Milimetric Bespoke Tailors

E-posta Gönder

Milimetric Bespoke Tailors

Milimetric Bespoke Tailors Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den fazla

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Milimetric Bespoke Tailors Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Smokin, Haftasonu Hizmet, Takım Elbise, Frak

Milimetric Bespoke Tailors Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

  Ayakkabı, Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Milimetric Bespoke Tailors Hakkında

2002 yılında kurulan işletmemizde, dünyanın en kaliteli ipliklerini, en kaliteli kumaşlarıyla işliyoruz. Bizi tercih eden damatlarımızı kaliteyle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Hemen hemen Türkiye'nin her yerinde şubelere sahibiz ve profesyonel 32 terziyle hizmet veriyoruz. Bornova damatlık firmaları arasında öne çıkan işletmemizde tamamen kişiye özel tasarımlar yapıyor ve başarımızın da buna borçlu olduğumuzu biliyoruz.

●Deneyim
Hizmet kalitemizi ve yüksek müşteri memnuniyeti oranlarımızı yaklaşık 25 yıllık tecrübemize borçluyuz. Bizi tercih eden her damadınız şıklığıyla akıllarda iz bıraksın istiyor ve bu isteğimizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı alanında uzman, vizyoner ve yenilikçi bir bakış açısına sahip terzilerden seçiyoruz. İşte tüm bu detaylar birleştiğinde de, ortaya harikalar çıkarıyoruz.

●Hizmetler
İzmir Bornova damatlık firmaları arasında, farklı çizgimizle hemen dikkat çekmeyi başarıyor. Bizi farklı yapan en önemli detaylardan birisi, tamamen kişiye özel yaptığımız tasarımlar. Bu tasarımlarla sadece size özgü, etkileyici bir şıklığa ulaşmanızı sağlıyoruz. Vücudunuzun kalıbını çıkarıyor ve takım elbisenizin her milimetresi üzerinizde kusursuz dursun istiyoruz. Bu özel gecede, şıklığımızla size eşlik etmeyi arzuluyoruz.

Tercihlerinizi ve konforunuzu çok önemsiyoruz. Size, geniş kumaş yelpazemiz sayesinde, tamamen sizin tarzınızı yansıtan kumaşlarla tasarlanmış bir takım elbise dikebiliyoruz. Çok geniş bir renk skalasına sahibiz. Sizi, istediğiniz her tondaki takım elbiseyle inanılmaz bir görüntüye ulaştırabiliyoruz. Gelininiz ışıl ışıl parlarken, siz de stilinizle farkınızı ortaya koyun, herkes şıklığınızdan bahsetsin istiyoruz.

●Ek Hizmetler
Damatlarımıza birçok avantaj sağlıyoruz. Bizi tercih eden her müşterimizi, tepeden tırnağa muhteşem bir görünüme kavuşturmayı amaçlıyoruz. Şık bir damatlığın olmazsa olmazı kol düğmeleri de dahil olmak üzere, sizin için her detayı önceden düşünüyor ve size birçok seçenek sunuyoruz. Takım elbiselerinizi sadece düğün gününde değil, düğün sonrasında da kullanabileceğiniz şekilde tasarlıyoruz.

Eğer aradığınız kalite ve şıklığın buluştuğu, sadece sizin için dikilmiş kusursuz bir takım elbiseyse şu an çok doğru bir profildesiniz. İzmir damatlık firmaları arasında hep bir adım öndeyiz ve bunu yenilikçi bakış açımıza bağlıyoruz. Siz de hemen sayfanın sağındaki iletişim formu doldurarak bizimle bağlantı kurabilir ya da yine aynı sayfa üzerindeki irtibat numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.