Gaziantep Abiye ve Nişanlık

Nişan kıyafetlerini hemen bulman için Gaziantep nişanlık moda evlerini, yüzlerce abiye modelini ve özel indirimleri listeledik. Nişanlık mağazalarını incele, teklif al ve kolayca nişanlığına kavuş!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kısa boylular nasıl nişanlık giymeli?

Zevkinize göre seçeceğiniz nişanlık nasıl olursa olsun, mutlaka vücut tipinize ve özelliklerinize göre olmalı. Eğer kısa boyunuzdan şikayetçiyseniz, sizi daha uzun gösterecek, mini boy, kısa abiye modellerine yönelebilirsiniz. Bu sayede bacak boyunuz daha uzun görünecektir. Dilerseniz uzun abiye elbiseler de giyebilirsiniz. Abiyenin altından görünmeyeceği için rahat hareket edebileceğiniz istediğiniz yükseklikte bir topuklu ayakkabı giyebilir, boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Kısa boylu kadınların midi boy, dizin altında biten abiye elbiselerden uzak durmasını öneriyoruz. Bu tarz modeller, boyunuzu keseceği için bacaklarınızı daha kısa gösterir. Ayrıca üzerinizde bol duran, dökümlü modeller de olduğunuzdan kısa görünmenize yol açacaktır. Seçtiğiniz elbisenin modeli kadar, rengi de önemlidir. Tek renk kıyafetler her zaman daha uzun gösterir. Üzerinizde en iyi şekilde duracak nişanlıklar ile ilgili daha fazla fikir edinmek için, “Vücudunuza En Uygun Nişanlık Tarzı” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hangi Abiyeye Hangi Saç Modeli Uygun Olur?

Hangi model nişanlık elbise giyeceğinizi seçtiyseniz, sıra geliyor saç modelinize karar vermeye. Nişanlık abiye modelleri ile saç modelleri birbiri ile uyumlu olmalı, birbirinin önüne geçmemelidir. Örneğin sırt detayları olan zarif bir abiye giyecekseniz, dekolteyi kapatacak saç modellerinden uzak durmalı, açık bırakmamalısınız. Şık bir atkuyruğu ya da zarif bir topuz nişanlığınız için uygun bir seçim olacaktır. Eğer hakim yaka bir elbise beğendiyseniz, saçlarınızı yine toplatırsanız, karmaşık bir görüntünün önüne geçmiş olursunuz.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları