Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Kuzubeyi Restaurant

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kuzubeyi Restaurant Hakkında

Biz kuzubeyi ailesi olarak nesillerdir düğünlerimizde, panayırlarımızda, misafirlerimize, dostlarımıza kuzu çeviren bir kültürden geliyoruz. Çorum’un Kargı ilçesinde sırık kebabı olarak isimlendirdiğimiz; ülke genelinde ise genel adıyla kuzu çevirme olarak bildiğimiz bu geleneksel lezzeti şehir içine taşımak için ilk yerimizi 2006 yılında açtık.

İstanbul bağcılarda açtığımız bacanak kuzu çevirme adlı bu mekanımız yıllar içerisinde hep birilerinin “bildiğim küçük ama değişik bir yer var, gel seni oraya götüreyim de bir şaşır” mekanı olarak yalnızca bilenlerin uğrak yeri olan bir restaurant olarak kaldı.

Ancak artık bu eşsiz lezzetin halkımız tarafından daha kolay ulaşılabilir bir hale gelmesi gerektiğini düşünerek kabuk değiştirmeye karar verdik. Bu yönde ilk olarak adımızı Kuzubeyi olarak değiştirdik. Ardından insanlarımıza da daha ulaşılabilir bir mekanda hizmet vermeye ihtiyacımız olduğunu düşünerek başakşehirde 500 m2 lik yeni şubemizi açtık. Kapalı ve açık otoparkı ile park sıkıntısı çekmeyeceğiniz, çocuklarınızın oyun alanında güzel vakitler geçirebileceği, tem otoyoluna yakınlığı ile kolayca ulaşabileceğiniz bu şubemizde en iyi bildiğimiz iş olan kuzu çevirmeye davetlimizsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Ziya Gökalp Mahallesi, Atatürk Blv. No:62, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Kuzubeyi Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.