Müzik

Bakırköy Düğün Müziği Firmaları

Festivalband
8 Yorum
Bakırköy
1 saatte cevap verir

Festivalband, müzik sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi ve hizmetiyle davetlerin aranan müzik grubu olmaya devam ediyor. Profesyonellik, deneyim, disiplin ve eğlencenin hüküm sürdüğü orkestramızla...

75.000
50.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bakırköy Bando Energy Trio ve Orkestra

10.000-20.000 TL

Bakırköy Mete Can Orkestrası

50.000-75.000 TL

Bakırköy Arya Orkestra

20.000-30.000 TL

Bakırköy Orkestra Grupları By Fa Organizasyon

40.000-50.000 TL

Bakırköy Topkapı Orkestrası

40.000-50.000 TL

Bakırköy Art Orkestrası

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bakırköy’deki Düğün Müziği Firmaları

İstanbul’un önemli semtlerinden biri olan ve birçok düğün organizasyonuna ev sahipliği yapan Bakırköy, sahne hizmetleri için de firma seçenekleri sunuyor. Bu firmalar genellikle profesyonel müzisyenler ve çalgıcılardan oluşuyor. Düğünlerin yanı sıra; nişan, kına gecesi, mezuniyet kutlamaları, kurumsal etkinlikler gibi farklı organizasyonlarda da DJ ve canlı müzik ekipleri ile önemli bir rol oynuyorlar.

Birçok düğün orkestrası Bakırköy’de farklı müzik tarzlarına göre ayrılıyor. Pop, rock, Türkçe pop, klasik müzik, Jazz ve Latin müziği gibi çeşitli kültürlere özgü müzik hizmetleri de sunabilen firmalar bulunuyor. Bu firmaları daha çok Bakırköy’ün Florya semtinde bulabilirsiniz. Şenlikköy Mahallesi olarak da geçen Florya’daki Basınköy-İstanbul Caddesi ve Florya Caddesi üzerinde seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.

Bakırköy’de düğün müziği için hizmet veren firmaların bazılarında özel repertuvarlar da bulunuyor. Ayrıca çiftlerin istekleri doğrultusunda arşivlerinde olmayan şarkıları da prova yaparak organizasyon gününüzde çalıp söyleyebiliyorlar. Firmaların birçoğu düğün mekanınıza kendi ses ve sahne ekipmanlarını getirmekle kalmıyor; sahne dekorasyonu gibi ekstra olarak yararlanabileceğiniz özel hizmetler de sunabiliyor.

Dans ve müzik birbirlerini tamamlayan yegane iki şey olduklarından Bakırköy’deki düğün orkestraları arasında dans ekipleriyle anlaşmalı olan alternatifler bulunuyor. Seçtiğiniz orkestra ile düğününüzden önce tanışma fırsatınız oluyor. Sahnedeki samimi hareketleri ile şarkıları adeta yaşayan canlı müzik ekibi eğlencenin dozunu ikiye katlıyor. Ayrıca organizasyon sonunda mutlu çifti sahneye davet etmek gibi tatlı sürprizler yapabiliyorlar.

Bakırköy Düğün Müziği Firmalarının Çiftlere Sundukları İmkanlar

Bakırköy Düğün Orkestraları Hangi Ekiplerden Oluşuyor?

Bakırköy düğün müzisyenleri genellikle 2 ila 8 kişi arasında değişen kadrolarla sahne alıyor. Orkestra ekipleri; şarkıcılar, gitaristler, davulcular, back vokaller, basçılar, klavyeciler, perküsyoncular ve üflemeli çalgıcılar gibi birçok farklı enstrümana sahip oluyor. İstediğiniz tür doğrultusunda sizin düğününüzde sahne alacak müzisyen ve enstrüman sayısı değişiklik gösteriyor. Organizasyon boyunca çalacak şarkılar çiftlerin müzik tarzına göre belirleniyor.

Bu orkestralar genellikle iki set halinde sahneye çıkıyor. Ara vermeden önce ve ara verdikten sonra farklı tarzlarda şarkılarla devam edebiliyorlar. Örneğin; davetlileriniz nikah başlamadan önce keman dinletisi eşliğinde keyifli bir vakit geçirebiliyor. Düğün eğlencesine başlarken Jazz esintileri ile ortamı ısıtıp Türkçe pop şarkıları ile dans pistini hareketlendiriyorlar.

Düğünün ilk yarısının ardından eğlenceyi ikiye katlamak isteyen orkestra; 90’lar ve 2000’ler yerli-yabancı pop ile misafirlerinizin dans ederken şarkılara eşlik etmelerini de sağlıyor. İster yörenize özgü isterseniz de en popüler oyun havalarını seslendiriyorlar. Özellikle de Ankara oyun havalarına repertuvarlarında sıklıkla yer veriyorlar. Pasta kesme seremonisi ve çiçek atma sırasında isteğinize göre yabancı şarkılar söyleyebiliyorlar.

Bakırköy’de Orkestra Kiralamanın Maliyeti Nasıl?

Düğün orkestra fiyatları Bakırköy’de firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. En bariz faktörler arasında ise; müzik seçimi, orkestra kadrosu, kaç saat performans sunulacağı, organizasyonun konumu, ekipmanın kalitesi ve ek hizmetler yer alıyor. Örneğin; daha büyük bir orkestra ve uzun bir performans süresi, fiyatların artmasına neden olabiliyor. Az kişilik bir ekip ise çok daha uygun fiyatlar sunuyor.

Bakırköy’de düğün orkestra fiyatlarının genel olarak İstanbul’da yer alan firmalara göre daha uygun maliyetli olduğunu söyleyebiliriz. Tabii İstanbul düğün müziği firmaları içerisinde hizmet veren Bakırköy’deki alternatifler arasında daha kapsamlı hizmet veren firmalar da yüksek bütçe gerektiriyor. Daha orta ölçekli işletmelerin yer aldığı Bakırköy’de standart bir sahne hizmetine ortalama fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Seçeceğiniz orkestra ekibini İstanbul’da farklı bir ilçedeki ya da şehir dışındaki bir mekana çağırmayı planlıyorsanız, lojistik masraflarını da düşünmelisiniz. Bu durumlarda firmalar sizden ek ücret talep edebiliyor. Orkestra ekibinin sayısını arttırmak, ekstra ekipman kullanmak, arşivlerinde olmayan şarkılar talep etmek gibi farklı faktörler sebebiyle de fiyat farkı ile karşılaşabilirsiniz.

Çeşitli tarzlarda müzik arşivlerine sahip olan düğün müzisyenleri Bakırköy’de farklı alternatiflerle karşımıza çıkıyor. Siz de düğününüzün atmosferini en iyi yansıtacak olan ekibi tercih etmek için bulunduğunuz sayfadaki filtreleme araçlarını kullanabilirsiniz. Düğün organizasyonunuza göre farklı performans türleri için birden fazla ekiple anlaşabilirsiniz. Formları doldurarak ücretsiz fiyat tekliflerinizi tek tıkla almayı unutmayın!

Tüm İlçeler Orkestra ve DJ'ler

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler