Apartro Damatlık

E-posta Gönder

Damatlık

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Konak, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Smokin, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Takım Elbise

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Ayakkabı, Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Önerilen Firmalar

Dormen Giyim
46 2 7

Konak

Dormen Giyim

3.000-4.000 TL
Bülent Alcan
28 7

Konak

Bülent Alcan

5.000 TL'den fazla

Diğer

Sim-ateks

Hakkında

Kalitenin ve profesyonelliğin bir araya geldiği, birbirinden güzel ve farklı ürünlerin sunulduğu Apartro Damatlık’a hepiniz hoş geldiniz! İyi bir damatlığa sahip olarak düğünlerinde fark yaratmak, her damadın hakkı. Bu yüzden sizleri işletmemize bekliyor ve en iyi hizmeti almanızı istiyoruz.

İzmir’de faaliyete girdiğimiz ilk günden itibaren kalite standardımızı devamlı artırmayı hedefledik. Bugüne kadar birçok damadı mutlu gününe uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz. Kendimizi sürekli yeniliyor, modayı yakından takip ediyoruz. En çok tercih edilen modelleri modaevimizde bulabiliyor ve tarzınıza uygun seçenekleri beğeninize sunabiliyoruz. Seçkin çizgimizle devam ediyor ve sektördeki öncü markalardan biri olarak konuklarımızı ağırlamaya devam ediyoruz.

Hazır modellerimizi bulabileceğiniz gibi kişiye özel ayrıntılarla dikilen özel takım elbiselerini de bulabileceksiniz. Tarz ve konseptinize uygun birden çok seçenek sunarak hayal ettiğiniz ne varsa Apartro İzmir ile gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Her bölümünü sizin tasarladığınız, kumaş seçimini dâhi sizin karar verdiğiniz bir damatlık ile düğününüzde tüm hayran gözlerin üstünüzde olacağından eminiz. Gömlek tarzınız, pantolon modeliniz, yaka, cep seçimi, kol düğmeleri ve daha birçok detayın konuşulup belirlendiği mağazamızdan mutlu ve memnun bir şekilde ayrılacaksınız.

Damatlığınızı belirledikten sonra maksimum 3 prova içinde sizi kusursuz bir görünüme kavuşturuyoruz. Bu süreçte profesyonel ekibimiz de yanınızda olarak isteğiniz durumunda fikirler verebiliyor, önerilerde bulunabiliyorlar.

Damatlığınızın yanında gerekli olan tüm aksesuarları da tamamlıyoruz. Tüm bu imkânlarımızdan çok uygun fiyatlarla yararlanabiliyorsunuz. Sadece kalite konusunda değil, fiyat konusunda da içinizi rahat ettireceğimizden emin olabilirsiniz. Bu özel gününüzde fark yaratmak sizin elinizde!

Özel gününüze özel bir marka ile hazırlanmak ve Apartro Damaklık fiyatlarını öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak veya formu doldurarak bize ulaşmak!

İletişim

Huseyin Buker

  • Adres: 1329 sokak No:12 Mimar Kemalettin Çankaya/Konak İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!