Sancaktepe Düğün Otelleri

Düğünün için balo salonu, havuz başı ve teras gibi davet alanları sunan Sancaktepe düğün otelleri Düğün.com'da! Firmaları incele ve fiyat teklifi iste!

2 firma

Tryp By Wyndham Sancaktepe

Sancaktepe

Tryp By Wyndham Sancaktepe

Wyndham Sancaktepe Hotel, tecrübeli organizasyon ekibi ile düğün, nişan, kına, nikah sonrası yemek, yemekli toplantı ve her türlü özel gün ve gecelerinize yönelik gerçekleştireceğiniz tüm...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400 kişi

Yemekli Kapasite

13 1 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Büyük bir balo salonunda zerafetini simgeleyen bir gelinlikle evlenmek gibisi var mı? Otel düğünlerinin kır düğünü ya da restoran düğününe bir çok artısı vardır. Kimi zaman mekan ücreti olarak biraz daha yüksek fiyatlar olabilse de, kaliteden vazgeçemeyenlerin tercihi her zaman otel düğünü olmuştur. Eğer düğününü İstanbul Anadolu Yakası’nda yapmayı düşünüyorsan Sancaktepe’de her türlü ihtiyacına karşılık verebilecek yetkinlikte düğün otelleri var. Özellikle Eyüpsultan, Osmangazi ve Yenidoğan semtlerindeki kaliteli düğün otellerinde düğün yapmak istiyorsan senin için listelediğimiz oteller içinden beğendiklerinin firma profil sayfalarını inceleyebilirsin. Firma fotoğraflarına bakabilir, daha önce o firmada düğün yapmış çiftlerin yorumlarını okuyabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!