Bahçeşehir Gölet Balık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bahçeşehir Gölet Balık
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Bahçeşehir Gölet Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Bahçeşehir Gölet Balık Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Göl kenarında
Manzara
Göl manzaralı Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bahçeşehir Gölet Balık Sık Sorulan Sorular

Bahçeşehir Gölet Balık düğün fiyatları ne kadar?

Bahçeşehir Gölet Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Bahçeşehir Gölet Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Bahçeşehir Gölet Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bahçeşehir Gölet Balık 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Bahçeşehir Gölet Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bahçeşehir Gölet Balık düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Bahçeşehir Gölet Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bahçeşehir Gölet Balık düğün dışında davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bahçeşehir Gölet Balık Hakkında

2006 yılında Bahçeşehir Gölet Balık Restaurant olarak özenle hazırlanan etlerini kebapların ve deniz mahsullerinin tatlarıyla buluşmanız üzere kurulduk. Meşhur gölet manzarası eşliğinde lezzetlerimizden denemeniz için davet ediyoruz.

Et ürünlerinde uzmanlaşan restoranımızda usta aşçılarımız; özenle seçilen ve dinlendirilen lokumu, bonfileyi, kuzu pirzolasını, şişi, bifteği farklı teknikler ile lezzetlendiriyorlar. Izgara veya tava spesiyalleri şeklinde ortaya çıkıyorlar. Aynı zaman balık konusunda da oldukça uzmanız. Deniz ürünleri ustalarımız harika lezzetlerle karşınıza çıkıyor.

Göleti dış mekânda dairesel bir iskele ile kucaklıyoruz. Göl, Güneşi gördüğünde kayaların üstünde toplaşan su kaplumbağalarını, yüzen kuğuları ve suda zıplayan minik balıkları görüyorsunuz. İç mekânda ise dev akvaryumlarda yüzen pirana ve tatlı su köpek balıkları eşliğinde sadece damak zevkinize değil göz zevkinize de hitap ediyoruz. Adeta yüzen bir gemi gibiyiz.

Mevsime göre değişiklik gösterecek istediğiniz alan içerisinde kutlama yemeğini yiyebiliyorsunuz. Dilerseniz dev bir akvaryumla dilerseniz göletin hemen yanında. Nasıl ve nerede istediğinizin bir önemi yok. Aynı hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Kutlamanız için sevdiklerinizi bir araya toplamak istiyorsunuz. Bunun içinde İstanbul nikâh sonrası yemek mekanları arayışındasınız. Kafanızdaki konsepte ve lezzete uyan bir yer bakıyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Çünkü hem manzara hem konsept hem de lezzet ile karşınıza çıkıyoruz.
Bir restoran olmamızdan ötürü hijyene oldukça dikkat ediyoruz. Aşçılarımızdan servis ekibimize kadar her biri bu konuda özenle çalışıyor. Bu yüzden gönül rahatlığıyla lezzetlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek de oldukça kolay. Bunun için yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece hızlı bir geri dönüş sağlayıp nikâh sonrası yemek kutlamanız için planlama yapıyoruz. Şimdiden heyecanlandık. O zaman iletişim formunuzu dört gözle bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Sanatçılar Sok. No:8/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bahçeşehir Gölet Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.