• Min. Fiyat
    10 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Petek Şekerleme Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10 TL'den az
Minimum Sipariş Adedi
100
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
3 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Petek Şekerleme Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Çikolata

Petek Şekerleme Hakkında

Nikâhınıza ya da düğününüze gelen sevdiklerinize bu özel günü hatırlatacak tatlı nikâh şekerleri için yardıma ihtiyacınız varsa, 1963 yılından beri çiftlere iyi, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışla hizmet veren Petek Şekerleme tam da aradığınız adres olacak! Bünyesinde birçok farklı şeker ve hediyelik türünü bulabileceğiniz, farklı tasarım ve yaratıcı fikirler ile sizlerin ufkunu genişletecek Petek Şekerleme İzmir’in meşhur yeri Kemeraltı’nda faaliyet gösteriyor. Yarım asrı geçen tecrübesi ve bilgi birikimi ile İzmir’deki en doğru adresiniz Petek Şekerleme’yi tanımak ister misiniz?

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteli hizmet anlayışıyla çiftlerimizi ağırlıyoruz. Tüm istek ve beklentilerini karşılayarak buradan ayrılmanızı sağlamak, bizim için çok önemli. Memnuniyetinizi önemsiyor, hayatınızın değişeceği bugünde tamamen özgür olmanızı istiyoruz. O yüzden beğendiğiniz tarz, konsept ya da fikir varsa bizimle paylaşabilir ve bunun gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz.

Şekerlerde son derece kaliteli ürünler tercih ediyoruz. Bünyemizde sadece nikâh şekeri değil, birçok farklı özel gün için şeker ve hediyelik hizmeti veriyoruz. Sünnet şekeri, erkek bebek şekeri, kız bebek şekeri, mevlüt şekerleri, akide şekerleri, çikolatalar ve lokumlar ile hem görsel hem de lezzet olarak sizi etkileyeceğimizden eminiz.

Petek Şekerleme düğünleri olan her çift için aynı hizmeti verebiliyor. Bizi sadece İzmir’den değil, Türkiye’nin her yerinden tercih edebilirsiniz. Farkımızı tüm Türkiye’ye göstermek için sabırsızlanıyoruz.

En çok dikkat ettiğimiz noktalardan biri de teslimat zamanı. Karşılıklı konuştuğumuz ve tarihini belirlediğimiz teslimatta herhangi bir gecikme yaşanmayacağından emin olabilirsiniz. Hiçbir mağduriyet yaşamayacak, bizi tercih ettiğiniz için “İyi ki” diyeceksiniz.

Hayatınızın bu özel günlerinde, sizin gibi renkli nikâh şekerleri ve hediyelikler tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    872 Sk. No:12 Kemeraltı/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Petek Şekerleme Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.