Büyükçekmece Otel Düğünleri

İstanbul Büyükçekmece'de düğün yapabileceğin tüm düğün oteli ve salonlarını senin için listeledik. Beğendiğin firmalardan fiyat teklifi almayı unutma!

6 firma

Tüyap Palas

Büyükçekmece

Tüyap Palas

Bölgesinin en büyük, şık ve görkemli Balo salonu ile 5 yıldızlı Tüyap Palas tüm düğün ve özel organizasyonları unutulmaz kılıyor. Tüm düzenlerde hazırlanabilen 1250 kişi kapasiteli, sütunsuz ve...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500 kişi

Yemekli Kapasite

%15 21 1 11
İncele
Eser Premium Hotel & SPA

Büyükçekmece

Eser Premium Hotel & SPA

Rüyalarınızın gerçeğe dönüştüğü, ömür boyu mutluluğa imzalarınızı attığınız anlarda, Eser Premium Hotel & Spa olarak sizlerin yanında olmaktan büyük keyif alacağız… En özel gününüzü eşsiz deniz...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

%25 38 6
İncele
Pelikan Otel

Büyükçekmece

Pelikan Otel

Otelimizde 20 yılı aşkın süredir davet ve konaklama olarak hizmet vermenin gururuyla yolumuza devam ediyoruz. Mekanımızda Havuz başı, Kır düğünü ve Panaromik deniz manzaralı kapalı salon gibi her..

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200 kişi

Yemekli Kapasite

%20 27
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Düğün planı yapıyorsan ilk yapman gereken seçimlerden birisi belki de en önemlisi düğün mekanın olacaktır. Seçtiğin işletme hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek istediğin yer olsa seçimini yaparken hizmet içeriği ve davet alanları gibi detayları göz önünde bulundurmalısın. Düğün otellerinin öne çıktığı nokta da tam olarak burası. Düğün için tercih etmen durumunda mekan hizmetinin yanında ihtiyacın olacak birçok hizmeti de paket olarak sana sunmaktalar. Bu tarz uygulamaların sana zaman ve paradan tasarruf etme imkanı sağlayacaktır. İstanbul, Büyükçekmece'de bulunan düğün otellerini rahatlıkla inceleyebilirsin. Avrupa Yakası'nın güney sahilinde bulunan ilçenin; Bahçelievler, Kumburgaz ve Tepecik gibi semtlerinde rahatlıkla düşlediğin düğünü hayata geçirme imkanını bulabileceksin. Mekan kararını vermek için firma profil sayfalarını incele ve düğününe ne kadar uygun olduklarına göz at. Sana sundukları balo salonu, sahil, havuz başı ve teras gibi davet alanlarının fotoğraflarına göz at. Ardından beğendiğin firmalardan fiyat teklifi alarak düğün planını yapmaya devam et.