İstanbul Deniz Turları

E-posta Gönder

  • Fatih, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

İstanbul Deniz Turları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

İstanbul Deniz Turları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

İstanbul Deniz Turları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İstanbul Deniz Turları Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Deniz Turları düğün fiyatları ne kadar?

İstanbul Deniz Turları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.İstanbul Deniz Turları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


İstanbul Deniz Turları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İstanbul Deniz Turları 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İstanbul Deniz Turları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İstanbul Deniz Turları düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


İstanbul Deniz Turları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İstanbul Deniz Turları düğün dışında kurumsal etkinlikler, kına, nişan, bayi toplantısı, açılışlar, parti, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

İstanbul Deniz Turları Hakkında

Evleniyorsunuz ve yepyeni bir hayat sizleri bekliyor! Biz İstanbul Deniz Tur’u olarak yeni hayatınızın ilk saatlerini kusursuz bir şekilde geçirmeniz için titizlikle çalışıyor, bu ânları ölümsüzleştiriyoruz. İstanbul’da tekne düğünü hayali olan çiftlerimize iyi hatıralar bırakmak için uzun süredir kaliteli bir hizmet veriyoruz. Nerden mi biliyoruz? Bizi tercih eden çiftlerimizden!

Bünyemizde toplam 15 tekne bulunuyor. Modelinin, konforunun ve kapasitesinin farklı olduğu teknelerimizden istediğinizi organizasyonunuz için seçebiliyorsunuz. 100 kişiyle 250 kişi arasında değişen kapasitemiz tekne seçimlerinizde belirleyici olacaktır.

Seçtiğiniz teknemizi dilediğiniz düğün konseptiyle süslüyor, aklınızdaki gibi bir düğün olmasını amaçlıyoruz. Süslemeler, giydirmeler ve aksesuarların tümünü konseptinize uygun olacak şekilde temin ediyoruz.

Son derece konforlu olan teknelerimizin içinde klima ve hijyenik tuvaletleri de bulunuyor. Bir düğün salonundan farksız imkânlarımız ile Boğaz’ın masmavi suları üzerinde farklı bir düğüne imza atarak uzun süre hafızalara kazınacaksınız.

Tekne düğünlerinin en büyük avantajı; saat ve müzik sınırlamasının olmamasıdır. Düğünüzü planlarken saat konusunda anlaşabiliyor, gecenin ilerleyen saatlerine kadar denizin ortasında dilediğiniz gibi eğlenebiliyorsunuz. Düğününüzden sonra konsepti after parti olarak değiştirerek keyifli saatler yaşamanızı sağlayabiliyoruz. Aynı zamanda istediğiniz şarkıları ses seviyesini ayarlamak zorunda kalmadan dilediğiniz gibi dinleyebilirsiniz. Tekne düğünü imkânlarını İstanbul Deniz Turu ile kullanabiliyorsunuz.

Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz düğünler, doğum günleri, kına geceleri, evlenme teklifleri, doğum günleri, sevgililer günü kutlamaları, mezuniyet baloları gibi özel davetlerin yanı sıra iş yemekleri, şirket toplantıları, kokteyller ve kongreleri de şık teknelerimizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda tur hizmeti de verebiliyor, özel turlar, Boğaz turları ve İstanbul turları imkânını konuklarımızla buluşturabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak, tekne düğününüz için bizi tercih etmek ve İstanbul deniz turu fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.