Silivri Otel Düğünleri

Silivri'nin en güzel düğün otellerinin davet alanlarını ve hizmet içeriklerini incele, beğendiklerinle iletişime geçerek fiyat teklifi iste!

Family Resort Spa & Conference Hotel

Silivri

Family Resort Spa & Conference Hotel

Hayatınız boyunca hep gülümseyerek hatırlayacağınız, yıllardır hayalini kurduğunuz düğününüzü hayata geçirmek için sizi Family Resort Spa & Conference Hotel’e davet ediyoruz! Klasik düğünler...

8 yorum

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

50 14 8 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, <a href="/">Düğün.com</a>'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Otel Düğünleri
Eğer düğününü İstanbul’da, Avrupa Yakası’nda yapacaksan ve otel düğünü planlıyorsan bir çok alternatifin var. Düğün mekanın için ayırdığın bütçe istediğin oteli ayarlamaya yetmiyorsa, Silivri gibi, diğer ilçelere nazaran otel düğünü fiyatları daha uygun olan ilçelere yönelebilirsin. Özellikle Selimpaşa, Çanta ve Merkez Köyler gibi semtlerinde, hem beklentilerine karşılık verebilen hem de düğün mekanı bütçeni zorlamayan bir çok düğün oteli bulabilirsin. Bir çok otelin de deniz manzarası olduğu için, misafirlerine her zamankinden farklı bir düğün deneyimi yaşatabilirsin. Silivri’deki tüm düğün otellerini listeledik, eğer gözüne kestirdiğin bir kaç tanesi varsa durma: Hemen firma profil sayfalarına gir ve ücretsiz fiyat teklifi al!