Family Resort Hotel
5,0
(8 Yorum)
5. yıl
Silivri

Denizden girişHavuz başındaDeniz kenarındaKumsalda nikahFotoğraf çekim alanıJimmy-jibSahne ışık sistemiGeniş otopark

10 - 600 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Silivri Erkanlı Country

200 - 1500 Kişi
750 - 1.000 TL

Silivri Vista Hotel Silivri

200 - 1500 Kişi
750 - 1.000 TL

Silivri Hotel Selimpaşa Konağı

100 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Silivri Eser Diamond Hotel & Convention Center

100 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Silivri Otel Düğünleri

Silivri otelleri, İstanbul'un sakin ve huzurlu atmosferini sunan popüler yerlerdir. Bu otellerdeki düğünler oldukça tatmin edici olabilir. Silivri'nin doğal güzellikleriyle çevrili olan oteller, geniş ve ferah düğün salonlarıyla çiftlere unutulmaz bir deneyim sunar. Ayrıca bahçeli alanları ve kıyılarıyla da açık hava düğünleri için ideal ortamı oluşturabilir. Otel düğünleri Silivri ilçesinde farklı temalarda gerçekleştirilebilir.

Silivri otellerinde düğünler genellikle çiftlerin hayal ettikleri detaylarla gerçekleşir. Bu oteller, çiftlerin beklentilerini karşılamak ve özel günlerini unutulmaz kılmak için geniş bir yelpazede hizmet sunar. Düğünler genellikle otellerin geniş ve ferah salonlarında veya bahçelerinde düzenlenir. Silivri denize kıyısı olan bir ilçe oluşuyla deniz manzaralı düğünler ve sahil törenleri için de uygun bir seçenektir.

Silivri, rüzgarlı havası ve sık sık yağan yağmurlarıyla açık hava düğünleri için riskli bir seçim olabilir. Ancak otellerin çoğunda bulunan kapalı alanlar alternatif sunarak töreni huzurla tertip etmenizi sağlayabilir. Ayrıca açık alanlarda alınan şemsiye gibi önlemler de planlarınızı sekteye uğratmadan uygulamanıza yardımcı olur. Her bütçeye ihtiyaca uygun oteli Silivri’de bulmanız mümkün.

Silivri Otellerinde Sunulan Düğün Paketlerinin İçeriği Nasıl?

Silivri’nin otelleri çiftler için hazırladıkları düğün paketlerinde birçok hizmeti sunar. Bu hizmetler dünyaevine girecek gelin ve damadın yükünü azaltan kapsamlı paketleri oluşturur. Silivri’deki her otelin farklı düğün paketleri olabilir ancak çoğunlukla benzer maddeleri bulmak mümkündür. Her şey dahil ya da temel içerikli paketler her ihtiyacı karşılayacak geniş bir yelpazede sunulur.

Ek olarak, otellerde tercih edebileceğiniz paketlerde değişiklik yapma imkanınız bulunur. Otel organizatörleri, özel gününüzün kusursuz geçmesi için esnek yapı sunarlar. Geleneksel düğün konseptinden farklı bir organizasyon planlıyorsanız, hayallerinizdeki törenin gerçekleşmesi için titizlikle çalışacaklardır. Gereken malzeme, ekipman ve personel desteği otel tarafından ayarlanabilir. Düğün paketinden bekleyebileceğiniz ve çoğu otel tarafından sunulan hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

Silivri Otellerinde Düğün Yapmanın Maliyeti Nedir?

Silivri’deki otellerde düğün fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunur. Bu faktörler her çifte göre değişiklik göstereceğinden minimum ve maksimum fiyat vermek zor. Herkesin bütçesine uygun töreni organize etmek mümkün. Maliyeti belirleyen konulardan ilki düğünün davetli sayısı. Oteller, düğünde kişi başı ücret alacaktır. Yani kalabalık gruplar yerine, samimi bir davetli listesiyle ekonomik bir düğün yapabilirsiniz.

Misafirlerinize ikram edilecek yiyecek ve içecekler de önemli bir değişkendir. Örneğin alkollü içeceklerin bulunduğu bir menü daha pahalıya mal olabilirken soft içecekler ve lezzetli kurabiyelerden oluşan bir kokteyl menüsü uygun fiyatlı olabilir. Beyaz et, kırmızı et, başlangıçlar, ara sıcaklar, ordövr tabağı ve tatlılar arasından yapacağınız her seçimde farklı bir fiyatla karşılaşmanız olası.

Otelden karşılamak istediğiniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda da düğün paketinin fiyatı değişir. Kapsamlı bir düğün paketi satın almak, toplam maliyeti yükseltecektir. Fakat ihtiyaçlarınızı dışarıdan gidermekten daha maliyetsiz bir seçim olabilir. Gelin buketi, yiyecek ve içecekler, davetiye, düğün arabası, çekim ekibi ve pasta gibi hizmetleri tek bir çatı altından temin etmeniz, kampanyalardan yararlanmanızı sağlayabilir.

Silivri’de Otel Düğünü Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Silivri'de otel düğünü yapmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Silivri'nin sakin ve doğal atmosferi, düğününüz için huzurlu bir ortam sağlar. Oteller genellikle geniş ve çok çeşitli mekan seçenekleri sunarlar. Havuz başları, teraslar, restoranlar, bahçeler ve balo salonları bu seçenekler arasında bulunur. Bu çeşitlilik, çiftlerin düğünlerini tarzlarına ve hayallerine uygun bir şekilde düzenlemelerine olanak tanır.

Ayrıca, otellerin profesyonel organizatörler, düğün sürecini kolaylaştırır ve detaylarla ilgilenirken çiftlerin stresini azaltır. Oteller tarafından sunulan konaklama imkanı da büyük bir avantajdır. Bu sayede şehir dışından gelen misafirleriniz düğünün olacağı yerde konaklayabilirler. Mutfak hizmetleri genellikle otellerde kaliteli ve çeşitli seçeneklerle sunulur. Otellerin bünyesinde çalışan deneyimli aşçılar, günlük olarak düğün yemeğini hazırlar ve sunarlar.

Silivri’deki otellerde dört mevsim düğün yapılabilmesi de avantajlar arasına girer. Üstelik oteller, kapalı alanlarda dahi manzaralı bir düğün yapma imkanı tanır. Sevdiklerinizle beraber bu özel günü kusursuz bir biçimde deneyimlemeniz için ihtiyaç duyduğunuz her detayı bulmanız mümkün. Son olarak, hem kampanyalı fiyatlardan yararlanmanız hem de hayalinizdeki atmosferi bulabilmeniz için erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri