Değerli Damat Hediyeleri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:51 dakika

05.08.2020

Damat adayları için şık sürprizler burada! Kravat iğnesinden muhteşem saatlere kadar aklınıza gelebilecek en değerli damat hediyeleri ile O'nu sevindirin! Düğün için düşlere kapılıp alyans ve takıdan başka bir şey düşünmeyip kendisini unuttuğunuzu sanırken hediyeniz ile sürpriz yapın ve damadınızı şaşırtın.

Muhteşem Damat Saatleri

Damatlığın şık bir aksesuarı olan kol saati, erkeklerde çok hoş duran bir araçtır. Damatlığı satın aldıysanız eşinize bir sürpriz yapın ve damat saati nedir, nasıl seçilir fikir edinip ona güzel bir kol saati alın. Damat kol saatini seçerken damatlığın rengiyle uyumlu kordonu ya da kayışı olan bir model seçmeye dikkat etmelisiniz. Çok parlak olmayan, mat ve sade bir model yeterli olacaktır. Spor tarzda bir damatlık tercih ediyorsanız büyük kadranlı dalgıç saatleri bile hediye edebilirsiniz.

muhtesem_damat_saatleri

Şık Kol Düğmeleri

Damatlığın tamamlayıcı parçalarından olan kol düğmelerinde aklınıza gelebilecek her modeli bulabilirsiniz. Büyük, küçük, taşlı, mat, altın ya da gümüş... Kol düğmesini seçerken damadın kravat ya da papyonu ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Renkli bir kravatla düz bir kol düğmesi hoş durmayacaktır. Kol düğmesi boyutlarını da damat adayınızın gömlek kol boyutlarıyla eş tutarsanız şık bir uyum yakalarsınız.

sik_kol_dugmeleri

Zevk Sahibi Kravat İğneleri

Eğer damat adayınız hala kendisine bir kravat iğnesi seçmediyse onu şaşırtmanın tam vakti! Damatlığını tamamlayacak ve biraz da resmi bir hava katacak kravat iğneleri itiraf etmeseler de her erkeğin dikkatini çeker. Özellikle değerli ve yarı değerli taşların neler olduğunu öğrenip; bu taşlara sahip parlak modelleri tercih ederseniz hem güzel bir detay, hem de düzenli bir görüntü sağlamış olacaksınız. Hatta bu durumdan kendinize pay çıkartıp gelinliğinizde veya gelin saçınıza takacağınız taçta kullanılan taşlardan bir kravat iğnesi yaptırarak küçük ayrıntılarda da uyum yakalayabilirsiniz.

zevk_sahibi_kravat_igneleri

Ayakkabı ve Cüzdan

Erkeklerin muhteşem ikilisi olan bu aksesuarlar damadınız için daha özel anlam taşısın istiyorsanız bu seçimi kişiselleştirin ve ona şaşırıp duygulanacağı bir hediye vermiş olun. İsminin baş harflerini işleteceğiniz bir cüzdan ve damat ayakkabılarının tokasına da yaptıracağınız bu işlem onu çok sevindirecektir. Damadınızın egosunu okşayacak bu hediyelerin; özgüven ile desteklenmiş karizmatik bir damat demek olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Alternatif Hediyeler

Belki de tüm bu aksesuarları sevmeyen bir erkek var karşımızda ya da çılgın bir damat! O halde eşinizin hoşuna gidecek farklı seçeneklere yönelebilirsiniz. Gelin aksesuarlarının vintage modelleri oluyor da damadın neden olmasın? Damat kol saati yerine eşinize köstekli bir cep saati hediye edebilir hatta saatin kapağı üzerine de isimlerinizi kazıtabilirsiniz. Kravat kullanmak yerine fuları tercih eden bir damat için düğün mekanınıza da uygun olarak damatlığını tamamlayacak yine özel işlemeli bir pantolon askısı ile keyfini yerine getirebilirsiniz.

alternatif-hediyeler

Alyans ve Takı Firmaları

Aşkınızı en iyi anlatan alyans ve takılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Alyans ve takı firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Nezihe Birol

Düğün Tarihi: 16.10.2014


Şu köstekli saatler nişanlımın bayağı hoşuna gidiyor, iyi bir hediye olabilir gerçekten.


Yaren Polat

Düğün Tarihi: 16.10.2014


erkeğe en uygun hediye saat olabilir bence