Mavi Düğünün Güzellikleri

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:11 dakika

29.06.2020

Sıra dışı bir düğün mekanı bulmak istiyorsanız, değerlendirebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de tekne düğünü organizasyonu. Peki, kararınız bu olduğu takdirde size ne tür getirileri olacak haberdar mısınız?

Hayat Suda Başladı!

Malumunuz Güneşin üçüncü gezegeni olan dünyamızın büyük bölümü denizler dediğimiz sudan oluşur. Yerkürenin yalnızca az bir bölümü karadan ibarettir ve hayat, organik öğeler açısından zengin olan denizlerde başlamıştır. Özetle hayat suda başlamış; suyla da sürdürülmektedir. Hal böyle olunca yeni bir hayata başlangıç yapacak olan sizlerin de bu dönüm noktası özelliği taşıyan gecesi neden suda olmasın diye düşünmüyor değiliz. Yeni hayatınıza denizde, bir mavi düğünle başlayın, evliliğiniz mineral açısından da zengin olsun!

deniz_01

Etrafınız Sarıldı

Mavi düğün yapmanın bir avantajını fısıldayacağız şimdi kulağınıza: Denizin üzerinde ve kuvvetle muhtemel bir teknede olduğunuzdan kimse canı istedi diye sizin en özel gecenizi terk edemeyecek. Davetlilerin erken saatlerde kıyıdan kıyıdan düğünden tahliye olması gibi bir şansları olmadığından coşku gece boyunca tüm hızıyla devam edecek. Hele hele damadın ortadan kaybolması, şayet tüpsüz dalışta ciddi bir iddiası yoksa olanaksız. Yani endişeye mahal yok! Herkes gecenin sonuna kadar dizinizin dibinde olacak. Bu endişeniz için bir başka alternatif ise bir destinasyon düğünü organize edip, yakınlarınızı alıp düğününüz için uzaklara kaçmanız olacaktır.

deniz_02

Gezici Düğün

Gece boyunca açık havada, yıldızların altında, denizin üzerinde geziyor olmak sıradan bir düğünde bir noktadan sonra yaşanabilecek can sıkıntılarına engel olacaktır. Üstelik gelinliğinizin altına bikininizi giyerek gecenin sonunda bir çılgınlık yapma ihtimalini aklınızın bir köşesinde saklı tutabilirsiniz. Hatta bu fikri en yakın arkadaşlarınızla da paylaşır ve onların da hazırlıklı gelmesini sağlayabilirsiniz. Fakat bu takdirde yaşanacak orantısız eğlenceden biz sorumlu değiliz.

deniz_03

Alışılmışın Dışına Çıkın

Dört yanda masmavi deniz, gökyüzünde yıldızlar eşliğinde misafirlerinizle unutulmaz bir gece geçirmek için, içinde catering hizmeti de verilen yat ve tekneler ile sıra dışı bir düğün organize edebilirsiniz. Hemen seçeneklerinizi değerlendirin.

deniz_04

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

sevim

Düğün Tarihi: 24.10.2014


bi şansım olsaydı tekneden başka bi seçenek düşünmezdim bile :P