Bahçeşehir Nikah Sonrası Yemek Mekanların

İstanbul Başakşehir’de nikah sonrası yemeği verebileceğin en nezih restoranları senin için bulup listeledik. Hemen ücretsiz fiyat teklifi al!

5 firma

Başakşehir

Saraylı Restaurant

Saraylı Restaurantımız Başakşehir’de sizleri beklemektedir. 3000 kişilik 7000 m2 kapalı 1000 m2 açık alana sahip restoranımız, bu alanda dünyanın en büyüğü olma özelliğine sahiptir. Restoranımızın...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

%33 29

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Nikahını ve düğününü ayrı zamanlarda gerçekleştirmek istiyorsan veya sadece nikah töreni benim için yeterli diyorsan; nikahında seni yalnız bırakmayan ailen ve yakın dostların için bir yemek daveti verebilirsin. İstanbul, Avrupa Yakası'nda bu hizmeti alabileceğin farklı konseptlerde mekanlar mevcut. Başakşehir ilçesinde bir mekan tercih etmen durumunda İkitelli, Bahçeşehir veya Altınşehir gibi semtlerde faaliyet gösteren bir restoran tercih edebilirsin. Vereceğin yemeğin menüsünü de seçebilmen önemli. Özellikle çocuk ve diyabet menüsü gibi özel durumları dikkate almanı tavsiye ediyoruz. Arayışına uygun mekanları bulduktan sonra aralarında bir karar vermek için firmalar hakkındaki çift yorumlarını okuyabilir veya ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.