Silivri Otel Düğünleri

Silivri'nin en güzel düğün otellerinin davet alanlarını ve hizmet içeriklerini incele, beğendiklerinle iletişime geçerek fiyat teklifi iste!

5 firma

Family Resort Spa & Conference Hotel

Silivri

Family Resort Spa & Conference Hotel

Geniş ve rahat bir alanda hizmet veren deniz ve havuz kenarı yaşamınıza yön veren kararların alındığı toplantılarınıza veya kurumunuzun başarıyla temsil edildiği organizasyonlarda ev sahipliği...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

Hediye 50 14 6
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Eğer düğününü İstanbul’da, Avrupa Yakası’nda yapacaksan ve otel düğünü planlıyorsan bir çok alternatifin var. Düğün mekanın için ayırdığın bütçe istediğin oteli ayarlamaya yetmiyorsa, Silivri gibi, diğer ilçelere nazaran otel düğünü fiyatları daha uygun olan ilçelere yönelebilirsin. Özellikle Selimpaşa, Çanta ve Merkez Köyler gibi semtlerinde, hem beklentilerine karşılık verebilen hem de düğün mekanı bütçeni zorlamayan bir çok düğün oteli bulabilirsin. Bir çok otelin de deniz manzarası olduğu için, misafirlerine her zamankinden farklı bir düğün deneyimi yaşatabilirsin. Silivri’deki tüm düğün otellerini listeledik, eğer gözüne kestirdiğin bir kaç tanesi varsa durma: Hemen firma profil sayfalarına gir ve ücretsiz fiyat teklifi al!