Nikah Şekeri, Davetiye ve Düğün Pastası Hakkındaki En İyi Tüyolar

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

1:01 dakika

29.06.2020

Davetiye düğünün hakkında davetlilerine ilk izlenimin, nikah şekeri ellerinde kalan hatıran, düğün pastan ise damaklarında bıraktığın iz olacak. O nedenle düğün davetiyenizi, nikah şekerinizi ve düğün pastanızı nasıl seçmeniz gerektiğinin ipuçlarına buradan başlıyoruz.

Düğün Davetiyesini Nasıl Seçmeli?

Tekrar söylüyorum düğün davetiyen davetlilerinin düğününüz hakkındaki ilk izlenimi olduğu için düğün davetiye seçiminiz temana uygun olmalı. Böylece düğününüz hakkında merak uyandırabilirsin. Henüz tema seçmediysen komik, klasik, nostaljik ya da eğlenceli seçenekleri arasından bir karar vererek seçime başlayabilirsin. Tabii davetiye fiyatını belirleyen faktörleri de incelemeyi unutmayın!

nikah şekeri, davetiye ve düğün pastası hakkındaki en i̇yi tüyolar

Nikah Şekerini Nasıl Seçmeli?

Nikah şekeri de temaya uygun seçilmeli, tabii bir teman varsa. Yoksa nikah şekeri alternatifleri içinden tamamen bütçe ve ne istediğine göre şekillenebilir. Bu noktada nikah şekerinizin saklanmasını mı, yoksa değerlendirecekleri bir şey mi olmasını istiyorsunuz ona karar vermelisin. Karar verildikten sonra ürünleri kaç günde teslim edeceklerinden gönderim şartlarına kadar nikah şekeri firmanızla anlaşmadan sorulacak soruları öğrenin.

nikah şekeri, davetiye ve düğün pastası hakkındaki en i̇yi tüyolar

Düğün Pastasını Nasıl Seçmeli?

Sıra düğün pasta seçiminde! Misafirlerinin damaklarında tat bırakmadan önce mutlaka senin tadı damağında kalan bir pasta seçmelisin. O nedenle yaptıracağın pastanın tadını bilmelisin. Bu da pasta tadım randevusu almakla gerçekleşir. Fakat seçimini belirlemende etkili olan asıl şey referanslarını incelemek olmalı. Sadece sayfasındaki resimleri değil o firma ile çalışan çiftlerin yorumlarını da inceleyerek karar vermelisin. Çünkü onlar resimden daha fazlasını biliyor olacak.

nikah şekeri, davetiye ve düğün pastası hakkındaki en i̇yi tüyolar

Bu 3 seçimi de yaptığına göre sıra geldi balayı programı yapmaya! Ne kadar daldan dala atlıyoruz deme çünkü stressiz bir düğün planı için adımlarımızı takip et!

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Sıradaki Makaleler

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

FA

Figen Akın

24/10/2014

sağlıklı ve sade olmasını tercih ederim. görüntüsü çok güzel, albenili ve süslü pastalar, şekerler genellikle çok kötü tatlarda oluyorlar, yenmiyolar