Edirne Sosyal Tesislerde Düğün

Açık ve kapalı alanları ile dört mevsim düğünlere ev sahipliği yapan Edirne sosyal tesisleri listesi Düğün.com'da! Hemen mekanları ve hizmetlerini incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün Avantajları Nelerdir?

Sosyal tesislerde düğün yapmak isteyen çiftlerdenseniz pek çok avantaja sahip olacağınızı bilmelisiniz. İlk olarak sosyal tesisler şehir merkezinde bulunduğu için size ve konuklarınıza ulaşım kolaylığı sağlar. Bunun yanı sıra bu tesisler yaz ve kış aylarında düğün yapabileceğiniz kapalı ve açık alanlara sahiptir ve de oldukça uygun fiyatlı düğün yapma imkanı sunar. Yemekli, kokteyl ya da pasta ikramlı düğün seçeneğini değerlendirerek sizin için en uygun düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal tesislerin geniş bir alanı bulunması, otopark hizmeti sunması ve kendi organizasyon hizmetleri bulunması da ayrıca ekleyeceğimiz avantajları arasındadır.

Öğretmenevi, düğün için en çok tercih edilen sosyal tesisler arasında yer alır ve çiftlere bütçe dostu düğün yapma imkanı sağlar. Böyle bir tesiste havuz başı bir düğün organizasyonu düzenleyebileceğiniz gibi balo salonunda gerçekleşecek bir düğün de planlayabilirsiniz. Size pek çok hizmeti bir arada sunabilecek olan öğretmenevleri içerisinde kuaför ve fotoğraf hizmeti alabileceğiniz yerler mevcuttur. Ayrıca misafirleriniz için konaklama imkanı da sunan bu tesislerde dilerseniz siz de bir oda tutarak rahatlıkla düğün için hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Edirne Sosyal Tesisleri

Edirne sosyal tesisleri kır bahçeleri, kapalı alan ve farklı manzaralara sahip pek çok tesisi şehir içinde barındırıyor. Davetli sayınızı belirledikten sonra 1 yıl öncesinden rezervasyon yaptırmanız ideal olandır. Ancak planlamanızı buna göre yapamadıysanız en az 6 ay öncesinden rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz. Çünkü sosyal tesisler çiftlerin düğün mekanı olarak en çok tercih ettikleri yerlerin arasında üst sıralarda yer alır. Eğer ailenizde öğretmen varsa öğretmenevlerinden ekstra indirim alabileceğinizi de unutmayın!