Büyükçekmece Otel Düğünleri

İstanbul Büyükçekmece'de düğün yapabileceğin tüm düğün oteli ve salonlarını senin için listeledik. Beğendiğin firmalardan fiyat teklifi almayı unutma!

Esnek sözleşme Tüyap Palas

Büyükçekmece

Tüyap Palas

Büyükçekmece’nin en büyük, şık ve görkemli salonu olan Tüyap Palas’ta sevdiğiniz kişi ile birlikte mutluluğunuzu konuklarınız ile paylaşacağınız davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz! Hatırı...

11 yorum

200-300 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

Hediye 31 1 11 4
İncele
Esnek sözleşme Eser Premium Hotel & SPA

Büyükçekmece

Eser Premium Hotel & SPA

Ömür boyu mutluluğa imzalarınızı atacağınız düğününüzü düzenleyeceğiniz şık bir mekân arıyorsanız sizi Eser Premium Hotel & SPA’ya davet ediyoruz! Hayatınızın en özel günlerinden birinde...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%20 indirim 36 6 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Otel Düğünleri
Düğün planı yapıyorsan ilk yapman gereken seçimlerden birisi belki de en önemlisi düğün mekanın olacaktır. Seçtiğin işletme hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek istediğin yer olsa seçimini yaparken hizmet içeriği ve davet alanları gibi detayları göz önünde bulundurmalısın. Düğün otellerinin öne çıktığı nokta da tam olarak burası. Düğün için tercih etmen durumunda mekan hizmetinin yanında ihtiyacın olacak birçok hizmeti de paket olarak sana sunmaktalar. Bu tarz uygulamaların sana zaman ve paradan tasarruf etme imkanı sağlayacaktır. İstanbul, Büyükçekmece'de bulunan düğün otellerini rahatlıkla inceleyebilirsin. Avrupa Yakası'nın güney sahilinde bulunan ilçenin; Bahçelievler, Kumburgaz ve Tepecik gibi semtlerinde rahatlıkla düşlediğin düğünü hayata geçirme imkanını bulabileceksin. Mekan kararını vermek için firma profil sayfalarını incele ve düğününe ne kadar uygun olduklarına göz at. Sana sundukları balo salonu, sahil, havuz başı ve teras gibi davet alanlarının fotoğraflarına göz at. Ardından beğendiğin firmalardan fiyat teklifi alarak düğün planını yapmaya devam et.