Tüyap Palas
5,0
(14 Yorum)
6. yıl
Büyükçekmece

Yüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiBalayı odasıBalkon / Teras alanıGeniş otopark

150 - 750 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Büyükçekmece Mercia Hotel

50 - 150 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Büyükçekmece Hotel Marin Princess Kumburgaz

100 - 625 Kişi
750 - 1.000 TL

Büyükçekmece Eser Premium Hotel & SPA

100 - 550 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Büyükçekmece Otel Düğünleri

İstanbul’da dünyaevine girmek için otel arayan çiftler, sıklıkla Büyükçekmece’yi araştırmaktadırlar. Çünkü oteller Büyükçekmece’de her türlü davetli grubunu misafir edebilir, dört mevsim çiftlere düğün planlayabilme imkanı sunar ve bütçe dostu paketler sunabilirler. İstanbul Büyükçekmece'de bulunan otelleri, katılım sağlayacak davetli sayınız ve arzu ettiğiniz hizmetleri göz önünde bulundurarak hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Büyükçekmece ilçesinde dev katılımlı görkemli davetlerden, yalnızca küçük grupların katıldığı samimi kutlamalara kadar çeşitli türlerde düğünü kaldıracak oteller bulunmaktadır. Bu çeşitli oteller aynı zamanda çiftlere hiçbir hava muhalefetine takılmadan Büyükçekmece’de düğün yapabilme şansı yaratmaktadır. Bunun sebebi ise Büyükçekmece otel düğünleri mekanlarının içinde hem açık hem kapalı alan özelliği gösteren yerlere sahip olanlar bulunabilmesidir.

Büyükçekmece Otel Düğünleri Hizmetleri

İstanbul Büyükçekmece’de sunulan düğün paketleri, oldukça geniştir. Otellerde bütçe dostu bir düğün planlarken alacağınız bu çeşitli hizmetlerden sevdikleriniz ile beraber çok memnun kalabilirsiniz. Sunulan hizmetler bu mutlu günü Büyükçekmece otellerinde hep hatırlamanızı sağlayacaktır. Peki Büyükçekmece’de bulunan otellerde çiftlere en güzel günlerinde nasıl hizmetler sunuluyor, gelin birlikte bakalım:

Bu hizmetlerin yanı sıra, girişte misafirleri karşılarken destek olacak karşılama hostesleri de Büyükçekmece’deki otellerde bulunabilmektedir. Gece boyu ikramların servisinin sağlayacak dinamik servis personelleri de yeterli sayı ile mevcut olabilmektedir. Pek çok otelde bulunabilen profesyonel organizasyon sorumluları ise düğün süreciniz boyunca sorunlara gereken çözümleri hızlıca getirerek, size yardım edebileceklerdir.

Diğer bir hizmet ise fotoğraf ve video çekimi imkanıdır. Pek çok otel anlaşmalı oldukları deneyimli fotoğrafçılar ile işbirliği halindedir. Gece boyu alana girişleri, ilk düğün dansınızı ve davetlilerin de pozlarını en güzel anları ile yakalayacak fotoğrafçıların hizmetleri, satın alınan düğün paketine Büyükçekmece’de dahil olabilir. Bu sayede dışarıdan fotoğraf ekibi getirmenize de ihtiyaç kalmayabilir.

Otel Düğünleri Büyükçekmece’de Organize Edilirken Dikkat Edilecekler

Geniş hizmetleri ve panoramik İstanbul manzarası ile birçok çiftin düğün sürecinde göz önünde bulundurduğu ilçeler arasında Büyükçekmece yer almaktadır. Büyükçekmece’de sonsuza kadar evet diyecek çiftlerin bilmelerinde fayda olabilecek birtakım faktörler bulunmaktadır. Bunlara dikkat ederek kaliteli organizasyonlar hazırlayabilirsiniz. Peki çiftler otellerde özellikle hangi noktalara dikkat etmeli, gelin beraber inceleyelim:

Büyükçekmece Otel Düğünlerinin Fiyatları Uygun Mu?

Büyükçekmece’de ücretler her bütçeye uygun olabilecek bir yelpazeye sahip. Her bütçeye uygun mekan, her mahallede bulunur. Bu sayede bütçenize en uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Altını çizelim ki Büyükçekmece’de fiyatlar düğününüzün tarihine göre de değişiklik gösteriyor. Ayrıca mekanların sunduğu fiyatlar o dönem çiftlerin talep yoğunluğuna göre de değişebilmektedir.

Yani bütçenize ve zevkinize en uygun olacak sezonu seçmeniz önemli. Yemekli ve yemeksiz kutlamalara özel bir fiyatlandırma sistemi oluşturuluyor. Yemekli düğünlerde fiyat kişi başı üzerinden belirleniyor. Bu fiyat, davetli sayınız ile çarpılarak net maliyet belli oluyor. Yemeksiz yapılan düğünlerde ise bütçe dostu oteller Büyükçekmece’de size standart ikram içerikli paketin fiyatını sunuyorlar.

Neden Büyükçekmece Otel Düğünleri?

İstanbul Boğazı’nın en güzel gece ışıklarına Büyükçekmece otellerinin teraslarında tanık olabilirsiniz. Boğaz manzaralı düğünlerin yanı sıra otellerde her yıl pek çok havuz başı düğün yapılmaktadır. Her türlü manzaraya, her türlü fiziki koşul ile Büyükçekmece otellerinde ulaşılabilirsiniz.

Çok rahat bir hazırlanma sürecini düğün gününüzde Büyükçekmece otellerinde bulunan hazırlık odalarında geçirebilirsiniz. Bütçe dostu otellerde gelin damat odaları düğün paketine dahildir. Bu odalarda tören boyunca istediğiniz zaman küçük molalar ile dinlenebilirsiniz. Havalandırmasında, ısıtma sisteminden ve sunulacak ikramlardan emin olabilmek adına hatırlatalım ki gelin damat odanızı Büyükçekmece’de düğünden önce kontrol edebilirsiniz.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri