Köksal Tur / Boğaz Gezi Turları

1500m2 kapalı alanı ferah iç mekan; davetlilere özel locaları, bay, bayan mescitleri, çocuk oyun odası, modern kafesi, makyaj odası, gelin odası, geniş mutfağı ve her türlü yemek soğuk ve sıcak içeçekler, otoparkı, güvenlik görevlileri, tecrübeli bay-bayan garsonları, deneyimli sanatçıları ve dahası ile hizmet sunmaktayız.
1988 yılında bir Karadeniz takasıyla başlayan serüvenimiz bugün 250 kişilik Köksal ve 650 kişi kapasiteli Tosun Paşa adlı teknelerimiz ile İstanbul boğazında Köksal Tur adı altında faaliyet göstermekteyiz.
Turizm sektöründe ve gemi düğünlerinde özellikle Tosun Paşa teknemiz kapalı salon kapasitesi ile yuvarlak masa ile birlikte sahne, dans pisti ve gelin masası 300 kişiyi ağırlayabilen İstanbul’da tek teknedir. Dikdörtgen masa sistemi ile kapalı alanda sahne, dans pisti ve gelin masası ile birlikte 450 kişiyi ağırlayabilen tek teknedir. Terasta ise kokteyl düzeni 650 kişidir ve alanında rakipsiz bir düğün gemisidir.
Önemli açıklama;
2016 ramazan ayı Haziran’ın başına geldiğinden düğünler daha çok Nisan ve Mayıs aylarında ağırlıklı olacağından bu ayların İstanbul’da yağmurlu ve serin geçtiği bilinmektedir. Bundan dolayı müşterilerin tekne görüşmelerinde, teknelerin kapalı alanlarında ki kapasitelerini göz önüne almalarını tavsiye ediyorum.
Kiralanacak tekne kapasitesinin haricinde teknenin kapalı alanında pist, sahne ve gelin masasının olmasına dikkat ediniz!
Kaptan;
Köksal Tosun
Köksal Tur / Boğaz Gezi Turları

Önerilen Firmalar

Eftalya Tekne Turu
243 11 48

Şişli

Eftalya Tekne Turu

Tekne Gezintisi olarak, 2000 yılından itibaren ülkemizin turizm sektöründe ...

İncisu Yatı
104 13 22

Kadıköy

İncisu Yatı

İlkemiz % 100 müşteri memnuniyeti, şık, temiz yeni ve geniş yatımızla bunu ...

Sunset Cruise
74 17

Beşiktaş

Sunset Cruise

Sunset Cruise, İstanbul'un en güzel yerlerinde süzülürken, ömür boyu mutlul...

Joy Tekne Organizasyon
348 28 631

Beşiktaş

Joy Tekne Organizasyon

Kimi zaman TAKTİR edildik kimi zamanda TAKLİT edildik. İstanbul boğazında ...

Yorumlar (2)

G&Ö

Gökçen & Özgür

Düğün Tarihi: 22.08.2015

Servisin iyi olması haricinde bir olumlu yönü bulunmuyor.


Ke

Kenan

Düğün Tarihi: 20.09.2014

Gerçekten çok iyi bir hizmet sundular.Yemekleri taze ve porsiyonları doyurucuydu. Beklediğimizden fazlasını aldık diyebilirim.Fotoğrafçıyı ve müzisyeni seçme konusunda sizi özgür bırakıyorlar istediğiniz gibi her şeyi yapabiliyorsunuz zorluk çıkarmıyorlar. Tekne Sarıyer... Devamını Oku 


YORUM EKLE