Petek Şekerleme

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2 TL'den az

Min. Fiyat

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2 TL'den az
  • Minimum Sipariş Adeti 100
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Çikolata, Kurabiye

Önerilen Firmalar

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım
21

Konak

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım

2 TL'den az
Duru Atölye
50

Konak

Duru Atölye

2 TL'den az
Konsept Atölyesi
50 9

Karşıyaka

Konsept Atölyesi

2-3 TL

Hakkında

Nikâhınıza ya da düğününüze gelen sevdiklerinize bu özel günü hatırlatacak tatlı nikâh şekerleri için yardıma ihtiyacınız varsa, 1963 yılından beri çiftlere iyi, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışla hizmet veren Petek Şekerleme tam da aradığınız adres olacak! Bünyesinde birçok farklı şeker ve hediyelik türünü bulabileceğiniz, farklı tasarım ve yaratıcı fikirler ile sizlerin ufkunu genişletecek Petek Şekerleme İzmir’in meşhur yeri Kemeraltı’nda faaliyet gösteriyor. Yarım asrı geçen tecrübesi ve bilgi birikimi ile İzmir’deki en doğru adresiniz Petek Şekerleme’yi tanımak ister misiniz?

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteli hizmet anlayışıyla çiftlerimizi ağırlıyoruz. Tüm istek ve beklentilerini karşılayarak buradan ayrılmanızı sağlamak, bizim için çok önemli. Memnuniyetinizi önemsiyor, hayatınızın değişeceği bugünde tamamen özgür olmanızı istiyoruz. O yüzden beğendiğiniz tarz, konsept ya da fikir varsa bizimle paylaşabilir ve bunun gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz.

Şekerlerde son derece kaliteli ürünler tercih ediyoruz. Bünyemizde sadece nikâh şekeri değil, birçok farklı özel gün için şeker ve hediyelik hizmeti veriyoruz. Sünnet şekeri, erkek bebek şekeri, kız bebek şekeri, mevlüt şekerleri, akide şekerleri, çikolatalar ve lokumlar ile hem görsel hem de lezzet olarak sizi etkileyeceğimizden eminiz.

Petek Şekerleme düğünleri olan her çift için aynı hizmeti verebiliyor. Bizi sadece İzmir’den değil, Türkiye’nin her yerinden tercih edebilirsiniz. Farkımızı tüm Türkiye’ye göstermek için sabırsızlanıyoruz.

En çok dikkat ettiğimiz noktalardan biri de teslimat zamanı. Karşılıklı konuştuğumuz ve tarihini belirlediğimiz teslimatta herhangi bir gecikme yaşanmayacağından emin olabilirsiniz. Hiçbir mağduriyet yaşamayacak, bizi tercih ettiğiniz için “İyi ki” diyeceksiniz.

Hayatınızın bu özel günlerinde, sizin gibi renkli nikâh şekerleri ve hediyelikler tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: 872 Sk. No:12 Kemeraltı/İzmir

Petek Şekerleme Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!