Düğün Davetiyeniz Benzersiz Olsun!

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:33 dakika

29.06.2020

Düğün temanıza en uygun davetiyeyi nasıl seçeceksiniz? Davetiye seçimi, düğün planlama maceranızın en zevkli anlarından biridir. Birçok renkli ve eğlenceli örnek arasından size en uygun olan davetiyeyi seçmek biraz zor olsa da, sevgilinizle ya da arkadaşlarınızla birlikte içine gireceğiniz bu seçim süreci, sizin için unutulmaz bir anı olarak kalacaktır. Peki en uygun davetiyeyi nasıl seçeriz? İşte size doğru davetiye seçmek için beş öneri!

Davetiyenin Önemi

Eğer hayalinizdeki düğünü yapmak istiyorsanız, buna en uygun davetiyeyi bularak başlamalısınız. Çünkü konuklarınızı düğünden haberdar edecek yegane araç sizin seçip hazırlayacağınız davetiyelerdir. Davetiyeniz, konuklara düğününüz hakkında düşündüğünüzden daha çok bilgi verir. Bu sebeple davetiye seçiminde titiz ve sabırlı olun ve düğün temanızı davetiyenize yansıtmanın yolları neler iyice düşünün.

düğün davetiyeniz benzersiz olsun!

Bakmaktan Sıkılmayın!

Davetiye seçmenin ilk ve en önemli adımı elinizden geldiğince çok davetiye incelemektir. Ne kadar çok davetiye görürseniz hayalinizdeki tasarıma da en az o kadar yaklaşırsınız. Eşinizle birlikte zevk alacağınız bir aktiviteye de dönüştürebileceğiniz davetiye seçimini galerileri açıp incelemeye başlayın! Eğer hem uygun fiyatlı hem de hayallerinizdeki gibi bir düğün davetiyesine sahip olmak istiyorsanız en davetkar düğün davetiyeleri sizin için en uygun olanlar.

Nasıl Bir Düğün Düşünüyorsunuz?

Kokteyl, balo ya da kır tipi bir düğün mü? Seçeceğiniz davetiye mutlaka düğününüzün temasına uymalıdır. Sade, çok kalabalık olmayan ve sakin bir düğün düşlüyorsanız aynı şekilde sade bir davetiye seçmeniz yerinde bir karar olacaktır. Balo tipi ya da resmi konukların katılacağı bir düğün istiyorsanız bu sene revaçta olan dantel işlemeli ve pastel tonlarında olan davetiyeleri seçmenizi öneririz. Kır düğünleri için de mavi ya da yeşil ağırlıklı, ferah ve sade bir davetiye herkes tarafından çok beğenilecektir.

Düğün Davetiyesi İndirimleri

Davetiye Rengim
HEDİYE
105 3 31
Davetiye Rengim

Yapılacak Anlaşmalarda Kargo Ücreti Bizden Hediye!

Mert Davetiye
%10 İNDİRİM
504 2 11
Mert Davetiye

Düğün.com Çiftlerine Özel Tüm Modellerimizde %10 İndirim Sizleri Bekliyor!

düğün davetiyeniz benzersiz olsun!

Davetli Profiliniz Önemli Bir Etkendir!

Bu güne kadar arkadaşlarınızdan ya da akrabalarınızdan aldığınız davetiyeleri hatırlayın. Sizin için fazla kalabalık ya da renksiz, belki de çok renkli ve göz yorucuydular. Davetiye seçiminde yapılan en yaygın yanlış da budur. Davetiyeyi seçerken konukların zevklerini göz ardı etmek! Herkesin beğeneceği bir davetiyeyi seçmek ya da tasarlamak gerçekten zaman alacak bir iş olsa da, sonuçları muhteşem olacaktır. Bu seçimi yaparken konuklarınızın yaşlarını ve sosyal konumlarını göz önüne almak işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Çevreci Çözümleri Unutmayın

Davetiyenizin basılacağı kağıttan, içine koyulacağı zarfa kadar bütün malzemelerini geri dönüştürülebilir materyallerden seçerseniz hem çevreyi korumuş olursunuz, hem de bu bilinçli davranışınız sayesinde konuklarınız arasında bulunan evlenmeyi düşünen çiftler için iyi bir örnek olursunuz.

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Sıradaki Makaleler

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum