Damatlık İzmir

Dormen Giyim

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den fazla

Dormen Giyim Özellikler

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Hazır Model Takım Elbise Frak

Dormen Giyim Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Dormen Giyim Hakkında

1990 yılında lüks erkek giyim sektörüne yepyeni bir bakış açısı kazandırmak vizyonuyla kurulduk. Böylelikle modanın hâlâ bir sektör değil de tutku olarak görüldüğü şehrimi İzmir Dormen Giyim’le tanıştı. Çok kısa sürede, tarz oluşturmanın ve özel olmanın çok derin bir şekilde hissedildiği ürünlerimizi giyen tüm beyefendileri etkilemeyi başardık. Bir erkek gözüyle erkekler için hizmet veren ekibimizle kaliteli işler yapmanın gururunu yaşıyoruz. Aradan geçen yıllarda edindiğimiz tecrübe ve büyüme ile artık Türkiye’nin pek çok ve hatta Avrupa’nın dahi bazı yerlerinde ürünlerimizi sergileme şansına sahip oluyoruz. İzmir başta olmak üzere pek ok seçkin erkek mağazasında bizi bulabilirsiniz.

Elbette ki erkek giyim denince akla en özel günlerde giyilen o muhteşem olması gereken kostümler gelir. Biz de sofistike giyimleri ile kendilerinden söz ettiren centilmenlere hitap eden bir marka olarak bu konuda farkımızı ortaya koyuyoruz. Düğün, nikah töreni, nişan merasimi ve kına gecesi gibi özel gün ve gecelerin kutlamalarında damat adayları için benzersiz kostümler sunuyoruz. Dünya trendlerini takip eden ancak kendine has tarzlarından da vazgeçmeyen tasarımcılarımızın şaheser niteliğindeki çizimleriyle her yıl ummalı bir çalışma yapıyoruz. Bu aşamada seçtiğimiz tasarımları en kaliteli kumaşlar ve malzemeler kullanarak ince işçilikle dikiyor ve gururumuz olan yıllık kreasyonlarımızı ortaya çıkarıyoruz.

Dormen olarak damatlara veya şık giyim tutkunlarına, klasik veya modern çizgilere sahip pek çok alternatif sunuyoruz. Smokinler, takım elbiseler, damatlıklar, gömlekler, ve hatta ayakkabılar dahi tel elden sizinle buluşuyor. Dilediğiniz kesimde, ölçüde, renkte, kumaşta ve desende en kaliteli takımları kolayca bulabilirsiniz. Üstelik her biri diğerinin aynı damatlardan biri olmak istemezseniz zamanın ötesinde bambaşka tasarımlara sahip özel modellerimizi de tercih edebilirsiniz.

Bize ulaşmak ve Dormen damatlık modelleri hakkında görüşmek için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

  • Adres::

    1334 Sokak No:9/301 Gazi Bulvarı Çankaya İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Dormen Giyim Yol Haritası

Dormen Giyim Yorumları (7)

Emine & Fetullah

Düğün Tarihi: 14.12.2019

Açıkçası gelmeden önce fiyatlar konusunda çekincelerimiz vardı fakat gerek verdikleri hizmet gerekse damatlıkların kalitesi ve verdikleri hediyeler ile birlikte fiyattan yana gayet mutlu olduk. Özellikle hediye edilen aksesuarlar için teşekkür ederim.

Gözde & Talha

Düğün Tarihi: 16.11.2019

Bir çok mağaza dolaştık en son düğün.com'dan burayı bulduk. Keşke diğer yerleri dolaşmadan ilk buraya gelseydik dedik kendimize. Boşuna zaman kaybetmişiz.
Çok iyi insanlar, çok iyi modeller ve fiyat noktasında bize yardımcı oldukları için ayrıca teşekkür etmek istedim. Çok sağolun...

Gülşah & Enes

Düğün Tarihi: 05.10.2019

Nişanlımın en güzel takım elbiseyi almasına yardımcı oldu.Osman Bey' ye yardımcı olduğu için teşekkür ederiz...

Aslı & Mehmet

Düğün Tarihi: 27.06.2019

İlgi ve alakaları muhteşemdi, aklımızdaki modeli ve rengi burada bulduk.

Mutlu & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.06.2019

Kalitesiyle tarzıyla mükemmeller, Fuat Beye çok teşekkür ederim.

Gamze & Ali

Düğün Tarihi: 08.06.2019

Tek kelime ile muhteşemler, alelade bir mağazada bulabileceğiniz çeşitten on kat fazla model ve seçen var. Kalıp ve kesimleri muhteşem, ikramlar ve hizmet olağan üstüydü. Özellikle Fuat Bey'e güzel yönlendirmeleri için teşekkür ederiz.

Sadriye & Ahmet

Düğün Tarihi: 08.06.2019

Eşimin Instagram sayfasinda çok beğendiği takım elbiseyi bulabilmek için şehir dışından geldik . Yüzlerce model arasından hiç üşenmeden hepsine tek tek bakarak bize tüm samimiyetleriyle yardımcı olan Fuat ve Osman Beylere çok ama çok teşekkür ederiz. İlgileri takdire şayandı . Minik hediyeleriyle... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.