Nikah Şekeri, Davetiye ve Düğün Pastası Hakkındaki En İyi Tüyolar

Davetiye düğünün hakkında davetlilerine ilk izlenimin, nikah şekeri ellerinde kalan hatıran, düğün pastan ise damaklarında bıraktığın iz olacak. O nedenle düğün davetiyenizi, nikah şekerinizi ve düğün pastanızı nasıl seçmeniz gerektiğinin ipuçlarına buradan başlıyoruz.

Düğün Davetiyesini Nasıl Seçmeli?

Tekrar söylüyorum düğün davetiyen davetlilerinin düğününüz hakkındaki ilk izlenimi olduğu için düğün davetiye seçiminiz temana uygun olmalı. Böylece düğününüz hakkında merak uyandırabilirsin. Henüz tema seçmediysen komik, klasik, nostaljik ya da eğlenceli seçenekleri arasından bir karar vererek seçime başlayabilirsin. Tabii davetiye fiyatını belirleyen faktörleri de incelemeyi unutmayın!

q8riaen63g5ioceo - nikah Şekeri, davetiye ve düğün pastası hakkındaki en İyi tüyolar

Nikah Şekerini Nasıl Seçmeli?

Nikah şekeri de temaya uygun seçilmeli, tabii bir teman varsa. Yoksa nikah şekeri alternatifleri içinden tamamen bütçe ve ne istediğine göre şekillenebilir. Bu noktada nikah şekerinizin saklanmasını mı, yoksa değerlendirecekleri bir şey mi olmasını istiyorsunuz ona karar vermelisin. Karar verildikten sonra ürünleri kaç günde teslim edeceklerinden gönderim şartlarına kadar nikah şekeri firmanızla anlaşmadan sorulacak soruları öğrenin.

yz1ufudqxp09lgkx - nikah Şekeri, davetiye ve düğün pastası hakkındaki en İyi tüyolar

Düğün Pastasını Nasıl Seçmeli?

Sıra düğün pasta seçiminde! Misafirlerinin damaklarında tat bırakmadan önce mutlaka senin tadı damağında kalan bir pasta seçmelisin. O nedenle yaptıracağın pastanın tadını bilmelisin. Bu da pasta tadım randevusu almakla gerçekleşir. Fakat seçimini belirlemende etkili olan asıl şey referanslarını incelemek olmalı. Sadece sayfasındaki resimleri değil o firma ile çalışan çiftlerin yorumlarını da inceleyerek karar vermelisin. Çünkü onlar resimden daha fazlasını biliyor olacak.

gihtdflciyq8wqje - nikah Şekeri, davetiye ve düğün pastası hakkındaki en İyi tüyolar

Bu 3 seçimi de yaptığına göre sıra geldi balayı programı yapmaya! Ne kadar daldan dala atlıyoruz deme çünkü stressiz bir düğün planı için adımlarımızı takip et!

Şehrindeki 243 Davetiye Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

FA Figen Akın

sağlıklı ve sade olmasını tercih ederim. görüntüsü çok güzel, albenili ve süslü pastalar, şekerler genellikle çok kötü tatlarda oluyorlar, yenmiyolar