım davetiyelerimizin yanı sıra kişiye özel olarak hayalinizdeki tasarımı olabildiğince en ucuz şekilde fakat kaliteden ödün vermeyerek yapıyor olmamızdır.

kişiye özel davetiyeler ve yeni sezonun davetiye trendleri

Davetiyelerini seçecek çiftler, bu seçimi yaparken nelere dikkat etmelilerdir?

Davetiyeniz arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza gönderilen mutlu müjdenizdir. Bu yüzden tamamen sizi yansıtması gerektiğini düşünüyoruz. İnanın insanlar davetiyeye bakıp bile davete katılıp katılmayacaklarına karar verebiliyorlar. Bunum yanı sıra biz çok pahalıya kaçılmaması taraftarıyız çünkü davetinizde daha birçok masrafınız olacaktır. Şık, kaliteli ve uygun modelleri göz önünde bulundurmalarını tavsiye ediyoruz.

Kişiye özel davetiyelerden de bahseder misiniz?

Firmamızın kuruluş amacı, fabrikasyonun aksine kişiye özel davetiyeler sunmaktır. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçerlerse, istedikleri, hayal ettikleri renk, model ve tasarımı yapabiliriz. Süreç olarak ise tasarıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. En fazla tasarımı 1 haftada tamamlıyor ve baskıyla birlikte 15 gün içinde teslim edebiliyoruz.

Ne gibi davetiye seçenekleri sunuyorsunuz?

Müşterilerimizin bütçelerini de düşünerek ebatları minimal şekilde tutup tasarımın orijinal olmasına özen gösteriyoruz. İsteğe bağlı olarak arzu edilen ölçü, ebat ve tasarımda seçenekler sunabiliyoruz. Bu yılın davetiye modası buz mavisi ve kırmızı renk göze çarpıyor, kurdelelerle birlikte şekillendiğini görüyoruz.

kişiye özel davetiyeler ve yeni sezonun davetiye trendleri

En çok hangi ürünleriniz tercih ediliyor?

Daha çok kadın- erkek figürlü modellerimiz, bir elmanın 2 yarısı modelimiz ve vintage modellerimiz tercih ediliyor. Nikah davetiyelerimizde renk olarak krem, pembe tonları – nişan, bekarlığa veda, doğumgünü, baby shower davetiyelerimizde de daha canlı renkler müşterilerimizin tercih sebebi oluyor.

Ortalama bir davetiyeye verebileceğiniz fiyat aralığı nedir?

Fiyatlarımız adet davetiye fiyatı olarak 1.2 tlden başlayarak istenilen tasarıma, boyutuna, kağıt ve aksesuar seçimine göre 10 tl ye kadar çıkabiliyor.

Davetiye dışında hangi alanlarda hizmet vermektesiniz?

Davetiye dışında, nikah şekeri, gelin t-shirtleri yapabiliyor, mini-bekarlığa veda, kına gecesi, nişan, hoş geldin bebeğim ve doğum günü organizasyonları düzenleyebiliyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için web sayfamızı ziyaret etmelerini ve bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!