Gümüş Damla Yatı*

Gümüş Damla Yatı
Batan güneşin ışıkları İstanbul’un narin siluetini son kez aydınlatırken, mavililiklerin loş karanlığında süzülen Gümüş Damla düğün sahiplerine Boğaz’ın masalsı atmosferinde hayallerinizle bütünleşecek bir zaman yolcuğuna götürecek.

Gümüş Damla’nın teras katında, gelin ve damat adayları heyecanla gecenin başlamasını beklerken, düğünün seçkin konukları tekneye giriş yapıp, kokteyllerini yudumlarken batan güneşin ve destansı İstanbul Boğazı'nın doyumsuz güzelliğini yaşacaktır. Aramızda kalsın Gümüş Damla’nın kokteyl düzeninde çok şık beyaz oturma grupları, cam bistro masası ve mükemmel bir kokteyl sunumu var.

Düğündeki seçkin misafirlerin gelmesiyle beraber; Gümüş Damla Yatı mükemmel bir hizmet anlayışıyla karşılık bulurken; çiftimiz de misafirlerin karşısına çıkmaya hazırlanırken, Gümüş Damla Boğaz'ın engin mavililiklere doğru adım adım ilerlemeye başlıyor.

Gümüş Damla Yatı, Boğaz'ın vaat ettiği güzellikleri kucaklarken; 200 kişilik dore rengi Tiffany sandalyeleri, şamdanları ve suplalarıyla hazırlanmış şık yemek salonumuzda; usta aşçımızca hazırlanan, Türk ve Batı mutfaklarının gizli lezzetlerini düğünün seçkin konukları keşfetme şansı bulacaktır.

Gümüş Damla yatıyla; Dj’in çaldığı bin bir güzel parça eşliğinde düğün pastanızı kesip en güzel gününüzü kutlayacaksınız.

Ve ilerleyen gecenin sınırlarında, fotoğrafçımız geceyi ölümsüzleştirirken; Gümüş Damla Yatı’ndan düğün sahipleri ve konukları bir dost sıcaklığıyla uğurlanacak ve sizlere her zaman en seçkin hizmetleri vermeye hazır olduğumuzu unutmayacaksınız. Aramızda kalsın, düğündeki büyük konukları yolcu edip After Party için arkadaşlarınızla beraber geceye devam edebilirsiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Gümüş Damla Yatı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gümüş Damla Yatı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap