Şile Otel Düğünleri

Şile'nin en şık düğün otellerinin düğünün için sunduğu, deniz kenarı, balo salonu ve havuz başı davet alanlarını incele ve düğününü planla!

13 firma

Parma Sole

Şile

Parma Sole

Parma Sole olarak , yeşilin bin bir tonunu eşsiz kılan Şile/Sahilköy’de , İtalyan kültür ve mutfağını modern, aynı zamanda sofistike tarzıyla birleştiren bir konsepte sahibiz. İstanbul’dan biraz...

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300 kişi

Yemekli Kapasite

11
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
İstanbul’un anadolu yakasında düğün yapmayı planlıyorsan Şili’de düğün yapmak güzel bir fikir olabilir. Hem doğayla iç içe olsun, havası temiz olsun, hem de ücretleri biraz uygun olsun diyorsan, Şili’deki düğün otelleri seni bekliyor. Tabii burada bir dezavantajdan bahsetmeden olmaz, biraz kent dışında kaldığı için misafirleriniz ulaşımda zorluk çekebilirler. Ama tabii bu çok da büyük bir problem değil. Şile’nin Ağva, Merkez Köyler gibi önemli semtlerinde bir çok düğün oteli bulunuyor. Eğer biraz fikir edinmek istiyorsan senin için listelediğimiz düğün otellerine göz atabilirsin. Firma profil sayfasına girdikten sonra firmanın fotoğraflarına ve çift yorumlarına göz atabilirsin. Eğer senin için uygunsa firmadan fiyat teklifi alabilirsin.