Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir Sıkça Sorulan Sorular

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir düğün fiyatları ne kadar?

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Ristorante Bella Vista Bahçeşehir düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Ristorante Bella Vista Bahçeşehir Hakkında

Renkli ve canlı bitkiler yer aldığı bir mekânda butik bir düğün davetinizi yapmak ister miydiniz? Üstelik geniş bir kır bahçesi var. Eğer cevabınız “Evet” ise Ristorante Bella Vista Bahçeşehir’e bekliyoruz. İstanbul butik düğün mekanları arasında farkımızı hizmetimize, renkli dekorasyonumuza ve tecrübemize borçluyuz.

Eski bir at arabasının yeşilliğin arasında yer aldığı restoranımızda, profesyonel bir hizmetle düğün, nişan, söz gibi az davetli olmak şartıyla özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir restoran olduğumuzdan dolayı davet menünüz günlerce konuşuluyor. Hatta öncesinde tadım gerçekleştirebiliyor, değişiklikler dahi yapabiliyorsunuz. Süsleme anlamında da belirli bir ölçüye kadar yardım ediyoruz. Dilerseniz bir organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyorsunuz. Tüm bunları da öncesinde belirlediğimiz bir gün konuşuyoruz. İhtiyaçlarınızı ve taleplerinizi belirledikten sonra bir program hazırlıyoruz. Bunun ışığında da davetiniz gelip çattığında planlı bir günün içinde buluyorsunuz kendinizi. Tek yapmanız gereken ise davetlilerinizle ilgilenmek oluyor.

Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda belirli kararlar veriyoruz. Nasıl bir davet istediğinizden süslemelere yemek menünüzden müziklere kadar konuşuyoruz. Bu verdiğimiz kararlar doğrultusunda da bir program hazırlıyoruz. Davet gününüzde ise tek derdiniz misafirlerinizle ilgilenmek oluyor. Ayrıca eklemek isteriz ki bir organizasyon firması ile de çalışarak farklı konsept fikrinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Canlı bitkilere yer verdiğimiz restoranımıza girdiğiniz anda beğeneceğine eminiz. Çünkü karşınıza doğru bir adres olarak çıkıyoruz. Özellikle İstanbul Başakşehir tarafında yaşıyorsanız mutlaka arayış listenize bizi de eklemelisiniz. Her açıdan tatmin olacağınız bir davet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız takdirde hızlı bir geri dönüş sağlıyoruz. Mesajla ya da telefonla bunu yaptıktan sonra ortak bir gün belirleyerek randevulaşıyoruz. Böylece mutluluğunuza giden ilk adımlarınızı beraber atmak üzere anlaşıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Avni Akyol Blv

 • Haritadaki Konumu

  Ristorante Bella Vista Bahçeşehir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.